Piekutowski broni mocny strzał Ramsaka z dystansu.

4
7
83'

Gol! Strzelił Robert Ramsak. Asystował mu Noah Darvich.

I chyba jest już po zabawie. Dziury w polskiej defensywie. Brunner podał w pole karne do Darvicha. Ten mógł strzelać, ale podał jeszcze do niepilnowanego Ramsaka, który trafia do praktycznie pustej bramki...

107
82'

Różnica widoczna gołym okiem. Zawiesinka po dośrodkowaniu Rejczyka, ale Schmitt bardzo pewnie interweniował na przedpolu.

1
3
29
9
81'

Polska się nie poddaje. Teraz to my mamy rzut rożny. Czasu coraz mniej.

48
23
6
2
2
80'

Niemcy U-17. Schodzi: Assan Ouedraogo. Wchodzi: Bence Dardai.

23
79'

Gol! Strzelił Assan Ouedraogo.

Niestety, śpimy przy stałych fragmentach. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka bardzo długo leciała w powietrzu, Ouedraogo nie miał krycia i daje Niemcom prowadzenie.

Niemcy U-17
5
4
6
43
101
78'

Dośrodkowanie Rejczyka, lecz Krzyżanowski strzelił głową za słabo. Broni Schmitt.

22
9
7
17
11
78'

Kontra Polaków, Tomczyk dostał piłkę na szesnastym metrze, ale jego strzał został zablokowany. Rzut rożny.

32
9
4
1
4
76'

Wrzutka Gurgula z rzutu wolnego, zastawiał się Tomczyk i... gwizdek sędziego. Nie wiadomo dlaczego. Dziwna decyzja.

8
3
14
5
43
75'

Mamy trochę więcej gry w środkowej strefie boiska. Wyczekiwanie na jakiś błąd.

35
9
1
3
2
75'

Żółtą kartkę otrzymał Noah Darvich.

Niemcy U-17
22
11
1
2
72'

Niemcy U-17. Schodzi: Fayssal Harchaoui. Wchodzi: Winners Osawe.

37
72'

Niemcy U-17. Schodzi: Max Moerstedt. Wchodzi: Robert Ramsak.

Max Moerstedt #9
3
8
5
8
108
70'

Polska U-17. Schodzi: Karol Borys. Wchodzi: Maksymilian Sznaucner.

Maksymilian Sznaucner #6
21
4
2
3
70'

Polska U-17. Schodzi: Daniel Mikołajewski. Wchodzi: Oskar Tomczyk.

Daniel Mikołajewski #10
14
3
1
4
3
70'

Mimo wszystko biało-czerwoni po przerwie trochę siedli kondycyjnie.

3
3
4
22
7
69'

Moerstedt z dystansu. Kolejna próba Niemców i kolejny blok Polaków.

19
6
1
1
68'

Gol! Strzelił Filip Wolski. Asystował mu Filip Rejczyk.

GOOOOL! Co za uderzenie Wolskiego. Huknął z ostrego kąta, piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki!

8
67'

Polska U-17. Schodzi: Krzysztof Kolanko. Wchodzi: Jakub Krzyżanowski.

Jakub Krzyżanowski #3
4
39
4
3
2
667'
65'

Gol! Strzelił Charles Hermann. Asystował mu Noah Darvich.

A Niemcy błyskawicznie to wykorzystują. Darvich zagrał bez patrzenia do nieobstawionego Hermanna, ten przyjął piłkę, uderzył przy dalszym słupku i Piekutowski nie dał rady. Niestety... 2:3.

49
65'

Niesamowite, ale marnujemy sytuacje! Rejczyk dostał podanie na wolne pole, nie miał nikogo wokół siebie, przed nim był tylko bramkarz i wystarczyło uderzyć. On jednak szukał podania do Borysa i przeciął je niemiecki obrońca!

2
2
4
13
19
63'

Kontra Polaków trzech na trzech. Mikołajewski trochę ją zwolnił, podał do Skoczylasa, ale ten pogubił się w dryblingu w polu karnym. Znów zabrakło strzału.

13
7
4
21
6
62'

Ouedraogo uderzał płasko z dystansu. Kolejny blok Polaków.

22
9
2
3
3
61'

Akcja Polaków, Skoczylas podał do Wolskiego, jednak ten nie za bardzo miał pomysł na zakończenie i za daleko wypuścił sobie piłkę.

3
1
2
15
9
61'

Trochę wyżej do pressingu podeszli Niemcy po tym golu wyrównującym.

1
3
14
58'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Mikołajewski.

Polska U-17
5
3
9
21
23
56'

Gol! Strzelił Paris Brunner. Asystował mu Eric Moreira.

Niestety, kolejny raz mamy remis. Dośrodkowanie Moreiry z rzutu wolnego, Brunner zgubił krycie na piątym metrze i popisał się mocnym strzałem głową. 2:2.

82
56'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Skoczylas.

5
4
8
17
42
55'

Poprzeczka... i słupek! Ależ szczęście Polaków. To była stuprocentowa sytuacja Niemców. Najpierw uderzał Darvich, następnie Moerstedt. Brakowało centymetrów!

12
7
7
8
9
55'

Harchaoui strzelał zza pola karnego, jednak blokował go Rejczyk. Podpuścić i skasować to prawdopodobnie założenia Polaków.

18
4
2
4
5
52'

Hermann kiwał Gurgula, choć ten nie zrobił niepotrzebnego ruchu. Wycofanie piłki przed pole karne do Moreiry, ale nie było precyzyjnej centry. Piłka spadła na górną siatkę bramki.

12
4
5
4
2
51'

Niemcy są pod ciągłą presją. Chyba boją się pressingu Polaków, bo cały czas szukają długich podań.

42
12
4
2
3
50'

Obraz gry się nie zmienia. Polska nie jest zadowolona z jednobramkowego prowadzenia i dalej chce dyktować warunki na boisku.

40
13
3
2
2
48'

Ależ szkoda! Skoczylas podał prostopadle do Mikołajewskiego, ten minął Schmitta i strzelił do pustej bramki, ale był minimalny spalony.

8
5
6
25
13
47'

Kontra Niemców. Było bardzo niebezpiecznie, Brunner miał bardzo dużo miejsca na szesnastym metrze, ale jakimś cudem udało się zablokować ten strzał.

21
6
5
2
5
46'

Żółtą kartkę otrzymał Assan Ouedraogo. Faul taktyczny.

Niemcy U-17
28
13
3
46'

komentarz

Przerwa! Po 45 minutach Polska prowadzi z Niemcami 2:1 w meczu półfinałowym mistrzostw Europy do lat 17.

185
65
12
5
5
45'

Sędzia dolicza minimum jedną minutę.

50
12
9
5
11
45'

Było niebezpiecznie. Darvich urwał się Polakom, strzelił z dwudziestu metrów... na szczęście obok słupka.

8
5
3
4
3
45'

Kontra Polaków, jednak Rejczyk zdecydował się na uderzenie z dalszej odległości. Trochę niepotrzebnie. Za lekko, w środek bramki. Pewna interwencja Schmitta.

15
4
2
4
9
44'

Moreira czarował w narożniku boiska, ale Gurgul pokazał mu, że na proste zwody nie da się nabrać. Świetna postawa w defensywie. Nie ma nawet rzutu rożnego dla rywali.

22
12
2
2
1
43'

Trochę się cofnęliśmy. Niemcy mają więcej z gry na naszej połowie.

2
2
3
8
7
42'

Zamieszanie przed polskim polem karnym. Biało-czerwoni nie potrafili wybić piłki, kotłowało się na osiemnastym metrze, natomiast szczęśliwie Niemcy byli odcinani od możliwości strzału.

19
5
3
2
40'

Ouedraogo ładnie obrócił się z piłką w kierunku bramki, oddał mocny strzał zza pola karnego, ale trafił w kolegę z drużyny.

22
15
2
3
3
39'

Na trybunach m.in. Zbigniew Boniek i Cezary Kulesza. Mają powody do radości.

24
7
2
2
2
38'

Hermann zagrał na ścianę do Moerstedta na szesnasty metr, krótkie odegranie piłki, ale Hermann strzela za lekko. Piekutowski nie dał się zaskoczyć.

18
7
1
1
37'

Znowu ładnie pograli nasi reprezentanci. Tym razem jednak Rejczyk źle przyłożył nogę do piłki i strzelił niecelnie z osiemnastu metrów.

21
4
4
4
2
37'

Nieustanny pressing Polaków. Nie pozwalają Niemcom swobodnie rozgrywać piłki.

43
7
1
1
2
35'

Po chwili uderzał jeszcze z dystansu Kabar i też był zablokowany.

21
8
1
35'

Kontra Niemców w przewadze liczebnej. Mamy dużo szczęścia, bo Darvich za długo zwlekał ze strzałem i finalnie został zablokowany.

16
8
2
4
34'

20
33'

Wolski faulował Moreirę. Jego techniczny błąd, bo za daleko wypuścił sobie piłkę.

2
2
6
4
9
31'

Gol! Strzelił Karol Borys. Asystował mu Daniel Mikołajewski.

Ale oni się bawią. Wystarczy dać biało-czerwonym odrobinę wolnej przestrzeni. Mikołajewski zagrał piętą do Borysa, a ten bardzo przytomnie uderzył przy bliższym słupku. 2:1!

10
29'

Przerwa w grze. Harchaoui ucierpiał po starciu w środku pola. Potrzebna jest pomoc medyczna.

5
1
1
3
28'

W końcu jakaś szansa dla Polski. Rejczyk centrował groźnie z rzutu wolnego, piłka przeleciała przez pole karne w okolicach piątego metra. Zabrakło strzału.

14
3
1
2
2
25'

Ponownie jest trochę chaosu w grze biało-czerwonych. Niemcy po golu wyrównującym zyskali nieco więcej pewności siebie. Od paru minut nie potrafimy wykreować sytuacji w ofensywie.

1
2
1
10
6
24'

Kolejna akcja Niemców. Ruszył indywidualnie Kabar, zagrał w pole karne, Moerstedt opanował piłkę, ale uderzył nad bramką.

5
4
6
5
18
22'

Gol! Strzelił Max Moerstedt. Asystował mu Eric Moreira.

Niestety, 1:1. Dośrodkowanie Moreiry z prawej strony, precyzyjna główka Moerstedta i piłka wpadła do bramki idealnie w boczną siatkę.

101
20'

Cóż teraz zrobił Orlikowski we własnym polu karnym? Atakował go Hermann i odebrał piłkę. Mieliśmy furę szczęścia, bo strzał okazał się niecelny.

22
7
9
9
14
19'

Było bardzo groźnie. Ouedraogo poczarował przed polem karnym, zagrał w "szesnastkę" do Brunnera, ale na szczęście postawił on na siłę. Uderzył bardzo mocno i bardzo niecelnie z ostrego kąta.

22
8
3
4
9
18'

Na boisku lepsze wrażenie sprawiają Polacy, na trybunach też mamy przewagę. Póki co wygląda to pięknie.

40
12
2
2
5
17'

Niezłe dośrodkowanie Rejczyka, choć zabrakło tam strzału. Wybronili się Niemcy.

20
14
7
4
4
16'

Wolski uderzał zza pola karnego. Był rykoszet i piłka przeleciała minimalnie obok słupka. Korner.

23
11
6
3
3
15'

2:0?! Nie trafia Mikołajewski... Pięknie pograli biało-czerwoni. Mikołajewski wywalczył piłkę wślizgiem w polu karnym Niemców, miał przed sobą tylko bramkarza, ale uderzył fatalnie! To powinien być gol.

23
7
10
11
14
14'

Szybko wykonany rzut wolny przez Polaków i od razu było groźnie. Wrzutka z prawej strony, uderzał z osiemnastu metrów Brzyski, ale broni Schmitt!

15
2
1
4
3
13'

Agresywny pressing polskiego zespołu. Rejczyk nie dawał spokoju rywalom, ale na koniec trochę przesadził i faulował Kabara.

29
7
7
9
1
12'

Niemcy mieli rzut wolny, centrował Hermann, jednak dobrze w polu karnym spisała się defensywa Polaków.

36
11
6
4
4
11'

Pierwsze minuty były dość przeciętne w wykonaniu Polaków, ale od dłuższego czasu mamy kontrolę nad wydarzeniami na boisku.

30
8
3
2
1
10'

Ależ blisko drugiego gola! Dośrodkowanie z lewej strony, Mikołajewski technicznie odegrał piłkę do niepilnowanego Skoczylasa, ale ten uderzył obok słupka! Sędzia nie zasygnalizował spalonego. Szkoda, bo to była wyborna okazja.

57
19
4
14
8
7'

Gol! Strzelił Daniel Mikołajewski. Asystował mu Filip Wolski.

Świetna akcja Polaków! Rejczyk zagrał fałszem do Wolskiego, ten na dużej dynamice wbiegł w pole karne, zagrał płasko do Mikołajewskiego, a ten trafia idealnie, po profesorsku!

5
6'

Wreszcie ładnie pograli Polacy. Borys ruszył indywidualnie z prawej strony, złamał akcje do środka, ale niepotrzebnie oddawał strzał z dystansu. Nie trafił czysto w piłkę, a miał lepiej ustawionych dwóch kolegów.

16
3
1
5
5
5'

Piekutowski odbija piłkę po kąśliwym uderzeniu Darvicha zza pola karnego. Przycisnęli Niemcy.

7
1
5
4
17
4'

Kapitalna okazja dla Niemców. Po dośrodkowaniu Hermanna z prawej strony kompletnie niepilnowany w polu karnym był Brunner, ale na szczęście uderzył obok bramki!

17
5
5
3
8
3'

Pierwsze minuty dość nerwowe w wykonaniu biało-czerwonych. Niemcy są cały czas na naszej połowie.

1
2
5
13
3'

Do piłki podszedł Kabar, ale uderzył prosto w mur.

9
6
3
1
1'

Indywidualna akcja Darvicha środkiem pola. Był faulowany na 30. metrze. Niebezpieczny rzut wolny dla rywali.