(2:0)
Zakończony
Wisła Puławy
komentarz

Poznaliśmy pierwszego finalistę baraży, których stawką jest gra w Fortuna I lidze. Stomil Olsztyn 3:1 pokonał Wisłę Puławy i w niedzielę zmierzy się z Kotwicą Kołobrzeg lub Motorem Lublin.

2
2
90+4'

Stomil już świętuje awans do finału. Wisła nie wierzy w możliwość zmiany wyniku.

3
1
1
90+2'

Dośrodkowanie do Paluchowskiego, strzał głową mógł przelobować bramkarza, ale ten złapał piłkę!

90'

Sędzia doliczył 6 minut.

90'
Michal Karlikowski #50
89'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Filip Szabaciuk #14
1
89'
Lukasz Borkowski #44
88'
Dawid Kalisz #66
87'

Stomil więcej uwagi poświęca defensywie, sporadycznie przedostaje się pod bramkę Wisły.

85'
Bojan Gvozdenovic #23
82'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Przewinił w ofensywie Wiech i otrzymał drugą kartkę w meczu. Wisła w dziesiątkę.

2
1
1
82'

Szabaciuk leży na murawie. Gracza Stomilu złapały skurcze.

82'
80'
79'

Puławianie starają się coś zdziałać. Uderzenie Banacha poszybowało ponad bramką olsztynian.

76'

Mocno uderzył Kargiulewicz, piłka ostatecznie do bramki Stomilu nie trafiła.

74'

Gol! Strzelił Hubert Sadowski. Asystował mu Marcin Stromecki. Stomil już raczej zamknął mecz. Stromecki odegrał do Sadowskiego, a ten uderzył z pola karnego do bramki Wisły! 3:1!

74'

Olsztynianie starają się atakować i zamknąć mecz. Wisła nie jest w stanie wyjść z własnej połowy.

71'

Dośrodkowanie z lewej strony, strzał głową Krawczuna poszybował tuż ponad bramką!

1
69'

Powinno być 3:1! Z pola karnego uderzył Szabaciuk, piłka toczyła się w kierunku dalszego słupka, ale do bramki nie wpadła!

1
2
68'
Bartosz Florek #77
67'

Puławianie szukają remisu. Stomil musi być bardzo czujny w tyłach.

64'

Mógł być remis! Z okolic linii pola karnego uderzył Klichowicz. Tuż obok bramki. Oddech ulgi w Olsztynie.

1
63'
Marcin Ryszka #17
63'
Kamil Kargulewicz #67
Przemysław Skałecki #37
60'

Godzina gry za nami. Wynik na styku i w Olsztynie jeszcze wiele może się wydarzyć.

58'

Gol! Strzelił Adrian Paluchowski. Paluchowski po fatalnym strzale z "wapna" zachował spokój i wbił piłkę do siatki. Już tylko 2:1!

2
2
58'
NIESTRZELONY KARNY

Strzał Paluchowskiego odbił bramkarz, ale przy dobitce nie był w stanie skutecznie interweniować.

2
2
57'

Rzut karny dla Wisły. Sędzia dostrzegł zagranie ręką!

2
56'
1
53'

Klichpwicz urwał się rywalowi, dośrodkował, ale Banach nie był w stanie dojść do piłki.

51'

Stomil jest świadomy, że każda minuta przybliża go do finału baraży. Gospodarze nie forsują tempa.

48'

Spychała uderzył z rzutu wolnego, piłka o metr minęła lewy słupek bramki gości.

47'

Faul taktyczny Wiecha. Było blisko czerwonej kartki, ostatecznie sędzia pokazał żółtą.