O awansie do Fortuna I ligi będą decydować rzuty karne!

4
5
5
119'

Jedna z niewielu szans Motoru. Filip Wójcik odważnie wbiegł w pole karne, oddał płaski strzał z ostrego kąta i nogą broni Mądrzyk.

7
5
3
6
8
117'

Strata Żebrakowskiego na własnej połowie. Krawczun ponownie uderzał zza pola karnego, ale raz jeszcze zabrakło mu precyzji.

1
1
2
2
4
115'

Nie ustają ataki Stomilu. Rozpaczliwa obrona gości z Lublina.

10
5
4
2
1
113'

Krawczun miał dużo miejsca przed polem karnym, długo składał się do strzału, ale nie trafił w bramkę.

5
3
2
1
2
112'

Stomil Olsztyn. Schodzi: Karol Żwir. Wchodzi: Werick Caetano.

wchodzi Wchodzi
Werick Caetano #20
schodzi Schodzi
1
1
110'

Bardzo ładna akcja Stomilu, Krawczun wystawił piłkę na szesnasty metr, ale Żwir przycelował fatalnie i kopnął nad bramką.

3
1
1
108'

W odpowiedzi zza pola karnego uderzył Filip Wójcik. Chciał to jeszcze zamknąć Żebrakowski, lecz został uprzedzony przez rywala.

1
1
107'

Ależ blisko Stomil! Płasko z piętnastu metrów strzelał Żwir, piłka nie leciała w bramkę, chciał ją jeszcze trącić Krawczun, jednak skiksował! To powinien być gol!

6
2
2
2
1
106'

czas Druga połowa dogrywki
105'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

3
5
3
1
5
104'

Budziłek doznał jakiegoś urazu przy jednej z ostatnich interwencji. Potrzebuje pomocy lekarzy.

2
6
1
4
103'

Kolejny raz gospodarze, jednak teraz Krawczun z trudnej pozycji uderza wysoko nad bramką.

2
3
2
1
103'

Kurbiel z bliska strzela w poprzeczkę!

2
1
4
1
1
102'

Uderzał Shibata, ale piłka odbiła się od muru. Jeszcze korner...

4
2
2
102'

I jeszcze rzut wolny dla Stomilu z 25 metrów.

3
2
5
3
3
101'

Motor kończy w dziesiątkę! Druga żółta, w konsekwencji czerwona kartka dla Rudola, który taktycznie faulował szarżującego Kalisza!

5
4
5
4
7
101'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
1
2
3
3
5
99'

Bardzo niecelny strzał Krawczuna z dalszej odległości. Wszystko poprzedziła wymiana kilkudziesięciu podań. Motor tylko się przyglądał.

1
2
1
1
97'

Reiman strzelił nad bramką z ponad 30 metrów.

1
2
1
96'

Żwir opanował piłkę na linii pola karnego, wbiegł w "szesnastkę", jednak piłkę po jego płaskim zagraniu łapie Budziłek.

2
2
94'

Był rzut wolny dla gości. Nie trafił w piłkę Żebrakowski, a następnie Rudol był blokowany i też nie oddał strzału. W dodatku ucierpiał po interwencji Kurbiela.

3
92'

Szarek zacentrował trochę na aferę w pole karne, ale Luberecki zanotował beznadziejny kontakt z piłką. Uciekła mu na kilkanaście metrów i oczywiście nie było mowy o strzale.

1
2
91'

Rozpoczynamy dogrywkę!

2
3
1
czas Pierwsza połowa dogrywki
91'
komentarz

Niestety emocji w doliczonym czasie nie mieliśmy. Przed nami dogrywka!

4
2
5
1
2
90+3'
1
1
4
2
90'

Wszystko wskazuje na dogrywkę w Olsztynie.

6
3
6
1
1
90'

2
2
5
2
2
88'

Dośrodkowanie Spychały, Krawczun znalazł miejsce do oddania strzału, jednak minimalnie się pomylił. Budziłek nawet nie drgnął.

4
1
2
87'

Świetny rajd Kalisza. Rudol nie zdążył i faulował, za co zobaczył kartkę. Groźny rzut wolny dla Stomilu z bocznej strefy boiska.

3
2
4
1
3
87'
2
2
4
1
2
87'

Gra toczy się cały czas na połowie Motoru.

4
2
5
2
2
85'

Żwir uwolnił się spod krycia przed polem karnym, ale jego strzał został zablokowany.

2
2
5
84'

Motor Lublin. Schodzi: Dawid Kasprzyk. Wchodzi: Michał Żebrakowski.

Dawid Kasprzyk #27
3
2
5
1
1
83'

Motor przeszedł do głębokiej obrony. Stomil w ataku pozycyjnym. Dość ślamazarnym.

3
2
4
1
2
81'

Ciekawa próba Shibaty z dystansu. Budziłek nie chciał ryzykować i odbił piłkę nad poprzeczkę.

3
2
5
2
1
80'

Korner dla Stomilu, lecz bez większych problemów broni Budziłek, który po chwili był faulowany.

3
3
5
2
78'

Trochę siadło tempo spotkania. Motor przez dłuższy czas był na połowie Stomilu, natomiast nie udało się przyspieszyć i sprawić problemów rywalom.

2
3
1
75'

Stomil Olsztyn. Schodzi: Filip Wójcik. Wchodzi: Dawid Kalisz.

#0
#0
5
74'

Motor Lublin. Schodzi: Michał Król. Wchodzi: Mikołaj Kosior.

Mikołaj Kosior #13
Michał Król #26
1
4
72'

Stomil odzyskał równowagę w tym meczu. Gospodarze przeważają i są w poszukiwaniu drugiego gola.

1
3
5
5
6
71'

Kasprzyk strzelił niecelnie po dośrodkowaniu Michała Króla. Optymistycznie podszedł do tematu zawodnik Motoru.

1
3
3
70'

Faul taktyczny i kartka dla Shibaty.

2
1
2
1
1
70'

1
67'

Gol! Strzelił Karol Żwir. Asystował mu Piotr Kurbiel.

Stomil wyrównuje! Koszmarny błąd popełnił Szarek. Za krótko podawał na własną połowę. Przechwycił piłkę Kurbiel, przebiegł kilkanaście metrów, podał do Żwira, a ten zachował zimną krew i uderzył płasko, doprowadzając do remisu!

4
2
5
4
11
66'

Była kapitalna okazja dla Motoru! Michał Król dopadł do piłki zagranej w pole karne, ale w porę wyszedł z bramki Mądrzyk i zablokował strzał zawodnika gości!

3
1
2
2
65'

Motor umiejętnie utrzymuje się przy piłce na połowie Stomilu. Czas będzie działał teraz na korzyść gości.

2
4
62'

Znów pokazał się Krawczun, ale nie dokręcił piłki przy dalszym słupku zza pola karnego. Bardzo niecelne uderzenie.

2
61'

Celny strzał Krawczuna z kilkunastu metrów, ale w środek bramki. Budziłek interweniuje bez problemów.

1
2
1
1
60'
60'
58'

Wrzutka Filipa Wójcika (tego z Motoru), jednak Rybicki nie doszedł do strzału na dalszym słupku.

1
2
1
57'

Motor kontynuuje twardą grę w defensywie, a jednocześnie oglądamy coraz więcej gry na czas ze strony gości.

1
2
2
56'

Podanie wzdłuż linii bocznej do Kurbiela, ale ten nie zdołał wyjść na wolne pole. Świetna interwencje Rudola.

1
53'

Rybicki nie zaskoczył bramkarza Stomilu centrostrzałem z lewej strony.

1
2
1
1
2
52'

Tymczasem goście. Filip Wójcik bardzo groźnie zacentrował z prawej flanki, ale Kasprzyk strzelił niecelnie.

1
1
1
1
51'

Budziłek nie spieszy się ze wznowieniem gry.

1
1
51'

Shibata zagrywał z rzutu wolnego, kolejny raz odnalazł się w polu karnym Spychała, jednak znów mamy niecelne uderzenie głową.

1
1
50'

Stomil aktywniejszy w ofensywie na początku drugiej połowie, ale podobnie wyglądała pierwsza część.

1
1
1
49'

Karlikowski wrzucał z lewej strony, wyskoczył wysoko na piątym metrze Spychała, ale strzelił niecelnie.