Sędzia doliczył trzy minuty i Niemcy nie schodzą z połowy rywala.

4
6
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joshua Kimmich. Kimmich strzela precyzyjnie, piłka odbija się od słupka i wpada do bramki!

14
5
3
8
18
90'

Ależ dramat Ukraińców w końcówce. Havertz faulowany w polu karnym i "jedenastka" dla gospodarzy!

9
3
6
6
9
87'

Wanat pogubił się w polu karnym i nie zdołał minąć Ruedigera. W dodatku był na spalonym po prostopadłym podaniu z głębi pola.

4
2
3
1
2
85'

Mocne wstrzelenie piłki w pole karne przez Henrichsa. Z trudem bronią się goście.

2
1
1
1
85'

Wrzucał Kimmich, ale nie było zagrożenia. Sugerowali tam jeszcze faul Niemcy. Sędzia był innego zdania.

2
2
84'

Rzut rożny dla gospodarzy, którzy chyba uwierzyli, że wcale nie muszą tego meczu przegrać.

1
1
1
1
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kai Havertz. Niemcy łapią kontakt, choć nic tego nie zapowiadało. Dalekie podanie Ruedigera i fatalnie zachował się we własnym polu karnym Matwijenko. Przegrał pojedynek powietrzny z Havertzem, później po prostu stanął, kompletnie się wyłączył z gry, jakby sugerował faul. Tego nie było, a Niemiec spokojnie trafił do siatki.

8
3
1
6
10
79'

Gwizdy publiczności, bo Niemcy mają problem z przedostaniem się pod pole karne. Gospodarze bez celnego strzału w drugiej połowie.

5
2
1
78'
ZMIANA

Ukraina. Schodzi: Mychajło Mudryk. Wchodzi: Ołeksandr Pichalonok.

1
78'
ZMIANA
77'

Musiala wypatrzył z lewej strony pola karnego Sane, ale ten fatalnie pudłuje.

2
2
1
1
75'

I kolejna akcja gości! Mudryk zagrał w tempo w pole karne do Zubkowa, ale ten nie wykorzystał dobrej szansy. W porę wyszedł z bramki Trapp i obronił uderzenie z ostrego kąta.

2
74'

W końcu nadarzyła się jakaś szansa dla Niemców. Po dośrodkowaniu Kimmicha piłka została wybita zbyt krótko. Dopadł do niej Ruediger, uderzył z powietrza, ale nie trafił w bramkę.

2
1
1
2
71'
ZMIANA

Niemcy. Schodzi: David Raum. Wchodzi: Benjamin Henrichs.

71'
ZMIANA

Niemcy. Schodzi: Julian Brandt. Wchodzi: Florian Wirtz.

69'

Trubin jest kompletnie bezrobotny w drugiej połowie. Ukraina kontroluje wydarzenia na boisku.

1
1
67'

Kolejna strata Niemców, ale teraz Ukraina go nie wykorzystała. Cyhankow przewrócił się przed polem karnym. Niepotrzebnie, bo sędzia nie dał się nabrać i nie podyktował rzutu wolnego.

1
1
64'
ZMIANA

Ukraina. Schodzi: Taras Stepanenko. Wchodzi: Danyło Ihnatenko.

Danyło Ihnatenko #14
2
1
64'
ZMIANA
64'

Havertz marnuje dobrą okazję.

2
2
1
62'
ZMIANA

Niemcy. Schodzi: Marius Wolf. Wchodzi: Jonas Hofmann.

62'
ZMIANA

Niemcy. Schodzi: Leon Goretzka. Wchodzi: Jamal Musiala.

60'

Dowbyk podawał przed pole karne, ale nie było tam żadnego z partnerów. Odrobina precyzji i goście mieliby kolejną bardzo dobrą okazję strzelecką.

2
2
59'

Mudryk czekał na ruch Dowbyka, ale na koniec podał niecelnie w pole karne. Akcja miała dużo większy potencjał.

1
58'

Ukrainie wciąż mało! Cóż za swoboda przed polem karnym Niemców. Suną kolejne ataki z ich strony.

1
1
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Wiktor Cyhankow. Asystował mu Artem Dowbyk.

Ukraina jest dziś bezlitosna i wykorzystuje każdą pomyłkę Niemców! Ginter fatalnie przyjmował piłkę we własnym polu karnym. Odebrał Dowbyk, nie strzelał, zagrał do Cyhankowa, a ten trafia do pustej bramki!

54'

Ukraińcy umiejętnie wybijają z rytmu swojego przeciwnika.

3
1
1
53'

Mudryk ruszał do kontry. Nie miało to większych szans powodzenia, ale Sane nie wyhamował w porę i faulował zawodnika Chelsea.

1
50'

Tymczyk oberwał łokciem w twarz od Ruedigera i nie podnosi się z boiska. Co ciekawe sędzia nie dopatrzył się tu nawet faulu.

1
2
2
2
1
49'

Od początku drugiej połowy Niemcy mają dużo swobody na połowie przeciwnika, lecz brakuje konkretów.

1
1
46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

1
czas Druga połowa
46'
ZMIANA

Niemcy. Schodzi: Niclas Fuellkrug. Wchodzi: Kai Havertz.

komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

2
komentarz

Koniec pierwszej połowy. Niemcy przegrywają z Ukrainą 1:2, choć to gospodarze jako pierwsi trafili do siatki. Wracamy za kwadrans!

7
5
2
6
45+3'

Sane w poprzeczkę! Ależ blisko wyrównania Niemcy!

1
2
1
45+2'

Kimmich faulowany 25 metrów od bramki. Będzie okazja dla Niemców.

1
1
2
45'

Sędzia dolicza minimum dwie minuty.

1
1
44'

Wyśmienita szansa gości! Jarmołenko utrzymał się przy piłce w polu karnym, poczekał na Tymczyka i zagrał mu piętą, czym wyprowadził w pole całą defensywę Niemców. Tymczyk jednak strzelił bardzo źle z ostrego kąta i trafił tylko w boczną siatkę!

1
2
42'

Mecz ma charakter towarzyski, więc nie ma gwizdów, natomiast czasem pojawiają się pomruki niezadowolenia. Niemcy nie potrafią wypracować sobie klarownej szansy. Ukraina w miarę kontroluje spotkanie, choć rzadziej jest przy piłce.

4
2
2
39'

Płaska centra Wolfa z prawej strony, jednak kolejny raz dała o sobie znać przewaga liczebna gości.

3
1
1
1
38'

Wrzutka Rauma z lewej strony, jednak Fuellkrug strzelał niecelnie z pięciu metrów.

2
3
38'

Coraz większy spokój wśród Ukraińców. Oni nie panikują na własnej połowie przy rozegraniu piłki.

2
3
37'

Niedokładność w drużynie niemieckiej. Raum opanował piłkę w polu karnym... a raczej tak się wydawało. Przyjęcie na kilka metrów i momentalnie akcja skasowana przez rywali. Po chwili faul przy próbie odbioru.

1
1
1
34'

Wybiegał z własnej połowy Jarmołenko, lecz dostał zbyt mocne podanie. Nie było mowy o sprawnym wyjściu do kontry.

2
1
33'

Raum zagrał w pole karne, ale do Fuellkruga momentalnie doskoczyło dwóch rywali. Nie ma miejsca na przyjęcie piłki, a co dopiero mówić o jakimś strzale.

2
1
31'

Gospodarze chcą odzyskać równowagę w tym meczu, jednak nie są w stanie przebić się przez ukraiński mur.

2
1
1
29'

Długo przygotowywali akcję Niemcy. W końcu Goretzka huknął zza pola karnego i piłka przeleciała tuż obok słupka! To były centymetry.

2
1
1
2
1
27'

Kimmich przewrócił się 25 metrów od ukraińskiej bramki, protesty kibiców, ale sędzia kazał grać dalej.

2
1
1
1
1
25'

Bardzo szybko się to zmieniło. Niemcy prowadzili, mieli sporą przewagę i nic nie wskazywało katastrofy. Wystarczyły dwie nieodpowiedzialne straty w okolicach linii środkowej boiska i wynik zmienił się o 180 stopni.

3
1
1
2
1
23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mychajło Mudryk. Asystował mu Ołeksandr Tymczyk.

Co tu się dzieje, Ukraina już prowadzi! Tymczyk podawał płasko w pole karne, przepuścił piłkę Cyhankow do lepiej ustawionego Mudryka, a ten z bliska daje prowadzenie drużynie gości! Kolejny raz był rykoszet, tu Niemcom nie pomógł Ruediger, bo to od niego ostatniego odbiła się piłka.

23'

Wolf się podniósł i zmiana raczej nie będzie konieczna.

3
22'

Niebezpieczne zderzenie Stepanenki i Wolfa. Przesadził z zachowaniem zawodnik gości. Potrzebna pomoc medyczna.

2
19'

Sędzia początkowo gola nie uznał, bo asystent pokazał spalonego. Po obejrzeniu powtórek na VAR decyzja została zmieniona, a więc mamy 1:1!

3
2
1
1
4
18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Wiktor Cyhankow. Asystował mu Ołeksandr Tymczyk.

Ukraina wyrównuje po doskonale wyprowadzonej kontrze! Cyhankow dostał prostopadłe podanie od Tymczyka i zachował się świetnie w sytuacji sam na sam z bramkarzem!

16'

Zbyt mocne i przeciągnięte dośrodkowanie Rauma. Nieprzygotowana pozycja. Piłka leciała bardzo wysoko i opuściła boisko.

1
15'

Dowbyk na minimalnym spalonym po dłuższym podaniu z własnej połowy. Nieco odważniej starają się atakować Ukraińcy, choć nie jest to dziś łatwe.

1
13'

Był rzut wolny dla gości. Groźnie centrował Cyhankow, ale żaden z partnerów nie zaatakował agresywniej piłki. Inna sprawa, że dość biernie w defensywie zachowali się Niemcy.

1
1
11'

Kolejna bardzo ładna akcja Niemców. Fuellkrug zagrał na jeden kontakt w pole karne do Brandta. Ten nie strzelał z ostrego kąta, ale podawał jeszcze płasko do Rauma, jednak tu zabrakło celnego strzału. Na usprawiedliwienie - nie była to łatwa pozycja.

1
2
1
1
2
10'

Tym razem to Goretzka zagrywał w pole karne. Walczył o piłkę Kimmich, jednak nie dał rady jej opanować. Trubin wyjaśnił sytuację.

3
2
1
1
2
9'

Spokojnie rozgrywają piłkę Niemcy. Ukraina nie za bardzo kwapi się do pressingu. Pozwala rywalom na bardzo dużo.

5
1
4
2
3
6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Niclas Fuellkrug. Asystował mu Marius Wolf.

Bardzo szybko zaczynają strzelanie Niemcy. Kimmich zagrał idealnie w pole karne, Wolf opanował piłkę, uderzył mocno lewą nogą i Trubin był bez szans! Był tam chyba spory rykoszet od korpusu Fuellkruga, co dodatkowo utrudniło interwencję przyjezdnym.

5'

Na razie gra toczy się praktycznie tylko na połowie Ukraińców.

2
1
2
3'

Nie jest to dobry początek meczu w wykonaniu Mudryka. Ukraińcy ruszali z kontrą czterech na trzech, ale zawodnik Chelsea w pewnym momencie po prostu się poślizgnął i stracił piłkę.

3
1
1
2
1
2'

Od razu bardzo dobra okazja dla gospodarzy! Mudryk zanotował koszmarną stratę przed własnym polem karnym. Podawał do własnego bramkarza, ale chyba nie zauważył, że stał tam Fuellkrug. Ten jednak trochę spanikował i uderzył obok słupka!

2
1
1'

Rozpoczynamy spotkanie Niemcy - Ukraina!