(1:1)
Zakończony
Liverpool FC
komentarz

Koniec! Uff, świetny to był mecz. Brawa na Stamford Bridge. Chelsea remisuje 1:1 z Liverpoolem.

2
90+4'

Co za rajd Mudryka. Był sam na sam z Alissonem, minął go, ale wyrzucił się do boku. Opanował piłkę, wycofał do Maatsena, jednak ten został zablokowany!

1
90+3'

O rany! Ależ uderzył Darwin Nunez zza pola karnego! Centymetry od szczęścia. Piłka przeleciała tuż obok bramki!

90+1'

Pretensje z jednej i drugiej strony. Szoboszlai kopnął piłką w rękę Maatsena, który był w polu karnym. To stuprocentowa "jedenastka", ale... Szoboszlai był na spalonym. Fura szczęścia po stronie Chelsea.

90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

90'
wchodzi Wchodzi
Lesley Ugochukwu #16
schodzi Schodzi
89'
88'

Błąd Roberta Sancheza! Wybił piłkę wprost pod nogi Mac Allistera, ten od razu podawał do Darwina, ale zabrakło dobrego przyjęcia w polu karnym. To powinno być lepiej rozegrane!

87'

Szoboszlai wrzucał z lewej flanki, jednak zabrakło strzału. Colwill nie spanikował i wybił piłkę.

87'

Mudryk przewrócony w bocznym sektorze, ale sędzia nie gwiżdże faulu mimo wściekłości kibiców Chelsea.

86'
Nicolas Jackson #15
Chelsea FC
84'

Gra toczy się wyłącznie na połowie Liverpoolu. Goście bronią się dość rozpaczliwie. Darwin Nunes biega 40 metrów od własnej bramki.

82'

Jeden wielki chaos w obronie Liverpoolu. Tu jest walka o przetrwanie. Nawet nie ma prób z wyjściem do kontry.

81'
Ian Maatsen #29
78'

Będą też kolejne zmiany w ekipie gospodarzy. M.in. Mudryk.

77'
Ben Doak #50
1
1
77'
76'
73'

Zdziwiony Sterling. Był w polu karnym, jego centra została zablokowana i wydawało się, że będzie rzut rożny, jednak sędzia był innego zdania.

3
3
1
71'

Przyspieszył Jackson. Ruszył od połowy boiska, wbiegł w pole karne, ale Alisson nie dał się zaskoczyć po tym strzale z ostrego kąta!

2
1
71'

Podanie do Salaha, ale ten nie wyprzedził Colwilla. Skuteczna interwencja obrońcy Chelsea.

1
2
1
69'

Liverpool zagościł na połowie Chelsea pierwszy raz od dłuższego czasu. Inna sprawa, że Robert Sanchez od kilkunastu minut nie miał praktycznie nic do roboty.

1
1
1
2
68'
66'
66'
65'

Zablokowany strzał Colwilla z pola karnego. A podawał Thiago Silva.

1
1
1
65'

Liverpool od dłuższego czasu bez akcji ofensywnej. Przytłumiony, stłamszony zespół gości.

1
2
2
62'

James strzelał bezpośrednio z rzutu wolnego. Niecelnie.

2
2
1
1
61'

Pół godziny do końca. Chelsea w natarciu. Chilwell zaatakował odważnie lewym skrzydłem i wywalczył rzut wolny parę metrów od bocznej linii pola karnego.

2
3
3
59'

James centrował z prawej flanki, jednak Jackson nie doszedł do strzału. Utrudnił mu zadanie Alexander-Arnold.

1
2
1
58'

Chelsea w ataku. Liverpool od kilku minut nie potrafi wydostać się z własnej połowy.

2
3
2
55'

Świetna okazja Chelsea! Enzo Fernandez zagrał idealnie w pole karne, ale Chilwell źle przyjmował piłkę, utrudnił sobie zadanie, a następnie strzelił prosto w Alissona!

1
1
2
1
54'

Zablokowany strzał Luisa Diaza zza pola karnego.

2
1
1
53'

A jednak, kolejny rzut rożny. Sędziowie uznali, że zagranie było przypadkowe i z bliska.

1
1
1
1
54'

Jaka będzie decyzja? Czekamy na VAR.

1
53'

Szoboszlai z rzutu rożnego, urwał się na bliższym słupku Luis Diaz i co? Nie ma gola! Piłka odbiła się od ręki Jacksona!

1
1
50'

Wrzutka Sterlinga z prawej strony i źle przyjmował piłkę Jackson.

49'

Ulala! Ależ niewiele brakowało do fenomenalnego gola van Dijka. Zakręcił piłkę z osiemnastu metrów i było blisko trafienia w samo okienko.

1
47'

Akcja gości. Szoboszlai podał w pole karne do Luisa Diaza, ale ten skiksował przy próbie strzału.