(1:0)
Zakończony
Arsenal FC
90+5'

Jackson strzelał z ostrego kąta. Za lekko. Miał trudną sytuację i Raya broni bez problemów.

1
1
90+4'

Nkethiah strzelał z dystansu. Prosto do rąk Sancheza.

90'

Sędzia dolicza minimum 7 minut.

3
90+1'
ŻÓŁTA KARTKA
Arsenal FC
89'
88'

Chelsea stanęła. Ależ ten mecz nam się zmienił.

2
1
1
86'

Nketiah! Ruszył do piłki, uprzedził Thiago Silvę, jednak strzelił minimalnie obok słupka.

2
1
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leandro Trossard. Asystował mu Bukayo Saka.

Szok na Stamford Bridge! Nikt tu nie wierzy, co się dzieje. Drugi celny strzał Arsenalu i drugi gol! Dośrodkowanie Saki, zamykał akcję na dalszym słupku Trossard i strzelił tuż obok nogi Sancheza!

84'
ZMIANA
81'

Dość nieoczekiwanie zrobiły nam się emocje, choć z drugiej strony Arsenal nie ruszył po kolejne gole. Niewiele dzieje się na boisku.

78'
ZMIANA
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Declan Rice.

A jednak! Kapitalnie uderzył Rice z kilkudziesięciu metrów, wykorzystując koszmarny błąd Sancheza. Bramkarz Chelsea podał źle, nikt nie przejął piłki, co wykorzystał pomocnik Kanonierów!

3
2
1
76'

Kwadrans do końca. Nie zanosi się na szaleńczy zryw Arsenalu w ostatnich minutach. Chelsea sprawia dużo lepsze wrażenie.

1
1
74'

Sterling uciekał lewym skrzydłem, ale sędzia przerwał grę. Piłka była już poza linią boczną.

1
72'

Arsenal wciąż bez celnego strzału w tym meczu.

1
1
1
1
71'
2
2
1
70'

Palmer z dystansu... niecelnie

1
1
70'

Bliżej trzeciego gola dla Chelsea. Cucurella podał w pole karne, Jackson trącił piłkę i niewiele zabrakło, a sam przed Rayą znalazłby się Sterling.

1
1
1
68'
ZMIANA

Arsenal FC. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Eddie Nketiah.

68'
ZMIANA
67'

Kontra gospodarzy. Sterling podał do Jacksona, ten był w sytuacji sam na sam z Rayą, ale nie decydował się na strzał. Chciał kiwać bramkarza i nie wyszło mu to najlepiej. Górą golkiper gości.

2
2
66'

Saka z rzutu rożnego, lecz strzał Gabriela na dalszym słupku został zablokowany.

64'

Chelsea wydaje się mieć ten mecz pod kontrolą. Arsenal atakuje rzadko, a i tak mało konkretnie.

2
1
61'

Potrzebna jest interwencja medyków. Jesus siedzi na murawie.

1
2
60'

Odegaard dobrze zagrał z rzutu wolnego. Jesus strzelił niecelnie, a przy okazji z dużym impetem wpadł w niego Sanchez.

58'

Z pięciu metrów nie trafia Colwill, choć i tak był spalony. Poważne problemy Kanonierów.

57'

Co robi Raya?! Fatalny błąd bramkarza Arsenalu, podał piłkę prosto pod nogi Palmera we własnym polu karnym. Ten jednak nie wykorzystał znakomitej sytuacji!

1
1
1
56'

Jeszcze jeden korner. Znowu Martinelli. Piłka odbita, najpierw zablokowany Jorginho, a następnie niecelnie strzelał Tomiyasu.

54'

Kolejny rzut rożny, tym razem wrzucał Martinelli i Gabriel strzelał obok słupka.

53'

Saka z rzutu rożnego. Chciał zaskoczyć Sancheza, ale ten był czujny i odbił piłkę.

53'

Martinelli indywidualnie. Strzelił jednak w Thiago Silvę. Rykoszet od Brazylijczyka i tylko rzut rożny.

52'

Arsenal trochę odważniej z przodu. Musi coś się zmienić w grze gości, bo wynik jest fatalny.

51'

Cucurella znowu łatwo ograny. Saka przedarł się skrzydłem, ale po jego wrzutce interweniował Sanchez.

50'

Cucurella stracił piłkę we własnym polu karnym po wściekłym pressingu Arsenalu. Saka trochę się pogubił, ostatecznie udało mu się zacentrować w okolice piątego metra, jednak Jesus nie doszedł do strzału.

48'
GOOOOOOL!!!

2:0! Ależ radość na Stamford Bridge. Mudryk! Pomknął lewym skrzydłem Gallagher, zagrał do Ukraińca, a ten... chciał wrzucać w pole karne. Wyszedł z tego jednak piękny centrostrzał i Raya był kompletnie zaskoczony!