Zakończony
Chelsea FC
90+7'
GOOOOOOL!!!

Ale się zabawił! Chelsea wyszła z akcją dwóch na bramkarza. Jackson położył Vicario na murawie i strzelił do pustej bramki.

1
2
90+5'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Lesley Ugochukwu.

Lesley Ugochukwu #16
Chelsea FC
1
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nicolas Jackson. Asystował mu Conor Gallagher.

Chelsea ruszyła z szybką akcją, Gallagher ominął spalonego, dograł do Jacksona, a ten strzela bliźniaczego gola i mamy już 1:3!

90+4'

Son! Jak tu nie ma 2:2?! Indywidualnie Koreańczyk, płaski strzał w okolice dalszego słupka, ale broni Sanchez!

1
90+3'

Grający w dziewiątkę Tottenham spycha Chelsea do defensywy.

1
90+2'

Zamieszanie w polu karnym Chelsea, ale nie zorientował się w porę Son, że piłka spadła blisko niego. Oddalają zagrożenie goście.

1
90+1'

Sędzia doliczył minimum 9 minut.

89'
ZMIANA

Chelsea FC. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: Lesley Ugochukwu.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
1
90'

Vicario potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
89'

Vicario po raz kolejny interweniował poza polem karnym. Teraz zbyt agresywnie atakował go Mudryk.

2
89'
1
2
86'

Ależ pudłuje Bentancur! Kapitalna centra z rzutu wolnego i z trzech metrów myli się Urugwajczyk!

2
1
86'

Dał się sprowokować Malo Gusto. Będzie rzut wolny dla Tottenhamu i okazja do dośrodkowania.

2
2
86'
Chelsea FC
1
2
83'

Chelsea gra spokojnie, nie oddaje piłki przeciwnikowi.

3
81'

Bramka anulowana. Oficjalnie.

4
1
3
2
80'

VAR to jeszcze sprawdza. Trwa to bardzo długo, a przecież sytuacja wydaje się klarowna.

78'

Eric Dier strzela na 2:2, ale sędzia odgwizdał spalonego! Ależ to by była historia...

77'
ZMIANA
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nicolas Jackson. Asystował mu Raheem Sterling.

Ma tego gola Chelsea! Tym razem nie udało się złapać gości na spalonego. Sterling dostał podanie na wolne pole, podał do Jacksona, a ten trafia do pustej bramki.

73'

Pedro Porro poszedł pod faul. I faulował go Cucurella, choć on nie do końca zgadza się z decyzją sędziego. Gospodarze zyskali cenne sekundy.

2
1
71'

20 minut do końca. Chelsea ma olbrzymią przewagę, ale dalej nie potrafi jej udokumentować golem.

1
1
69'

Bramkarz Kogutów ucierpiał i potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
68'

Teraz uniknął spalonego Cucurella, minął rywala na zamach w polu karnym, ale znowu kapitalnie broni Vicario.

1
1
67'

Tottenham robi coś niesamowitego, bo linia obrony ustawiona jest w zasadzie tuż za linią środkową. Chelsea ma niewiele miejsca, żeby cokolwiek zrobić.

65'

Znakomicie broni Tottenham, mając w polu ośmiu zawodników.

64'

Podanie w kierunku Sterlinga, ale doskonale poza polem karnym spisał się Vicario.

64'

Chelsea mimo dużej przewagi nie potrafi wypracować sobie konkretnych sytuacji pod bramką Tottenhamu.

61'
ZMIANA

Tottenham Hotspur. Schodzi: Pape Matar Sarr. Wchodzi: Oliver Skipp.

61'
ZMIANA
#0
1
1
60'

Mudryk rozrzucił akcję do prawej strony, ale James strzelił minimalnie obok słupka.

1
58'

Vicario ratuje Tottenham. Najpierw świetnie spisał się w sytuacji sam na sam z Jacksonem, a po chwili obronił też uderzenie Palmera.

Był tam jednak spalony Jacksona po podaniu Mudryka.

2
56'

Hoejbjerg wybija piłkę z linii bramkowej po strzale głową Jacksona!

3
2
2
55'

Tottenham w dziewięciu! Udogie wylatuje z boiska za drugą żółtą kartkę. Nie przemyślał wślizgu, nie trafił w piłkę, tylko w nogi Sterlinga.

2
1
2
1
1
55'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
3
3
1
54'

W końcu udało się gospodarzom, Bissouma pokiwał w polu karnym, jednak następnie strzelił za lekko.

1
1
54'

Kolejny strzał Sterlinga, ale blokuje go jeden z obrońców Tottenhamu.

1
1
53'

Gospodarze mają bardzo duże problemy, żeby w ogóle odebrać piłkę rywalom, nie mówiąc już o kreowaniu sytuacji.

1
1
51'

Strzelał z szesnastu metrów Sterling i spokojnie łapie piłkę Vicario.

1
1
50'

Gra toczy się praktycznie tylko na połowie Tottenhamu.

47'

Palmer! Było bardzo blisko gola, ale były zawodnik Manchesteru City strzelił obok słupka z osiemnastu metrów.

1
46'

Gramy!

1
1
czas Druga połowa
46'
ZMIANA

Chelsea FC. Schodzi: Levi Colwill. Wchodzi: Marc Cucurella.

Levi Colwill #26
1
1
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko. Trudno będzie przebić wydarzenia z pierwszej połowy, ale nie odbierajmy szans zawodnikom.

1
1
1
45+12'

Mieliśmy jeszcze VAR, bo James atakował rywala łokciem, ale sędzia nie zdecydował się na ukaranie obrońcy Chelsea.

2
3
2
1
1
45+10'

1
45+10'

Żółtą kartkę otrzymał Levi Colwill.

Chelsea FC
3
1
45+9'

Jeszcze jakieś przepychanki na murawie.

1
1
2
1
1
45+9'

Jackson z kartką za taktyczny faul. Głupie zachowanie zawodnika gości.

2
45+9'
1
2
45+7'

Sterling przewrócił się w polu karnym, ale oczywiście nie ma mowy o faulu. Pedro Porro tylko coś wykrzyczał w jego kierunku.

2
3
45+6'

Była wrzutka w pole karne Chelsea, wyskoczył do piłki Kulusevski, lecz nie doszedł do strzału.

1
2
1
45+4'

Groźne dośrodkowanie Jamesa w pole karne. Vicario odbił piłkę przed siebie, ale nie było tam nikogo do dobitki.

2
1
1
4
2
45+4'

Chelsea cały czas utrzymuje się przy piłce.

3
3
45+2'

Sędzia doliczył minimum 12 minut do pierwszej połowy.

2
1
2
1
1
45+1'
ZMIANA

Tottenham Hotspur. Schodzi: Micky van de Ven. Wchodzi: Emerson Royal.

Micky van de Ven #37
2
1
44'

Ależ dramat Tottenhamu. Kontuzja van de Vena! Biegł do piłki i nagle złapał się za mięsień dwugłowy. To dla niego koniec meczu!

2
2
44'

Maddison opuszcza boisko, ale nie wygląda, jakby potrzebował zmiany.

1
1
1
43'

Tymczasem Son cały czas nie może pogodzić się z czerwoną kartką dla Romero. Trwają dyskusje z sędzią Oliverem.

2
42'

Nieudana klepka w wykonaniu gospodarzy, przy okazji ucierpiał jeszcze Maddison. Nie podnosi się z boiska.

4
2
41'

Kartka dla trenera Tottenhamu za protesty.

3
1
40'

Kontra Tottenhamu, strzelał z dużej odległości Sarr, ale po drodze trącił jeszcze piłkę jeden z zawodników Chelsea i Sanchez nie miał problemów z interwencją.

2
1
39'

Goście uparli się na podania w kierunku Sterlinga. Ten jednak cały czas jest na spalonym.

1
1
2
2
38'

Po tej czerwonej kartce sytuacja na boisku uległa diametralnej zmianie. Grająca w przewadze Chelsea coraz bardziej dominuje.

3
3
37'

Jackson strzela gola po podaniu Sterlinga, ale dalej jest 1:1. Bramka nie mogła być uznana, ponieważ Anglik był na wyraźnym spalonym.

2
3
35'
GOOOOOOL!!!

1:1! Cole Palmer bardzo szczęśliwie doprowadza do wyrównania z rzutu karnego. Vicario odbił piłkę na słupek, ale niewystarczająco. Futbolówka w siatce!

5
1
1
3
2
34'
ZMIANA

Tottenham Hotspur. Schodzi: Brennan Johnson. Wchodzi: Eric Dier.

Brennan Johnson #22
1
1
2
1
33'
CZERWONA KARTKA
8
1
1
33'

Bramka anulowana, rzut karny dla Chelsea i czerwona kartka dla Romero!

1
3
1
1
1
31'

Sędzia Oliver biegnie do monitora.

1
4
7
4
31'

I to bardzo ostry faul. Zasługujący być może nawet na czerwoną kartkę.

1
29'

Był tam jeszcze faul Romero na Enzo w polu karnym. Gola nie będzie, ale możliwa jest "jedenastka" dla Chelsea!

1
2
28'

W momencie strzału Caicedo na pozycji spalonej był Jackson. Pytanie tylko, czy dotknął piłkę.

2
1
28'

Teraz chyba nie ma już żadnych wątpliwości! Moises Caicedo strzelił płasko zza pola karnego i piłka wturlała się do bramki przy samym słupku.

Ale... sędzia asystent podniósł chorągiewkę! VAR!

1
1
27'

Gospodarze nie potrafili wybić piłki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. W końcu dopadł do futbolówki Thiago Silva, ale strzelił bardzo niecelnie z narożnika pola karnego.

1
1
1
25'

Enzo Fernandez pokusił się o uderzenie z dystansu. Kompletnie mu to nie wyszło. Piłka poszybowała nad bramką.

1
1
1
2
3
23'

Nie ma gola! Ewidentne zagranie ręką Sterlinga.

1
2
1
21'

Gol z niczego. 1:1! Znakomita kontra Chelsea, Sterling dynamicznie wbiegł w pole karne, szczęśliwie utrzymał się przy piłce i z bliska trafił do siatki.

VAR! Będzie to sprawdzane, bo Sterling pomagał sobie ręką.

1
1
1
19'

Ostatecznie stanęło na żółtej. Gramy dalej.

1
1
19'

Ciekawe, bo VAR to jeszcze sprawdza pod kątem czerwonej kartki.

1
19'

Udogie odebrał piłkę Sterlingowi. Wydawało się, że czysto, ale arbiter dopatrzył się faulu. Kartka.

1
18'
1
1
18'

Pedro Porro z rzutu rożnego, ale Caicedo pilnował Sona i nie pozwolił mu na oddanie strzału.

1
1
17'

I rzut rożny dla Tottenhamu po akcji Johnsona.

1
1
1
16'

Kwadrans meczu za nami. Dzieje się. Lider gra jak na lidera przystało.

15'

Absolutnie centymetrowy spalony. Gol nie został uznany.

2
2
13'

Zawrotne tempo tego spotkania. Nie można mrugnąć, bo istnieje obawa, że umknie coś istotnego. Kolejna szybka akcja Kogutów, Johnson urwał się lewym skrzydłem, podał w pole karne do Sona, który pokonał Sancheza, ale... no właśnie. Koreańczyk był najbardziej wysuniętym zawodnikiem i sędzia zasygnalizował spalonego!

VAR.

1
11'

Powinno być 1:1! Pierwszy raz Chelsea była w polu karnym rywali. Świetne podanie Sterlinga, następnie Jackson zabawił się z van de Venem, ale jego uderzenie broni Vicario!

1
1
11'

Osamotniony Jackson nie utrzymał się przy piłce. Nici z kontry Chelsea.

1
1
9'

Duża przewaga Tottenhamu w pierwszych minutach.

2
3
2
7'

Gospodarze nakręceni, chcą więcej! Pedro Porro strzelał mocno z osiemnastu metrów, piłka skozłowała przed Sanchezem, ale nie sprawiła problemów bramkarzowi Chelsea.

6'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Levi Colwill.

Ależ początek! Maddison strzelał, był rykoszet od pleców Colwilla i piłka wpadła do siatki obok bezradnego Sancheza! 1:0 dla Tottenhamu.

Chelsea FC
1
5
2
3
3
5'

Po strzale Sona z narożnika pola karnego broni Sanchez. Koreańczyk był jednak na spalonym.

3'

Derby, jak to derby. Pierwsze minuty upływają pod znakiem walki, wślizgów. I... niekoniecznie grze w pilkę.

1
2
1'