Maguire gra już jako napastnik.

1
1
90+6'

Dubravka pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Jeszcze poprawia getry, zyskuje kilka sekund.

1
1
90+5'

Głęboko broni Newcastle. To już jest gra na przetrwanie.

1
1
90+3'

Goście zaatakowali, ale pytanie, czy aby nie zbyt późno.

90+2'
Manchester United
1
1
90'

Sędzia dolicza minimum 9 minut!

1
1
89'

Remis... a jednak nie! Strzelał Antony, piłka odbiła się od Maguire'a i wpadła do siatki, ale Anglik był na wyraźnym spalonym!

1
88'

Drugi raz uderzał z powietrza Reguilon i teraz został zablokowany.

87'

Garnacho wbiegł dynamicznie w pole karne, ale wślizgiem wybił piłkę Trippier. Sporo ryzykował tym wejściem.

1
86'

Nie jest w stanie sam zejść z boiska Pope.

1
1
1
86'
84'

Pope trzyma się za lewą nogę. Wygląda to dość poważnie.

1
1
83'

Jeszcze jakiegoś urazu doznał bramkarz Newcastle.

1
82'

Wrzucał Shaw, piłka wybita przed pole karne. Strzelał Reguilon i Schaer ratuje Pope'a!

1
82'

Pierwsza od dawna ofensywna akcja gości. Dośrodkowanie Garnacho zablokowane i mamy rzut rożny.

1
81'

Długie podanie do Hojlunda, ale ten został lekko przestawiony przez Schaera i nie był w stanie utrzymać się przy piłce.

1
1
80'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Kobbie Mainoo #37
2
78'

Mogło być 2:0. Z kilku metrów strzelał Miley, ale trafiony piłką Wan-Bissaka, który wyręczył Onanę!

1
77'
2
2
1
76'

Kwadrans do końca. Pope dalej bezrobotny w tym meczu.

1
1
73'

Popsuł dośrodkowanie z rzutu wolnego Trippier. Goście wychodzili z kontrą, Antony podał do Hojlunda, ale ten został dopadnięty przez trzech rywali i stracił piłkę.

1
1
71'

Podpalił się Trippier. Miał miejsce, więc postanowił uderzyć zza pola karnego, ale dość wyraźnie się pomylił.

70'

Gra już wznowiona. Gramy rzecz jasna cały czas na połowie Manchesteru United.

1
1
69'

Bruno Fernandes potrzebuje pomocy medycznej.

68'

To modelowy przykład na żółtą kartkę.

66'

Zwija się z bólu Bruno Fernandes, bo nadepnął mu na nogę Schaer. Sędzia nie widział faulu. Gospodarze wybili piłkę.

65'

Zero pomysłu. Manchester United nie potrafi wymienić kilku podań, nie mówiąc o wyprowadzeniu jakiejś kontry.

1
1
1
63'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzelał głową Maguire. Lepiej to przemilczeć.

1
61'
61'
60'

Manchester United zamknięty na własnej połowie. Bezradność.

1
1
58'

Znowu podłączył się Schaer, miał dużo wolnego miejsca przed polem karnym i strzelił bardzo mocno, ale nie trafił w bramkę.

1
1
57'

Newcastle prowadzi, ale czy to oznacza koniec pressingu i oddanie pola gry rywalowi? Oczywiście, że nie. Cały czas agresywny doskok do przeciwnika. I to już przy jego polu karnym. Co za tempo.

55'

Gol! Strzelił Anthony Gordon. Asystował mu Kieran Trippier.

Ale teraz już nie ma wątpliwości. Newcastle prowadzi! Gordon pakuje piłkę do pustej bramki z kilku metrów po przytomnej asyście Trippiera. Ależ to zagrali.

2
1
1
55'

Joelinton świetnie utrzymał się przy piłce przed polem karnym. Shaw ograny jak dziecko, jednak zabrakło mocniejszego uderzenia.

52'

Przewaga Newcastle nie podlega dyskusji. Manchester United ma spokój jedynie wtedy, gdy gospodarze akurat odpoczywają i nie podchodzą wyższym pressingiem.

1
1
49'

Kontratak Manchesteru United? Otóż nie, bo Shaw zaatakowany wślizgiem przez Trippiera i piłka poleciała w aut.

49'

Kolejne rzuty rożne dla Newcastle, jednak dobrze w defensywie spisali się goście.

1
47'

Po akcji Livramento kiepski strzał z szesnastu metrów oddał Almiron. Zabrakło i siły i precyzji.

1
1
46'

1
45'

Sędzia dolicza minimum jedną minutę.

45'

Jeszcze raz Schaer, ale niecelnie z 20 metrów.

45'

Schaer strzelał z powietrza z kilku metrów, ale na jego drodze stanął Maguire. Doskonały blok Anglika.

43'

Płaskie dośrodkowanie Livramento, piłka odbita od Maguire'a i niewiele zabrakło do gola samobójczego!

1
1
43'

Joelinton próbował dynamicznie wbiec w pole karne, ale w pewnym momencie skończyło mu się boisko. Gra przerwana.

40'

Onana pod presją wybija piłkę w aut. Nie ustaje pressing Newcastle.

1
39'

Piękny strzał Trippiera z rzutu wolnego i poprzeczka ratuje Onanę!

1
1
1
37'

Co za akcję zrobił Schaer. Zaryzykował Maguire, poszedł na raz i faulował go jakieś 30 metrów przed bramką. Niebezpieczny rzut wolny dla Newcastle.

2
1
35'

I znowu Newcastle. Dynamiczna akcja prawą stroną, Trippier zagrał w tempo w pole karne do Almirona, ale ten strzelił niecelnie lewą nogą.

33'

Isak strzelał zza pola karnego. Kiepsko. Piłka przeleciała obok bramki, kontrolował wszystko Onana.

32'

Czas mija i utrzymuje się przewaga Newcastle. Brakuje jednak klarownych sytuacji.

1
1
30'

Wrzucał Shaw i pewnie łapie piłkę Pope. Niezrozumiałe wykonanie tego rzutu wolnego.

1
1
29'

W końcu chwila oddechu dla Manchesteru United. Po akcji Martiala faulował Trippier i jest rzut wolny. Do bramki jednak ponad 35 metrów.

27'

Newcastle bardzo szybko odzyskuje piłkę. Trudno nawet mówić o jakimś kontrataku ze strony gości.

1
1
26'

Ależ pressing. Tu nie ma nawet miejsca na przyjęcie piłki, Manchester United jest cały czas naciskany przez gospodarzy.

24'

Znakomicie zapowiadała się kontra Newcastle, Almiron pokonywał kolejne metry, ale w najważniejszym momencie nie podał dobrze do Gordona. Byłaby sytuacja sam na sam z bramkarzem.

1
1
21'

Niewiarygodne tempo narzuca Newcastle. Maguire chce trochę odetchnąć i wiąże but. Wściekają się kibice miejscowych.

1
1
20'

Krótko rozegrany ten rzut rożny. Trochę poklepali gospodarze, jednak na koniec Lascelles główkował nad poprzeczką.

20'

Isak pudłuje z kilku metrów! To była wymarzona sytuacja Newcastle po błędzie Wan-Bissaki. Okazuje się, że piłka odbiła się jeszcze od Maguire'a, więc mamy rzut rożny.

1
1
18'

Bruno Guimaraes huknął ile sił w nodze z 30 metrów, ale nie trafił w bramkę. Wcześniej kapitalny rajd przeprowadził Livramento.

1
1
17'

Blisko gola Newcastle! Po akcji Trippiera strzelał z kilku metrów Almiron i doskonale broni Onana! Świetny refleks.

16'

Jeszcze jeden atak Newcastle. Gordon strzelał zza pola karnego, trafił w Joelintona, ale piłka wrócił mu pod nogi. Kolejna próba strzału i tym razem broni Onana.

1
15'

Isak opanował piłkę w polu karnym po bardzo mocnym podaniu ze środka pola. Przekładał piłkę z lewej nogi na prawą, w końcu zdecydował się na strzał, ale i on został zablokowany.

13'

Z dystansu strzelał Wan-Bissaka, ale został zablokowany. Trochę przebudzili się goście.

12'

Posiadanie piłki: 84-16 na korzyść Newcastle.

1
1
11'

Kontra gości. Bruno Fernandes zagrał w tempo do Garnacho, ten był już w polu karnym, ale strzelił zbyt lekko i nie zaskoczył Pope'a.

1
10'

Po podaniu Gordona doszło do nieporozumienia Onany i Dalota. Portugalczyk był blisko gola samobójczego, ale ostatecznie naprawił swój błąd.

1
1
9'

Robi notatki Erik ten Hag. Nie jest to dobry początek meczu w wykonaniu jego zespołu.

1
1
8'

Bruno Guimaraes dostał podanie od Trippiera, miał trochę miejsca w polu karnym i szukał uderzenia tzw. fałszem, lecz finalnie został zablokowany.

7'

Był rzut rożny dla Newcastle, zawahał się Onana i zaliczył pusty przelot. Na jego szczęście gospodarze tego nie wykorzystali.

6'

Ależ mamy tempo. Livramento doskonale pokazał się na skrzydle, ograny jak dziecko Wan-Bissaka, jednak zabrakło precyzyjnego dogrania. Korner.

5'

Indywidualna akcja Rashforda, ale Anglik został w prosty sposób powstrzymany tuż przed polem karnym.

4'

Podłączył się do akcji Livramento, miał bardzo dużo miejsca na lewej stronie, ale nie potrafił celnie dograć piłki do kolegów z zespołu.

3'

Od początku dominacja Newcastle. Gospodarze w zasadzie nie schodzą z połowy rywala.

1'

Zaczynamy!

czas Start meczu
20:56

Zawodnicy wychodzą na boisko. Za chwilę zaczynamy wielkie granie na St. James' Park.