(0:0)
Zakończony
Piast Gliwice
komentarz

W pierwszym niedzielnym meczu PKO Ekstraklasy gole nie padły. W Mielcu Stal podzieliła się punktami z Piastem. Więcej z gry mieli gliwiczanie, ale nie byli w stanie zaskoczyć defensywy gospodarzy.

1
4
4
90+7'

Kontra Stali, strzał Meriluoto odbił Plach, poprawka Domańskiego była niecelna!

2
4
1
1
2
90+6'

Coraz więcej wskazuje na to, że w meczu gole nie padną. Piast w ataku, ale Stali udało się oddalić grę od własnej bramki.

3
4
2
2
2
90+3'

Kontra Stal, zagranie do Hinokio. Strzał z ok. 16 metrów efektownie obronił bramkarz Piasta.

8
2
4
6
90+1'

Piast cały czas w ataku. Stal ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

8
2
2
2
4
90'

Sędzia doliczył 7 minut.

1
1
4
1
4
88'

Piast szuka gola na wagę wygranej. Stal broni się całą drużyną.

4
5
3
2
5
85'

Strzał z rzutu wolnego Kądziora na korner sparował Kochalski!

4
3
2
5
4
84'

Będzie rzut wolny tuż sprzed pola karnego mielczan.

2
1
2
3
4
84'

Stal umiejętnie oddala grę od własnego pola karnego. Piast nie jest w stanie zaatakować.

4
3
2
1
2
82'
82'

Hinokio starał się uderzać z pola karnego, jednak skiksował!

1
2
1
2
78'

Czerwiński starał się dobijać strzał Kirejczyka, ale ucierpiała głowa obrońcy.

1
3
4
77'

Kirejczyk doszedł do dogrania z kornera, piłka po strzale głową odbiła się od poprzeczki!

4
2
2
2
2
76'
75'
wchodzi Wchodzi
Matthew Guillaumier #16
schodzi Schodzi
74'

W końcu Stal! Próba Domańskiego z ok. 15 metrów zatrzymała się na poprzeczce!

2
2
1
5
73'

To mogła być groźna kontra mielczan. Meriluoto nie był w stanie dojść do piłki.

2
3
1
1
72'

Mocny strzał Chrapka zablokował obrońca. Po chwili kolejna próba, dużo słabsza. Kochalski piłkę złapał.

1
1
1
69'

Fatalnie na przedpolu Kochalski, ale błąd kolegi naprawił Matras, który wybił piłkę.

2
1
2
2
4
67'

Piłka w polu karnym spadła pod nogi Krykuna. Strzał zablokował obrońca! Piast w ataku!

3
2
1
1
3
66'

Strzał z dystansu oddał Tomasiewicz. Kilka metrów ponad bramką Stali Mielec.

1
2
2
3
66'
Bert Esselink #3
65'

Marco Ehmann po ostrym wejściu gracza Piasta ma problemy i potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
1
1
61'
Kai Meriluoto #42
Ilya Shkurin #17
61'
62'

Odgryza się Stal. Z lewej strony dośrodkował Getinger, piłkę wybili obrońcy.

3
3
1
61'
60'

Dogranie z rogu, strzał Wilczka był jednak niecelny.

1
1
4
59'

Pajnowski uratował Stal! Strata Matrasa, natychmiastowe zagranie do Ameyawa, ale jego strzał zablokował obrońca!

2
1
5
57'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, uderzał Shkurin, ale daleko od bramki.

1
2
1
4
54'

Felix z piłką w polu karnym, ale został zablokowany. Po chwili strzał oddał Ameyaw. Niecelny.

2
3
3
53'

Ameyaw z lewej strony do Chrapka. Próba głową była jednak niedokładna. Od bramki Stal.

1
1
3
2
51'

Do wrzutki z lewej strony doszedł Czerwiński. Strzał głową z bliska odbił Kochalski!

4
3
2
2
5
50'

Dogranie w pole karne do Chrapka, ten odgrywał, a może już uderzał z ostrego kąta. Piłka opuściła boisko.

1
2
1
3
49'

Korner dla gliwiczan, dwa zgrania piłki w polu karnym. Żaden z piłkarzy Piasta nie zdecydował się na strzał.

1
3
4
48'

Od początku 2. połowy Piast Gliwice w ataku. Podobnie rozpoczęła się premierowa odsłona.