Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

Pewnie piłkę dośrodkowaną przez Diogo Dalota złapał Robert Sanchez.

82'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Diogo Dalot.

80'

Alejandro Garnacho uderzył minimalnie niecelnie obok bramki strzeżonej przez Roberta Sancheza.

74'

W znakomitej sytuacji do strzelenia gola Alejandro Garnacho został zablokowany przez Reece'a Jamesa.

72'

Tym razem Scott McTominay przestrzelił, a mógł mieć na swoim koncie hat-tricka. Co za dzień Szkota.

3
1
69'

Gol! Strzelił Scott McTominay. Asystował mu Alejandro Garnacho.

Manchester United znów na prowadzeniu (2:1)! Scott McTominay show! Szkot celnie główkował po dośrodkowaniu Alejandro Garnacho i skompletował dublet.

4
1
1
68'

Scott McTominay wywalczył kolejny rzut rożny dla Man Utd.

1
1
66'

Na połowie rywala faulował Sergio Reguilon.

64'

Scott McTominay celnie główkował po dośrodkowaniu z kornera, lecz Robert Sanchez był w stanie złapać piłkę.

63'

Bruno Fernandes został zablokowany, jednakże będzie rzut rożny dla gospodarzy.

61'

Nieźle, ale minimalnie niecelnie sprzed pola karnego przymierzył Antony.

1
1
1
1
1
57'

Reece James znalazł się na pozycji spalonej.

55'

Alejandro Garnacho mierzył w "okienko" bramki Chelsea, ale ostatecznie grę od własnej bramki wznowi Robert Sanchez.

52'

Mychajło Mudryk próbował uderzać sprzed pola karnego, jednakże został zablokowany.

49'

Z kilku metrów niecelnie główkował Nicolas Jackson.

1
Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
46'
45'

Sędzia doliczył 8 minut.

4
3
2
3
2
45'

Gol! Strzelił Cole Palmer. Asystował mu Mychajło Mudryk.

Chelsea FC doprowadziła do remisu 1:1! Mychajło Mudryk podał piłkę do Cole'a Palmera, a ten ograł defensywę Manchesteru United i płaskim strzałem tuż przy słupku pokonał Andre Onanę.

8
5
2
4
2
42'

Rasmus Hojlund został sfaulowany przez polem karnym The Blues i będzie rzut wolny dla Manchesteru.

1
1
1
1
3
39'

Scott McTominay ma problemy zdrowotne i potrzebował pomocy medycznej.

2
1
1
1
37'

Z około 10 metrów obok słupka uderzył Mychajło Mudryk i grę od własnej bramki wznowi Andre Onana.

1
1
1
2
1
35'

Chelsea stara się dłużej utrzymać przy futbolówce na własnej połowie.

1
1
1
1
1
33'

W szybkiej odpowiedzi pojedynek sam na sam z Andre Onaną przegrał Nicolas Jackson.

2
1
1
1
2
32'

Z bliskiej odległości główkował Scott McTominay, ale znakomicie interweniował Robert Sanchez.

31'

Tabela LIVE Premier League:

Standings provided by Sofascore
28'

Zagotowało się pod bramką przyjezdnych, ale Rasmus Hojlund nie doszedł do piłki zagrywanej przez Alejandro Garnacho.

27'

Gospodarze wymieniają kolejne podania na własnej połowie boiska.

22'

Żółtą kartkę otrzymał Alejandro Garnacho, który protestował po decyzji arbitra.

19'

Gol! Strzelił Scott McTominay.

Manchester United wyszedł na prowadzenie 1:0! Harry Maguire oddał strzał z kilku metrów, ale piłkę odbił Marc Cucurella. Do futbolówki dopadł Scott McTominay i wpakował piłkę do siatki.

6
2
1
1
2
19'

Thiago Silva zablokował groźne uderzenie Antony'ego z bliskiej odległości.

18'

Pewnie piłkę po strzale Enzo Fernandeza z dystansu złapał Andre Onana.

Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?
1
1
14'

Żółtą kartkę za faul na Sterlingu otrzymał Luke Shaw.

13'

Tym razem strzelił Alejandro Garnacho, lecz kolejną skuteczną interwencją popisał się Robert Sanchez. Na razie bardzo ciekawy mecz na Old Trafford.

12'

Mychajło Mudryk trafił z kilku metrów w słupek! Piłka odbiła się od aluminium i wyszła poza linię końcową boiska.

11'

Nieudane dośrodkowanie w pole karne Chelsea i futbolówkę do gry wprowadzi Robert Sanchez.

9'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Bruno Fernandes! Robert Sanchez obronił.

3
1
1
8'

Enzo Fernandez sfaulował Antony'ego i będzie rzut karny dla Czerwonych Diabłów! To potwierdził VAR.

1
1
1
1
2
6'

Na pozycji spalonej znalazł się jeden z piłkarzy gospodarzy.

4'

Płasko i groźnie z kilku metrów uderzył Rasmus Hojlund, a z trudem piłkę na korner odbił Robert Sanchez.

3'

Bruno Fernandes huknął niecelnie sprzed pola karnego i grę od własnej bramki wznowi Robert Sanchez.

1
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

1
1
1
1
1
czas Start meczu
Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Manchester United - Chelsea FC?