1
2
2
90'

Była okazja na gola dla Legii. W polu karnym z kilku metrów strzelał Bartosz Kapustka. Dobrze interweniował bramkarz gości.

9
3
1
7
5
89'

W odpowiedzi zza pola karnego Legii nad bramką gospodarzy strzelał Daniel Szczepan.

2
2
3
2
4
89'

Z dystansu strzelał Bartosz Slisz. Uderzenie zostało zablokowane.

7
2
3
5
1
86'

Dogranie z rzutu wolnego w pole karne Legii. Znów zabrakło strzału i piłka wyleciała poza boisko.

3
4
3
3
3
84'

Legia ma pod kontrolą to spotkanie. Gospodarze jeszcze szukają okazji na podwyższenie wyniku.

21
10
2
4
2
80'

Z dystansu niecelnie strzelał Patryk Sikora.

4
3
6
1
4
79'

W polu karnym Ruchu strzelał Makana Baku. Uderzenie jednak niecelne.

6
2
3
8
3
77'
5
5
9
9
21
76'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Legii. Ostatecznie jednak piłka wyleciała poza boisko.

4
2
4
1
2
74'
74'
73'

Legia spokojnie i cierpliwie wyprowadza kolejną akcję.

12
4
2
72'
68'

Josue oddał strzał z około 16 metrów. Chwilę później piłka wpadła do bramki Ruchu! Legia prowadzi 3:0.

60
22
6
7
11
67'

Ładna akcja Legii zakończona dograniem Baku. Ostatecznie strzelał Rosołek, a piłka po rykoszecie przeleciała obok bramki.

22
9
4
2
63'

Ruch nieco oddalił grę od własnego pola karnego i rozgrywa piłkę na połowie Legii.

7
9
6
7
7
60'
60'
20
4
4
2
2
59'
31
6
7
1
2
59'
59'
59'
7
5
1
1
58'

Tym razem Ernest Muci oddał bardzo niecelny strzał z dystansu.

3
2
2
3
2
56'

Szybka akcja Legii zakończona strzałem z dystansu Muciego. Piłka przeleciała jednak obok słupka.

6
3
2
3
1
55'

Ładne z dystansu uderzył Szymon Szymański. Kacper Tobiasz nie dał się jednak zaskoczyć.

9
3
3
1
53'

W pole karne Legii wpadł Kacper Michalski. W decydującym momencie zablokował go Yuri Ribeiro.

7
2
4
50'

Gra wznowiona.

12
6
2
3
1
49'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Legii.

6
2
4
2
2
47'

Od początku drugiej połowy Legia atakuje. Przed chwilą minimalnie niecelnie główkował Maciej Rosołek. Piłka otarła się nawet o poprzeczkę!

13
4
1
2
1
czas Druga połowa
46'
45+1'
21
15
6
6
23
45'

Doliczone cztery minuty.

10
9
4
5
4
45'

Zamieszanie przed bramką Ruchu. Tym razem jednak obrońcy gości zdołali wybić piłkę.

4
1
4
6
5
43'

2:0 dla Legii! Jurgen Celhaka zdecydował się na strzał zza pola karnego. Bramkarz odbił piłkę przed siebie, a do siatki skierował ją Tomas Pekhart.

59
23
4
12
20
39'

Po podaniu od Guala Maciej Sadlok w ostatniej chwili zablokował Rosołka w polu karnym Ruchu.

7
7
3
9
7
37'

Zamieszanie przed bramką Legii po zagraniu w pole karne. Ostatecznie piłkę złapał jednak Kacper Tobiasz.

18
6
3
3
17
36'

Legia spokojnie rozgrywa piłkę na połowie Ruchu.

22
6
1
4
7
31'

Paweł Wszołek dośrodkował do Tomasa Pekharta. Ten oddał niecelny strzał głową.

19
13
8
10
9
28'

Sporo emocji w tym meczu. Legia atakuje i szuka okazji na gola. Gra toczy się na połowie Ruchu.

20
7
2
4
6
27'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Ruchu. Główkował Radovan Pankov, piłka odbiła się od poprzeczki i słupka, i zdołał ją złapać bramkarz chorzowian!

13
5
5
4
5
29'
27'
10
4
6
6
24'

Z rzutu wolnego strzelał Juergen Elitim. Piłka trafiła jednak w mur.

7
4
4
7
5
24'

Rzut wolny dla Legii. Dobra okazja na uderzenie na bramkę Ruchu.

18
10
4
5
1
23'
CZERWONA KARTKA

Czerwona kartka dla zawodnika Ruchu. Konrad Kasolik zatrrzymał Guala, który wychodził na czystą pozycję.

47
24
5
23
27
21'

Początkowo sędzia odgwizdał spalonego, ale po analizie VAR gol został uznany.

22
9
1
6
11
19'

Gol! Strzelił Marc Gual. Asystował mu Maciej Rosołek. Marc Gual po zespołowej akcji Legii umieścił piłkę w bramce Ruchu. Po dograniu Wszołka piłkę trącił jeszcze Maciej Rosołek, a do bramki skierował ją Marc Gual.

81
33
4
18
24
16'

Marc Gual wpadł w pole karne Ruchu, ale zabrakło już dokładnego dogrania do kolegi z zespołu.

11
6
7
7
5
13'

Z rzutu wolnego z boku pola karnego strzelał Filip Starzyński. Poprzeczka uratowała Legię przed stratą gola!

9
5
8
10
13
11'

Wszołek do Guala w polu karnym Ruchu. Ten oddał strzał, ale sędzia odgwizdał jednak spalonego.

7
3
4
5
5
10'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Ruchu. Goście pewnie wybili jednak piłkę.

5
2
5
1
2
9'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

2
2
5
2
8'
15
11
4
1
8
5'

Letniowski zagrywał piłkę przed bramkę Legii. Tam pewnie złapał ją Kacper Tobiasz.

10
3
1
2
4
4'

Marc Gual strzelał z pola karnego z kilkunastu metrów. Piłka przeleciała jednak obok bramki.

9
5
1
2
3'

Zanosiło się na groźną akcję Ruchu. Na spalonym był jednak Daniel Szczepan.

7
4
3
1
4
2'

Ruch Chorzów rozgrywa piłkę na połowie Legii. Do bramki gospodarzy jednak daleko.