Korona Kielce
90+9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Artemijus Tutyskinas.

ŁKS odzyskał prowadzenie w doliczonym czasie i rozstrzygnął mecz. Artemijus Tutyskinas wyszedł wysoko w powietrze po wrzutce ze stałego fragmentu gry i główkował na 2:1!

25
24
2
6
14
90+7'

Nadoliczał Szymon Marciniak, a była jeszcze przerwa spowodowana uderzeniem w twarz Dominicka Zatora. Cios wymierzył Michał Mokrzycki po dośrodkowaniu w pole karne z rzutu wolnego. Na szczęście nie ma poważnego urazu i gra została wznowiona.

3
1
1
1
2
90+2'

Nono zobaczył żółtą kartkę za zachowanie na ławce rezerwowych.

2
1
2
90'

Doliczone dziewięć minut.

4
2
1
2
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adrian Dalmau.

Korona doprowadziła do remisu 1:1 w 88. minucie i tak samo jak ŁKS było ją stać na strzelenie gola z rzutu karnego. Tym razem Szymon Marciniak gwizdnął po obejrzeniu powtórek zagrania ręką Adriena Louveaua. Za wykonanie jedenastki zabrał się Adrian Dalmau i znalazł sposób na pokonanie dobrze dysponowanego Aleksandra Bobka.

22
10
1
6
10
87'

Będzie jedenastka za zagranie ręką Adriena Louveaua.

6
4
2
4
7
87'

Szymon Marciniak zastanawia się nad przyznaniem rzutu karnego gościom.

9
2
2
2
5
85'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Stipe Jurić za przewinienie taktyczne.

ŁKS Łódź
1
1
2
1
83'

Ponownie strzelił Martin Remacle. Niezła wymiana podań, jednak zmiennik trafił w nogę przeciwnika swoim kopnięciem z linii pola karnego.

2
82'

Próba przelobowania Aleksandra Bobka, ale po pierwsze bramkarz beniaminka wrócił na czas, a po drugie strzelcowi zabrakło dokładności. Pozostało jeszcze kilka minut gościom na poprawienie niekorzystnego wyniku.

1
2
4
78'
ZMIANA
78'

Spokojna wymiana podań w wydaniu podopiecznych Kazimierza Moskala. Została ona przerwana przez Koroniarzy przewinieniem na Piotrze Głowackim.

1
2
1
76'

Na początek ostatniego kwadransa podstawowego czasu strzelił Martin Remacle. Piłka przeleciała zdecydowanie ponad poprzeczką w bramce skoncentrowanego Aleksandra Bobka.

3
1
2
3
74'
ZMIANA
73'

Nieco zadymiło się w Łodzi i nie z powodu grilla postawionego na jednym z okolicznych balkonów. Łódzki Klub Sportowy przybliża się do odniesienia zwycięstwa. Niezmiennie może liczyć na będącego w wysokiej formie Aleksandra Bobka.

1
1
2
72'
ZMIANA
70'

10423 kibiców na trybunach.

2
1
1
68'

Akcja Nono dała kielczanom korner. Rozegranie rzutu wolnego wprowadziło dużo zamieszania w obronie Łódzkiego Klubu Sportowego, ale uratował wszystko Aleksander Bobek.

1
1
1
1
67'

Już trzy zmiany po stronie kielczan.

2
4
3
65'
ZMIANA
65'

Mieszko Lorenc strzelił groźnie dla Xaviera Dziekońskiego po wrzutce Daniego Ramireza z rzutu wolnego. I tak nie byłoby gola z powodu spalonego innego zawodnika w momencie kopnięcia ze stałego fragmentu gry.

1
63'

Podanie Mieszko Lorenca do Michała Mokrzyckiego, którego płaskie wstrzelenie było problematyczne dla przyjezdnych. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jeszcze jedna próba pokonania Xaviera Dziekońskiego, ale nie udało się tego zrobić Kamilowi Dankowskiemu.

1
60'

Minął kwadrans rywalizacji po przerwie, a obu zespołom brakuje cierpliwości w rozegraniach. Szczególnie absurdalny był drybling Jakuba Łukowskiego, któremu nie udało się utrzymać piłki w obrębie boiska.

2
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Ronaldo Deaconu za ostre przewinienie na Danim Ramirezie.

2
1
1
53'

Zespół z Kielc zdobył przewagę w posiadaniu piłki, a w 53. minucie Ronaldo Deaconu sprawdził kolejnym strzałem celnym Aleksandra Bobka. Młody bramkarz łodzian poradził sobie znakomicie jedną ręką.

4
53'

Nieudane dośrodkowanie zawodnika Korony Kielce i piłka została wybita jak najdalej od bramki Aleksandra Bobka przez dobrze ustawionego Kamila Dankowskiego.

3
1
51'

Ostrożne wycofanie aż do Xaviera Dziekońskiego. Przyjezdni mają problem z przekuciem posiadania piłki w sytuacje podbramkowe.

1
1
48'

Dominick Zator nie poradził sobie za dobrze w konfrontacji z pressującym Piotrem Janczukowiczem. Obrońca kielczan interweniował nerwowo i wybił piłkę na aut na wysokości własnego pola karnego.