Koniec! Puszcza wygrywa pierwszy mecz w Ekstraklasie!

1
2
1
90+6'

Dośrodkowanie z dalszej odległości, piłka zrobiła kozioł w polu karnym i niewiele zabrakło, by Matras oddał strzał.

3
4
1
2
3
90+6'

Jedna z ostatnich okazji gości. Puszcza całym zespołem na własnej połowie.

5
4
1
2
1
90+3'

Było groźnie po rzucie wolnym. Komar upadł po piąstkowaniu piłki, zdążył w porę się pozbierać i obronił jeszcze strzał Stępnia z szesnastego metra.

4
3
1
1
2
90+3'

Stal nie schodzi z połowy Puszczy, ale gra za wolno i nie potrafi stworzyć zagrożenia.

3
2
1
1
3
90'

Sędzia dolicza minimum 6 minut.

1
1
1
3
3
90'

Kochalski faulował Kidricia poza polem karnym, ale... nie będzie rzutu wolnego. Kidrić był na spalonym w momencie podania.

1
1
1
3
3
88'
88'

I kolejna przerwa w grze. Zawodnicy Puszczy narzekają na jakieś problemy zdrowotne, była konieczna interwencja sztabu medycznego.

1
4
1
1
4
85'

A Puszcza swoje. Tu faul, tu lekkie i dyskretne szturchnięcie. Wybijają z rytmu przy każdej okazji.

1
1
1
1
4
83'

Absolutnie bezzębna jest w drugiej połowie Stal Mielec. Nie potrafi stworzyć żadnego zagrożenia pod bramką Puszczy.

3
3
1
1
3
81'

Strzelał Wlazło... nad bramką.

4
4
2
1
4
80'
1
3
1
1
1
80'

Szkurin faulowany przez Serafina 25 metrów od bramki. Będzie dobra okazja dla gości.

1
1
1
1
1
79'

Wrzutka z lewej strony w pole karne Puszczy, ale na piątym metrze nie wyskoczył w porę do piłki Szkurin.

2
2
1
2
1
77'
76'

Kwadrans do końca. Już bardzo dawno nie został zmuszony do interwencji bramkarz Puszczy.

1
1
1
1
1
88'
75'
1
1
1
1
1
73'

Puszcza wybija z rytmu przeciwnika przy każdej okazji.

1
1
1
1
2
71'
1
1
1
1
1
70'

Stal w posiadaniu piłki, natomiast wszystko dzieje się daleko od pola karnego Puszczy.

2
3
2
2
2
67'
2
2
2
69'

Reaguje trener Kiereś. Będzie potrójna zmiana w ekipie Stali.

3
3
1
3
4
68'
3
3
1
67'

Bramka prawidłowa!

9
5
3
3
67'

Protestuje Getinger. Sędzia pokazuje, że wszystko jest analizowane. Czekamy.

4
3
1
66'

Sprawdzamy jednak na VAR sytuację z ewentualnym faulem Zapolnika.

2
1
1
1
3
65'

Puszcza na prowadzeniu! Niewiele na to wskazywało, a jednak. Zapolnik wygrał fizyczną walkę z Esselinkiem na linii pola karnego, zagrał wzdłuż piątego metra, Kochalski odbił piłkę, ale wobec dobitki Walskiego był bezradny!

12
5
3
5
5
64'

Była okazja do kontry dla Puszczy, jednak Majchrzak dostał zbyt mocne podanie przy linii bocznej. Nie jest to typ sprintera i napastnik gospodarzy był dużo wolniejszy od rywala.

3
2
1
1
1
63'

Coraz mniej czasu do końca meczu, a na boisku w dalszym ciągu nie dzieje się praktycznie nic.

2
2
1
2
1
61'

Hinokio zbyt wysoko podniósł nogę przy próbie odbioru piłki Cholewiakowi.

4
1
1
1
3
61'
Stal Mielec
2
1
1
1
1
60'

Zagrane na krótko, wrzucał Domański i piłka została trącona przez Craciuna. Niewiele brakowało do gola samobójczego.

1
1
60'

Meriluoto wywalczył rzut rożny. Osiągnął maksimum.

1
1
1
59'

Trąbka faulował w ofensywie. Za daleko odskoczyła mu piłka i nie wyhamował przed interweniującym Jakubą.

1
1
57'
56'

Długie podanie w pole karne, urwał się rywalom Sołowiej, ale strzelił wyraźnie obok słupka.

1
1
1
54'

Gospodarze szykują podwójną zmianę.

1
1
1
1
1
54'

Gra przerwana. Pomocy medycznej potrzebuje Zapolnik, który ucierpiał w powietrznym starciu.

1
1
52'

Stal w ataku od 46. minuty. Puszcza nie potrafi wydostać się z własnej połowy.

1
3
1
51'

Komar faulowany na przedpolu. Stal miała dwa rzuty rożne i nie stworzyła po nich większego zagrożenia.

1
2
49'

Ponownie pokazał się Gerstenstein, ale trochę zakiwał się w polu karnym. Rzut rożny.

2
1
1
48'

Gerstenstein wbiegł w pole karne i oddawał strzał z ostrego kąta w kierunku dalszego słupka. Zabrakło niewiele, a Stal wyszłaby na prowadzenie.