Rzut rożny dla Rakowa. Jedna z ostatnich szans.

3
6
21
90+6'

Świetnie Jean Carlos. Wbiegł w pole karne, wycofywał piłkę w okolice jedenastego metra, jednak przeczytał to jeden z obrońców Warty i w ostatniej chwili wyjaśnił sytuację.

25
10
7
3
4
90+6'

Coraz mniej czasu. Raków przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

18
9
4
5
4
90+3'

Ależ huknął Jean Carlos z narożnika pola karnego. Niecelnie! Heroiczna postawa Warty w defensywie.

32
8
3
3
10
90+3'

Płaski strzał Papanikolaou z dystansu. Piłka zablokowana.

14
11
2
2
4
90'

Sędzia dolicza minimum 7 minut!

22
15
7
15
26
88'

Strzał Sorescu z ostrego kąta w ostatniej chwili zablokowany. Warta w coraz większych tarapatach.

15
10
8
8
15
87'

Nic z tego nie wyszło, Żurawski wychodził z kontrą, ale nie dał się minąć Sorescu i był faulowany.

7
7
7
7
7
86'

Rzut rożny dla Rakowa. Trudny moment zespołu gości.

12
8
4
8
12
85'
85'

Raków zyskał nowe życie.

8
8
1
4
8
83'

Remis! Świetna akcja Warty. Wrzucał Koczerhin, na dalszym słupku strącił piłkę Sorescu, z jedenastu metrów uderzył Jean Carlos Silva i po rykoszecie od Stavropoulosa futbolówka wpadła do bramki!

Raków Częstochowa
37
22
4
16
46
83'

Raków atakuje, ale Warta wciąż dobrze się broni.

14
6
3
3
3
82'

Gra wznowiona. W przerwie wszyscy piłkarze Warty z pola udali się do linii bocznej i wysłuchiwali wskazówek od trenera Szulczka.

8
6
4
79'

Problemy zdrowotne Lisa. Gra przerwana. Konieczna wizyta sztabu medycznego.

3
1
8
4
6
77'

Cebula miał trochę miejsca w polu karnym, ale w dobrej sytuacji nie trafił w piłkę.

10
10
3
3
3
77'

Raków w dalszym ciągu bije głową w mur. Bliżej jest kolejnego gola dla Warty niż wyrównania.

15
8
1
2
3
75'
75'
2
2
2
2
2
75'

Wrzutka Jeana Carlosa, Piasecki doszedł do strzału głową, ale Lis był dobrze ustawiony i bez problemu złapał piłkę.

11
7
1
73'
73'
70'

Będą kolejne zmiany w ekipie gości.

8
3
3
4
3
69'

Koczerhin przewrócił się w polu karnym Warty, sugerował, że był popchnięty, ale sędzia pokazuje, że o faulu nie ma mowy.

13
10
1
1
8
67'

Ależ zamieszanie w polu karnym Rakowa.  Strzelał głową Zrelak, trafił w Piaseckiego. Po chwili znowu niepewnie na przedpolu zachował się Bieszczad, choć bez konsekwencji.

2
2
6
5
4
66'
65'

Bieszczad rehabilituje się za dwa błędy przy golach! Świetnie uderzył z rzutu wolnego Miguel Luis, ale efektownie pofrunął golkiper gospodarzy!

2
2
8
12
64'

Rzut wolny dla Warty z ok. 30 metrów.

6
3
1
1
63'
8
6
3
3
1
63'

Raków powinien wyrównać! Lis zachował się kapitalnie po strzale głową Piaseckiego. Piłka wróciła do napastnika Rakowa, ale ten z paru metrów uderza nad poprzeczką!

7
7
1
3
1
62'

Dośrodkowanie Cebuli z rzutu wolnego. Piłka leciała zbyt nisko i zawodnicy Warty bez problemu oddalają zagrożenie, choć tylko na chwilę.

6
2
1
1
1
59'

Strzał Nowaka z ostrego kąta. Piłka wybita przez Pleśnierowicza, który przy okazji ucierpiał. Nadepnął mu na nogę Piasecki.

3
1
3
3
6
58'
5
5
1
1
1
58'
58'
57'

Warta znów zaskakuje Raków! Wydawało się, że mistrz Polski lada moment pójdzie za ciosem, a tymczasem Maciej Żurawski uderzył płasko z ostrego kąta i Bieszczad nie zdążył z interwencją!

Warta Poznań
39
25
5
7
16
56'

Rzut wolny dla Warty. Centrował Savić, na dalszym słupku był niepilnowany Szymonowicz, jednak nikt nie doszedł do zagranej przez niego piłki.

5
3
1
3
5
55'

Stracił piłkę Zwoliński, ruszył do obrony i popchnął biegnącego przy linii Kiełba. Sędzia przerwał grę.

5
2
1
52'

Niecelny strzał Pleśnierowicza zza pola karnego.

1
1
4
1
4
51'

Kupczak bardzo bliski straty piłki. Kiwał na szesnastym metrze - na jego szczęście skutecznie.

3
2
2
2
2
50'

Pewnie trafia Zwoliński! Raków szybko doprowadza do remisu!

27
15
3
23
32
48'

Oczywiście kartka anulowana.

12
5
2
5
12
48'

I mamy zmianę decyzji. Rzut karny dla Rakowa!

12
5
2
8
16
48'

Jest jednak interwencja VAR!

5
5
2
5
9
47'

Sorescu przewrócił się w polu karnym po wejściu Kiełba. Protestują gospodarze, a tymczasem kartka dla Rumuna za symulkę!