(0:0)
Zakończony
Manchester United
90+4'

Dalot w kilka sekund otrzymał dwie żółte kartki i kończy swój udział w tym meczu.

3
4
1
1
90+4'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
2
2
2
90+2'

Alexander-Arnold zagrywał z rzutu wolnego, ale Gakpo strzelił nad poprzeczką.

1
1
5
2
3
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Marcus Rashford.

2
2
2
2
2
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

2
2
1
88'
6
2
1
2
4
87'

Shaw brzydko faulował Konate na środku boiska.

1
1
2
1
2
86'

Sędziowie ocenili, że nie kwalifikowało się to do rzutu karnego. Gramy dalej.

1
2
2
2
3
85'

Shaw dotknął piłkę ręką. Kwestia interpretacji.

3
2
3
3
2
85'

Gospodarze domagają się rzutu karnego. Czy Shaw zagrywał piłkę ręką? Sędzia czeka na sygnał z VAR!

4
3
2
1
1
84'

Nie maleje przewaga Liverpoolu.

2
1
2
1
2
84'

Zablokowany strzał Gakpo z dystansu.

1
1
82'
82'

Manchester United. Schodzi: Kobbie Mainoo. Wchodzi: Facundo Pellistri.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Kobbie Mainoo #37
81'

Strzał Elliotta z dystansu, piłka odbiła się jeszcze od nogi Mainoo, ale to nie zaskoczyło Onany.

1
1
1
79'

Tsimikas z rzutu rożnego, ale van Dijk nie trafił dobrze w piłkę i spokojnie interweniował Onana.

1
1
78'
78'

Liverpool FC. Schodzi: Luis Diaz. Wchodzi: Curtis Jones.

77'

Niewiarygodne sceny. Konate najpierw stanął na piłce w pole karnym, później zrobił ruletę niczym Zidane i oddał dość mocny strzał na bramkę, ale trafił idealnie tam, gdzie ustawiony był Onana.

1
2
1
76'

Po podaniu Salaha piłka uciekła spod nogi Nuneza, ale to otworzyło znakomitą sytuację dla Luisa Diaza. Ten jednak nie trafił czysto w piłkę na 11. metrze, a przy tym został zablokowany przez Amrabata.

1
75'

I znowu słabszy fragment tego meczu. Jest to swego rodzaju konsekwencja.

72'

Atak pozycyjny Liverpoolu. Są cierpliwi.

2
1
70'

Mamy rywalizację w dwa ognie. McTominay z dystansu nad poprzeczką.

70'

I kolejna dynamiczna akcja Liverpoolu, Salah oddał groźny strzał i Onana świetnie broni, choć trochę rzucił się na notę.

69'

Zablokowane uderzenie Gakpo z kilkunastu metrów. Mecz zaczyna nabierać rumieńców.

67'

A tymczasem Hojlund miał kapitalną okazję! Bardzo ładna akcja, McTominay wyłożył piłkę jak na tacy do Hojlunda, ale ten nie dał rady pokonać Alissona! Brazylijczyk broni również dobitkę.

67'

Tym razem Gakpo spróbował strzału z dystansu. Lekko, niecelnie.

66'

Ależ było blisko. Salah zwolnił akcję, poczekał na odpowiedni moment i podał idealnie w okolice 25. metra, ale Alexander-Arnold strzelił minimalnie obok słupka!

1
1
1
64'

Po słabszym okresie w końcu mieliśmy celny strzał. Salah z dwudziestu metrów szukał dalszego słupka, ale uderzył zbyt lekko. Onana broni.

1
1
61'
61'
60'

Tymczasem jakiś uraz zgłosił Gravenberch. I chyba będzie zmiana.

1
1
1
59'

Szoboszlai przewrócony w polu karnym, ale nie na tyle, żeby sędzia użył gwizdka. Amrabat musi jednak uważać.

1
1
58'

Kolejny przestój w tym meczu. Są momenty, kiedy Liverpool wgniata rywala w ziemię, a są też i takie, kiedy nic się niedzieje.

1
1
55'

To jedna z niewielu akcji gości w tym meczu. Mainoo ładnym podaniem odnalazł Garnacho na skrzydle, ale ten za długo zwlekał ze strzałem i w porę odebrał mu piłkę Alexander-Arnold.

1
2
1
1
1
53'

W odpowiedzi mieliśmy indywidualną akcję Dalota z prawej strony. Nieźle kiwnął rywala, zacentrował płasko w pole karne, jednak zabrakło ataku na piłkę. Alisson pewnie interweniuje.

50'

Dośrodkowanie Nuneza, składał się do strzału głową Luis Diaz, ale w porę interweniował jeden z obrońców.

2
1
1
49'

Druga połowa zaczęła się podobnie do pierwszej. Od ataków Liverpoolu i rozpaczliwej obrony Manchesteru United.

2
2
47'

Alexander-Arnold dynamicznie wbiegł w pole karne, ale strzelił z ostrego kąta tylko w boczną siatkę.