Zakończony
Pogoń Szczecin
90+7'

Gol! Strzelił Engjell Hoti.

Jakim cudem łodzianie nie wpakowali piłki z bliska do bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego? Pozostali jednak na połowie przeciwnika, a tam Engjell Hoti oddał perfekcyjne uderzenie zza linii pola karnego w okienko bramki Bartosza Klebaniuka. Komplet punktów prawdopodobnie pozostanie w Łodzi. Szał radości beniaminka, szaleństwo!

ŁKS Łódź
43
18
3
8
30
90+4'

Mocne uderzenie po kolejnym błędzie Leonardo Koutrisa, jednak prosto w Bartosza Klebaniuka. Otworzyła się szansa na zapewnienie kompletu punktów beniaminkowi po źle wybitym dośrodkowaniu Piotra Janczukowicza.

11
5
7
3
5
90+3'

Jeszcze przyspieszenia Mariusza Fornalczyka, ale nie wynika z nich wielkie niebezpieczeństwo dla Łódzkiego Klubu Sportowego. Dużo wskazuje na bezbramkowe popołudnie na stadionie beniaminka.

2
4
3
6
90'
5
2
1
1
3
90'
4
2
2
1
1
90'

Doliczone siedem minut.

5
1
2
2
89'

Kamil Grosicki nie wykonał dobrego podania na zakończenie kontrataku Pogoni Szczecin. Wyglądało to na dobrą szansę na rozstrzygniecie spotkania w końcówce podstawowego czasu.

2
1
3
5
86'

Pogoń Szczecin. Schodzi: Efthymios Koulouris. Wchodzi: Yadegar Rostami.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Efthymios Koulouris #9
2
2
3
85'

Pozostało już zaledwie pięć minut do zakończenia spotkania. Piłkarze beniaminka wyglądają na bardziej zdeterminowanych i naładowanych energią przed końcówką rywalizacji.

7
4
3
5
8
81'

Ani Pirulo, ani wykonujący dobitkę Stipe Jurić nie wpakowali piłki do bramki Pogoni Szczecin. W ostatnim momencie interweniował Danijel Loncar i nie dopuścił do nieszczęścia niedawnego uczestnika eliminacji Ligi Konferencji Europy.

11
7
2
2
5
79'

Pirulo opanował piłkę blisko pola karnego Pogoni Szczecin, jednak nie przymierzył do bramki swoim technicznym uderzeniem. Brawa od publiczności, chociaż ponownie nie udało się gospodarzom pokonać Bartosza Klebaniuka.

5
4
8
2
3
78'

Potrzeba obu zespołom przede wszystkim więcej dokładności w atakach w ostatniej fazie spotkania. Nie brakuje ambicji zawodnikom, jednak cały czas szwankuje wykończenie.

6
3
3
2
77'
74'

Decyzja o przyznaniu łodzianom rzutu karnego została anulowana!

41
25
2
3
7
74'

Piotr Lasyk ruszył do monitora.

4
2
5
3
1
71'

ŁKS Łódź. Schodzi: Kay Tejan. Wchodzi: Stipe Jurić.

1
1
2
1
71'
69'

Świetna szansa Efthymisa Koulorisa, ale nie wykonał dobrej dobitki uderzenia Rafała Kurzawy! Kamil Grosicki uruchomił zmiennika, a ten sprowokował do popełnienia błędu Aleksandra Bobka. Portowcom nie udało się wymierzyć kary gospodarzom.

5
1
2
4
1
66'
5
1
1
2
65'

Przerwa na napoje.

9
4
1
61'

Wahan Biczachczjan nie zaskoczył swoim kopnięciem zza pola karnego Aleksandra Bobka. Reprezentant Armenii wypracował sobie miejsce do oddania uderzenia krótkim dryblingiem, ale oddawał już w karierze lepsze strzały.

2
4
1
58'

Uderzenie Pirulo zza pola karnego prosto w dobrze ustawionego Bartosza Klebaniuka. Hiszpan powinien nadać lepszą rotację piłce, żeby zaskoczyć młodzieżowca z Pogoni Szczecin.

4
1
1
56'

Podanie Wojciecha Lisowskiego do Bartosza Klebaniuka, a ten w ostatnim momencie uniknął poważnego błędu i wybił piłkę sprzed nosa nacierającego Pirulo. Jeszcze wideo weryfikacja i sędziowie przed monitorami potwierdzili, że nie było podstaw do przyznania gospodarzom jedenastki.

5
2
2
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Gamboa za przewinienie taktyczne.

8
6
2
5
3
53'

Banalna strata Alexandra Gorgona bez poważnych konsekwencji. Wracał dynamicznie Austriak we własne pole karne i nie pozwolił tam na utrzymanie piłki w boisku Daniemu Ramirezowi.

3
1
2
1
1
51'

Dużo niedokładności po powrocie drużyn z szatni na boisko. Nikomu nie udaje się przeprowadzić udanego natarcia.

2
1
1
3
48'

Wojciech Lisowski powstrzymał podręcznikowym wślizgiem szarżującego Kaya Tejana. Po wybiciu piłki poza boisko obrońca Pogoni Szczecin miał dużo do powiedzenia przeciwnikowi, który runął na murawę i domagał się przyznania rzutu wolnego łodzianom.