(1:1)
Zakończony
Arsenal FC
komentarz

W Liverpoolu walczono o to, kto początek najbliższy świąteczny czas spędzi na pozycji lidera. The Reds zremisowali a Arsenalem 1:1 i to Kanonierzy pozostali na czele Premier League.

1
1
90+3'

Zespoły już raczej godzą się z punktem. Lepszy rydz...

1
3
90+1'
Arsenal FC
3
3
1
3
5
90'

Do 2. połowy sędzia doliczył 5 minut.

2
1
3
1
1
89'

Saka ostro potraktował rywala, ale drugiej kartki w meczu nie zobaczył.

3
2
2
2
3
86'
4
2
2
4
3
84'

Obie drużyny zamierzają wygrać. Nikt w końcówce nie zamierza kalkulować.

2
1
1
84'
2
2
1
2
81'

Zewnętrzną częścią stopy uderzał Havert. Próba z dość trudnej pozycji była niecelna.

3
2
1
1
80'

Mocny strzał z pola karnego Zinczenki trafił w Konate. Goście czekają na swój moment.

2
2
1
1
1
77'
76'

Próba z pola karnego Nuneza, piłka poszybowała ponad bramką. Liverpool jest aktywniejszy w ofensywie.

1
1
74'

Kolejna próba Liverpoolu. Strzał z ostrego kąta Gomeza odbił bramkarz!

2
1
1
73'

Korner dla Arsenalu, Liverpool wyprowadził kontrę. Trent Alexander-Arnold z pola karnego uderzył w poprzeczkę!

1
1
71'

Elliott uderzył z dystansu, piłka odbiła się od Gabriela i trafiła w słupek!

1
1
1
68'
68'
68'
66'

Luis Diaz ma problemy. Gracz Liverpoolu padł po zderzeniu z rywalem.

1
1
65'

Liverpool wciąż ma więcej z gry, Arsenal po słabym początku 2. części meczu przebudził się.

1
1
1
1
62'

Z dystansu szczęścia poszukał Dominik Szoboszlai, pomylił się dość wyraźnie.

1
60'

Saka dogrywał w pole karne, nie miał kto dołożyć nogi. Po chwili próba Zinczenki była niecelna.

1
1
2
57'

Zdecydowana przewaga Liverpoolu. Gospodarze szukają zwycięskiego trafienia dającego pozycję lidera Premier League.

1
1
1
2
54'

Gomez znalazł się z piłką w polu karnym, próba była nieznacznie niecelna!

1
54'

Lider Premier League popełnia sporo niewymuszonych błędów. Stara się to wykorzystać Liverpool.

1
1
1
1
52'

Szalone tempo. Akcja za akcję, brakuje jednak wykończenia i przede wszystkim spokoju pod bramką rywala.

2
2
50'

Zagranie w pole karne do Salaha, ten jednak nie zdołał umieścić piłki w bramce gości.

49'
2
1
1
47'

Kontra Liverpoolu, ale złe zagranie do Salaha zniweczyło wszystko, co pierwotnie zapowiadało się bardzo groźnie.

czas Druga połowa
komentarz

Sporo się dzieje w Liverpoolu. Jak na razie remis 1:1.

3
3
1
2
2
45+4'
1
1
3
4
45+3'
4
4
1
45+2'

Liverpool w ataku pozycyjnym. Przerwa coraz bliżej.

2
1
45'

Sędzia do 1. połowy doliczył 4 minuty.

3
1
1
44'

Przerwa coraz bliżej, ale żadna z drużyn nie zamierza zatrzymywać się. Wciąż akcja za akcję.

4
1
41'

Powinno być 1:2! Kontra Kanonierów, Saka nie dał rady uderzyć, ale zagrał do Gabriela. Ten strzelał niemal do pustej bramki, ale przestrzelił!

3
2
1
4
5
38'

Sporo gry w środku pola. Żadna z drużyn nie zamierza odkładać nogi.

3
1
4
38'
Arsenal FC
1
3
3
35'
35'

Tsimikas zaatakowany przez rywala wpadł na Juergena Kloppa. Grek doznał urazu barku, trener pozbierał się.

4
3
1
2
33'

Liverpool po wyrównującym golu poczuł moc i atakuje. Arsenal trochę przytłoczony.

2
4
1
3
3
29'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Trent Alexander-Arnold. Daleki dogranie do Salaha, ten przejął piłkę, w dość łatwy sposób uciekł Zinczence i mocnym strzałem z ok. 10 metrów w kierunku bliższego słupka wyrównał! 1:1!

26'

Dobre tempo meczu. Akcja za akcję. Brakuje jednak groźnych uderzeń., szczególnie ze strony gospodarzy.

2
1
23'

Arsenal coraz pewniejszy, goście z piłką na połowie The Reds.

6
5
2
1
1
20'

Z pola karnego w kierunku dalszego słupka uderzał Martin Odegaard, w bramkę jednak nie trafił.

3
2
3
4
2
19'

Akcja za akcję. Wciąż sporo dzieje się w Liverpoolu.

4
2
1
16'

Liverpool przyspieszył. Gospodarze szukają wyrównania. Arsenal szans szuka w kontrach.

1
3
3
1
1
14'

Zgranie piłki do Salaha, ten uderzył z pierwszej piłki, pomylił się nieznacznie.

3
3
13'

Kontra Kanonierów zakończona strzałem Gabriela. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

2
2
1
11'

Akcja gospodarze, Diaz zagrywał z ostrego kąta, został zablokowany.

2
9'

Havertz przejął piłkę przed polem karnym The Reds, starał się lobować bramkarza, ale źle uderzył.

1
8'

Liverpool stara się atakować i szybko odrobić straty. Gospodarze jak na razie bez okazji.

3
1
6'

Jeszcze mieliśmy VAR. Sprawdzaliśmy czy nie było spalonego. Nie było! 0:1!

4
3
1
1
1
4'

Gol! Strzelił Gabriel Magalhaes. Asystował mu Martin Odegaard. Lider Premier League dopiął. Odegaard dogrywał z rzutu wolnego, a Gabriel głową wpakował piłkę głową do siatki! 0:1!

9
9
5
2
3
3'

Arsenal od początku w ataku. Gospodarze muszą być czujni w defensywie.