(0:0)
Zakończony
Cracovia
90+2'

Fura szczęścia Warty Poznań. Nie po raz pierwszy pogubiła się obrona Zielonych. Po płaskim dośrodkowaniu Patryk Makuch miał ogromną szansę na wpakowanie piłki do siatki, jednak z centrum pola karnego oddał potężne uderzenie w poprzeczkę. Cracovia nie zasłużyła, mimo to mogła rozstrzygnąć pojedynek!

3
2
2
2
90'

Doliczone cztery minuty.

2
1
6
6
90'

Jest celne uderzenie! Udało się. Virgil Ghita zepsuł samopoczucie hejterom po wrzutce z rzutu wolnego i główkował prosto w Jędrzeja Grobelnego.

1
1
1
2
89'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Kopczyński za brzydkie przewinienie na połowie przeciwnika.

7
7
1
1
87'

Cracovia. Schodzi: Takuto Oshima. Wchodzi: Jakub Myszor.

85'

Niezłe dośrodkowanie w wykonaniu Michała Rakoczego z rzutu rożnego. Zieloni na moment pogubili się w obronie i gdyby znalazł się sprytny zawodnik Cracovii, to mógłby zdobyć prowadzenie.

4
3
84'

Zmieniają się piłkarze, ale nie zmienia się sytuacja na boisku oraz wynik. Jedyna dobra informacja jest taka, że jesteśmy już zdecydowanie bliżej zakończenia niż rozpoczęcia tego wątpliwego show.

1
2
2
78'

Cracovia. Schodzi: Jani Atanasov. Wchodzi: Karol Knap.

78'

2073 kibiców na trybunach.

2
2
77'

Tym razem w rozegraniu podopieczni Dawida Szulczka. Piłka trafiła do naładowanego energią Filipa Borowskiego, jednak ten zawodnik nie zdecydował się na przeprowadzenie indywidualnego ataku.

1
1
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu i kopanina ma się w najlepsze. Naprawdę to będzie wstydliwe osiągnięcie, jeżeli przez 90 minut nie będzie celnego strzału.

1
1
73'

Minęła znacznie ponad godzina i dopiero skończyła się wiara szkoleniowców w podstawowych podopiecznych. Na przeprowadzenie zmian zdecydował się jako pierwszy Dawid Szulczek. Wprowadził Wiktora Pleśnierowicza, Niilo Maenpeę oraz Filipa Borowskiego.

2
1
2
3
3
71'
69'

Żółtą kartkę otrzymał Kajetan Szmyt za kolejne przewinienie na Patryku Makuchu.

4
3
1
1
1
67'

Dobra interwencja Sebastiana Madejskiego i nie pozwolił on na oddanie uderzenia grasującemu wewnątrz pola karnego Adamowi Zrelakowi.

2
2
65'

Obraz meczu taki, że można zgrzytać zębami, tymczasem trenerzy nie zdecydowali się na razie na wprowadzenie jakiegokolwiek zawodnika z ławki rezerwowych na boisko. Wiara w możliwości podstawowych podopiecznych jest ogromna.

1
1
1
2
2
62'

Przypomina się Adam Nawałka i jego błagalne, "no przecież to nie da się tak grać".

1
1
1
3
3
60'

Na zakończenie kwadransa po przerwie było dośrodkowanie Janiego Atanasova. Piłka ominęła zawodników Cracovii zainteresowanych oddaniem strzału z prawego skrzydła.

1
1
1
3
3
58'

Są tacy, którzy dopatrzyli się żwawszego poruszania po murawie zawodników obu zespołów. Ciekawe, czy przełoży się to na celne uderzenie. Na razie Jakub Bartkowski interweniował blisko linii bramkowej po wrzutce Cornela Rapy.

1
1
1
4
3
54'

Początek drugiej części nie przyniósł przełomu w meczu. Niezmiennie raz rozgrywali gospodarze, raz goście, ale pomysły na stworzenie sytuacji podbramkowej kończą się zespołom około 20 metrów od bramki przeciwnika. Aktywność bramkarzy kończy się na wyłapywaniu dośrodkowań.

1
1
51'

Głębokie zagranie z rzutu wolnego. Piłka została wyłapana na przedpolu przez Jędrzeja Grobelnego. Gracze Cracovii atakowali bramkarza Warty Poznań, ale ten nie pozwolił sobie na błąd.

1
1
48'

Warta Poznań w rozegraniu, ale w pewnym momencie zaczęło to wyglądać karykaturalnie. Dawid Szymonowicz stanął w miejscu, a po oddaniu piłki Jakubowi Bartkowskiemu, skończyło się wykopaniem jej daleko poza boisko.