I mamy interwencję VAR. Sędziowie analizują ewentualną czerwoną kartkę.

5
2
3
90+8'

Pusta bramka Znicza, bo Mleczko ruszył w pole karne Lechii. Mena biegł przez pół boiska, ale nie decydował się na strzał i ostatecznie był faulowany.

4
2
4
1
2
90+6'

Środkowy obrońca wchodzi za pomocnika. Lechia broni wyniku.

5
2
1
90+5'
90+5'

Brzęk faulowany we własnym polu karnym.

90+4'

Kendzia dostał prezent w polu karnym! Piłka spadła mu idealnie na nogę na piątym metrze, ale strzelił w trybuny!

3
5
1
1
90+3'

Lechia stara się nie wypuszczać rywala z połowy.

1
1
90+1'

Świetnie pokazał się Mena! Ależ wbiegł w pole karne, minął obrońcę, jednak strzelił za lekko i piłka została wybita z linii.

2
90'

Sędzia dolicza minimum 7 minut.

2
1
89'

Kuriozalne sceny w Gdańsku! Koszmarny błąd dwójki obrońców Lechii we własnym polu karnym i Patryk Czarnowski strzelił do pustej bramki. VAR jednak tego gola nie uznał, bo zawodnik Znicza faulował Neugebauera!

11
6
2
3
86'

Goście mieli okazję, ale przeciągnięte zostało dośrodkowanie z lewego skrzydła.

1
1
1
85'

Komicznie rozegrany rzut wolny przez Lechię. Mena zaplątał się przy linii bocznej i stracił piłkę. Aut dla Znicza.

1
82'
wchodzi Wchodzi
Szymon Krocz #9
schodzi Schodzi
Dmytro Juchymowycz #3
81'

Ładna indywidualna akcja Meny, zagranie do Piły, ale ten strzela tylko w boczną siatkę.

80'
78'

Bugaj upadł w polu karnym. Chyba skurcze.

1
77'

Na boisku panuje tzw. chaosu. Żadna z drużyn nie potrafi uspokoić sytuacji. Bardziej nerwowo gra jednak Lechia.

75'

Znowu niepewnie na przedpolu Mleczko po rzucie rożnym. Teraz jednak bez konsekwencji.

74'

Żelizko strzelał z rzutu wolnego, piłka przeleciała obok bramki, ale był tam kontakt z murem. Rzut rożny.

73'

Fernandez faulowany 25 metrów od bramki Znicza.

72'

Grudziński doszedł do strzału w polu karnym, uderzył lewą nogą i był rykoszet, ale nie zaskoczyło to Sarnawśkyja.

70'
70'
Filip Kendzia #26
Marcel Krajewski #91
69'

Sędzia Wojciech Myć nie panuje nad wydarzeniami na boisku, gwiżdże każdy, nawet najmniejszy kontakt z jednej i drugiej strony. Cierpi na tym płynność meczu, która i tak nie jest za duża.

3
67'
66'
Shuma Nagamatsu #18
3
66'

Tkaczuk z rzutu rożnego, ale nie zaskoczył Sarnawśkyja.

65'

I znowu piłka odbija się niestandardowo w polu karnym Lechii. Duże zamieszanie. Znicz wywalczył rzut rożny.

1
64'

Prosty błąd techniczny w środku popełnił Żelizko. Na wślizgu ratował się wybiciem, przy okazji poturbował rywala. Stracił jednak piłkę.

63'

Cóż, Lechia utrzymuje się przy piłce. Robi to lepiej niż w pierwszej połowie, natomiast sytuacji pod jedną lub drugą bramką brakuje.

1
61'

Pół godziny do końca. Niewiele się dzieje. Znicz stara się atakować, natomiast nie za bardzo potrafi zagrozić bramce.

2
59'
2
58'

Znowu na krótko. Powstało lekkie zamieszanie po miękkiej centrze na dalszy słupek. Ostatecznie wybija piłkę Lechia.

1
56'

I znowu rzut wolny dla gości. Do bramki 30 metrów, ale tym razem Tkaczuk trafił w mur. Korner.

55'

Znicz zagrał na krótko rzut rożny, centrował Tkaczuk, ale prosto w ręce bramkarza Lechii.

1
54'

Niesamowite! Bugaj zagrał mocno, płasko w pole karne i fatalnie z bliska pudłuje Zjawiński! To powinno być 2:0!

2
5
1
51'

Kolejny raz potężnie z rzutu wolnego przyłożył Tkaczuk. Sarnawśkyj musiał się wykazać, jednak błędu nie popełnił.

1
50'

Lechia na własne życzenie traci piłkę na własnej połowie i naraża się na kontry Znicza. Goście są groźni w tym aspekcie.

1
49'
48'

Neugebauer z rzutu rożnego, ale wybijają piłkę rywale.

47'

Dynamicznie ruszył przy linii bocznej Conrado, ale nie zdołał wbiec przed rywala. Wywalczył korner.