Sędzia biegnie do monitora. Możliwy rzut karny dla Legii.

3
6
17
90+3'

Fatalnie w swoim polu karnym zachowali się goście, ale Legia nie zdołała tego wykorzystać.

8
4
4
6
14
90+2'

Gual czarował w polu karnym, tańczył między rywalami i wyłożył piłkę na pierwszy metr do Pekharta. Ten w nią nie trafił, ale sygnalizował, że był pociągany. Nic z tego jednak nie ugra.

10
6
6
5
9
90'

Doliczone 9 minut.

12
6
8
3
7
88'

Rwane ostatnie minuty.

4
3
8
3
3
85'
14
5
4
8
3
84'

Niezła akcja Widzewa, ale Kun został zatrzymany w polu karnym.

10
9
4
4
4
82'
82'
82'

Zakotłowało się znowu w polu karnym Widzewa, ale bez konsekwencji.

3
3
2
5
2
78'

Główka Pekharta i interwencja Ravasa końcówkami palców.

13
4
3
3
6
76'

Obok słupka z dystansu strzelił Josue.

12
12
6
6
9
75'

Szybka akcja Legii, Hanousek interweniował tak niefortunnie, że piłka trafiła do Muciego na osiemnasty metr. Ten długo nie myśląc przymierzył z pierwszej i Legia znów prowadzi!

66
28
9
16
33
74'

Druga połowa zdecydowanie słabsza od pierwszej. Nie oglądamy wielu sytuacji podbramkowych.

1
2
3
3
5
72'

Kosta Runjaić rzuca do przodu wszystko, co ma najlepsze.

10
6
2
2
2
71'
71'
9
6
3
3
1
70'
2
3
2
2
3
70'

Slisz uderzył z dystansu. Bardzo niecelnie.

1
2
1
3
1
69'

Kapuadi zaliczył kluczową interwencję przy podaniu Alvareza. Gdyby nie nowy stoper Legii, to Sanchez pomknąłby sam na bramkę Tobiasza.

11
2
3
2
2
67'

Elitim do Rosołka i w ostatniej chwili interweniował Silva.

4
4
4
1
4
65'

Gramy.

10
8
2
2
2
63'

Wciąż czekamy...

4
2
2
4
8
60'

Kolejne racowisko i kolejna przerwa w grze.

7
2
2
4
12
60'

Ostatnie minuty, to znowu przewaga Legii, która nie opuszcza połowy Widzewa.

9
3
1
3
4
57'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Widzewa, ale żaden z graczy Legii nie zdołał wcisnąć piłki do bramki.

6
9
4
4
4
57'

Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego Jouse prawie zaskoczył Ravasa centrostrzałem.

6
3
3
3
56'

Płaski strzał z 20 metrów oddał Josue i Ravas odbił piłkę na rzut rożny.

11
4
1
3
1
54'

Spore problemy mają obrońcy Legii z długimi podaniami za plecy. Praktycznie za każdym razem Sanchez im się urywa i stwarza zagrożenie.

8
4
2
2
2
52'

Tymczasem sędzia Tomasz Musiał chciał włączyć się do gry, ale się poślizgnął i nic z tego nie wyszło.

6
14
2
2
49'

Początek drugiej połowy zdecydowanie inny w wykonaniu Widzewa, aniżeli początek tego meczu. Teraz, to goście próbują nadawać ton grze.

12
7
2
2
8
47'

Sanchez marnuje sam na sam z Tobiaszem! Napastnik urwał się obrońcom, wpadł w pole karne i z tzw. czuba kopnął na bramkę. Obok, a powinno być 2:1 dla Widzewa.

4
4
2
7
7
46'

Gramy dalej!

8
3
czas Druga połowa
46'
46'
komentarz

Do przerwy 1:1. Legia dominowała, ale tylko remisuje z Widzewem. Na uwagę zasługuje fakt, że obaj bramkarze mają na koncie po asyście.

17
8
5
2
5
45+6'

Rosołek... Wszołek łatwo ograł rywala w polu karnym, wyłożył koledze piłkę do pustej bramki, a ten skiksował.

32
30
5
8
14
45+4'

Po krótkim rozegraniu rzutu wolnego Pankov uprzedził Pawłowskiego.

10
8
1
4
14
45+4'

Muci sfaulował Tkacza.

9
4
4
8
10
45+3'

Muci uderzył mocno sprzed pola karnego, ale wprost w Ravasa.

14
7
1
3
7
45'

Sędzia doliczył przynajmniej 7 minut.

9
7
4
4
16
45'

Legia była do tej pory drużyną zdecydowanie lepszą, ale jeden wypad Widzewa i mamy 1:1.

23
14
3
3
12
44'

Gol! Strzelił Jordi Sanchez. Asystował mu Henrich Ravas. NIEBYWAŁE! Druga asysta bramkarza w tym meczu! Ravas posłał długą piłkę do Sancheza, ten położył na murawie Ribeiro, obiegł Kapuadiego i płaskim strzałem trafił do siatki!

56
28
14
13
41
41'

Widzew ma przez ostatnie minuty trochę dłużej piłkę przy nodze. Problem w tym, że nic z tego nie wynika.

4
6
2
2
39'

Nieco "siadło" nam tempo tego spotkania.

4
4
5
7
4
36'

Sanchez chciał dopaść do zbitej piłki, ale w ostatniej chwili uprzedził go Slisz.

10
7
2
2
2
35'

Nieźle zapowiadała się akcja Widzewa, ale Pawłowski podał niedokładnie do Sancheza.

10
8
4
1
4
34'

Gramy dalej.

6
6
2
2
2
32'

Mamy przerwę w grze z powodu odpalonej przez kibiców Legii pirotechnikę.

7
5
3
5
9
31'

Goście wymienili teraz kilka podań w obronie, po czym posłali "lagę" do przodu, więc przy piłce znowu Legia.

4
8
2
2
2
28'

Widzew nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce. W zasadzie, to w ogóle jej nie ma, nie mówiąc o tworzeniu sytuacji. Legia ma mecz pod pełną kontrolą.

9
6
3
6
3
26'

Długa piłka do Sancheza, który był na spalonym.

6
4
4
4
6
24'

Josue przymierzył wprost w Ravasa.

4
6
2
4
4
23'

Josue szukał sobie miejsca do oddania strzału i sfaulował go Silva. To będzie dobra okazja dla Portugalczyka do uderzenia.

8
6
3
1
3
21'

Slisz przymierzył z dystansu, piłka po drodze nabrała jeszcze nieprzyjemnej trajektorii, ale ostatecznie Ravas sobie z nią poradził.

8
5
3
3
19'

Kapuadi przepuścił piłkę do Tobiasza, który się tego nie spodziewał, ale i tak zdążył do niej dopaść przed Sanchezem.

4
4
4
4
6
18'
10
6
7
3
2
17'

Wygląda na to, że napastnik Legii nie będzie mógł dalej grać.

2
2
5
8
10
16'

Problemy zdrowotne ma Kramer.

4
4
4
6
8
13'

Legia trochę odpuściła, ale nadal nie pozwala Widzewowi na pogranie piłką.

12
9
1
3
11'

Josue sprytnym podaniem szukał Ribeiro, ale zagrał zbyt mocno.

7
5
5
3
3
10'

Widzew w sporych opałach. Legia idzie po drugiego gola.

19
10
3
4
7
9'

Krótko rozegrany rzut wolny. Josue do Muciego, ten uderzył na bramkę, a piłkę po rykoszecie od obrońcy odbił Ravas.

9
6
4
4
4
8'

Milos ostro potraktował Kuna. Szansa dla Jouse na dośrodkowanie.

13
7
5
3
7'

Kacper Tobiasz w przeciągu kilkudziesięciu sekund najpierw uratował Legię przed stratą gola, a po chwili zanotował asystę. Niebywała sytuacja.

27
16
2
2
6
5'

Gol! Strzelił Ernest Muci. Asystował mu Kacper Tobiasz. Asysta Tobiasza! Bramkarz Legii posłał długie, kapitalne podanie do Muciego z własnego pola karnego, Muci urwał się obrońcom, wpadł w pole karne i spokojnym, płaskim strzałem tuż przy słupku trafił do siatki!

73
37
8
12
25
4'

To mógł być gol! Pawłowski świetnie dośrodkował z lewej strony na długi słupek, tam główkował Milos i tylko refleks Tobiasza uratował Legię!

6
8
4
5
13
3'

W pierwszych minutach dłużej przy piłce Legia, lecz gra toczy się daleko od pola karnego Widzewa.

6
3
3
6
3
1'

Josue posłał kąśliwe podanie do Kramera, ale napastnika Legii uprzedził Ravas.

10
3
3
1
3
1'