Koniec! Duże rozczarowanie w Chorzowie.

1
2
90+4'

Stępień w polu karnym! To była złota okazja dla Stali, ale w idealnym momencie rzucił mu się pod nogi rywal i zablokował to uderzenie.

2
2
90+3'

Ruch w ataku, ale nie jest to huragan.

3
2
1
5
90'

Sędzia dolicza minimum 4 minuty.

2
2
1
2
5
88'

Swędrowski strzelił bardzo niecelnie z szesnastu metrów.

1
3
2
87'

Jeszcze jeden rzut rożny dla Ruchu. Wrzucał Bartolewski, ale na bliższym słupku lepsi rywale.

1
1
1
85'

Stal bardzo dyskretna w ofensywie w ostatnich minutach. Bliżej drugiego gola dla Ruchu niż dla gości.

3
2
1
2
1
82'

Blisko był Szczepan! Świetnie uderzył z rzutu wolnego, piłka miała dziwną rotację i ostatecznie przeleciała tuż nad poprzeczką.

3
3
5
1
4
81'
5
2
1
5
5
80'
80'
79'

Stuprocentowa szansa Ruchu! Po prostopadłym podaniu Wójtowicza Swędrowski był oko w oko z Kochalskim, jednak doskonale spisał się golkiper Stali!

5
2
3
3
78'

Ruch ma optyczną przewagę, natomiast niewiele z tego wynika. Oglądamy grę głównie w środku pola.

2
1
1
76'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Wójtowicza. Kochalski odważnie wyszedł na przedpole i pewnie złapał piłkę.

4
2
2
1
74'
74'
74'

Matras w ostatniej chwili wybił piłkę, a po chwili kopnął w niego Szczepan.

1
1
1
1
1
73'

Znowu daleki wyrzut piłki z autu przez Michalskiego. Było zamieszanie w polu bramkowym i przewrócił się Szczepan. Rzut karny? Nic na to nie wskazuje.

1
70'

Szkurin! Ależ popsuł akcję. Dostał kapitalne prostopadłe podanie od Hinokio, efektownie urwał się rywalom, ale w polu karnym zanotował fatalny kontakt z piłką, zaplątał się w dryblingu i ostatecznie został zablokowany.

1
1
2
1
3
69'

Dośrodkowanie Wójtowicza, piłka wybita przed pole karne, jednak zabrakło strzału Foszmańczyka. Kolejna centra i tym razem łapie futbolówkę Kochalski.

2
1
68'

Szur przepchnął Hinokio w polu karnym, ale Japończyk zdołał w porę się pozbierać i zablokował dośrodkowanie rywala. Rzut rożny.

67'

Długie podanie w kierunku Domańskiego. Zbyt mocne. Nie opanował piłki pomocnik Stali.

1
2
1
66'

Ruch jest częściej przy piłce.

4
1
3
64'
63'

W dalszym ciągu oglądamy mecz, w którym raz atakują jedni, raz drudzy. Tempo nie jest jednak zawrotne.

2
63'
60'

Szkurin opanował piłkę w polu karnym, już składał się do strzału i nagle przewrócił się po wejściu Michalskiego. Sędzia wskazał na rzut rożny.

2
1
1
1
59'

Dobre dośrodkowanie Starzyńskiego, lecz zabrakło ataku na piłkę. Kochalski pewnie łapie.

1
1
59'

Znakomity kontratak Ruchu! Swędrowski podał do Wójtowicza, ale ten został zablokowany w polu karnym. Tylko rzut rożny!

2
57'

Mocne dośrodkowanie Michalskiego w pole karne, Szczepan nie trafił w piłkę, miał jeszcze szansę Wójtowicz, ale nagle sędzia przerwał grę gwizdkiem. Wszystko za sprawą zagrania piłki ręką przez Michalskiego.

1
1
2
56'

Hinokio z ostrego kąta kopnął w Buchalika, ale wcześniej piłka całym obwodem opuściła boisko. Mimo wszystko trochę zlekceważył sytuację Baranowski.

1
2
55'

Teraz Szymański pokusił się o strzał z 30 metrów. Mocno, płasko, w nogi obrońcy.

1
53'

Trąbka oddał mocny strzał zza pola karnego. Nie wyszło najlepiej, piłka poszybowała w okolice chorągiewki.

1
1
2
3
52'

Leandro nadepnął na nogę Letniowskiego. Mocno to odczuł Polak i potrzebuje pomocy medycznej.

2
1
51'
Stal Mielec
4
3
3
50'

Gerstenstein dostał podanie na wolne pole, ale nie zdołał wbiec przed Bartolewskiego. Przegrał fizyczną walkę i się przewrócił, natomiast o faulu nie było mowy.

1
1
3
48'

Zablokowany strzał Trąbki z osiemnastu metrów. W porę doskoczył Starzyński.

1
3
1
47'

Hinokio w prostej sytuacji złapany na spalonym. Podawał Wlazło i wydawało się, że akcja ma potencjał.