Bez pomysłu Arsenal. Niewiele się dzieje pod bramką Fulham.

90+2'
2
2
90+1'

Saka... dwa koszmarne dośrodkowania. Pierwsze wybite przez pierwszego rywala, drugie bardzo słabe i piłkę spokojnie złapał Leno.

2
2
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

1
1
90'

W końcówce Arsenal już mocno się otworzył. Fulham ma sporo okazji do kontrataków.

1
1
88'

Pereira z rzutu wolnego i poprzeczka ratuje Arsenal!

2
2
86'

Saliba faulował wychodzącego na czystą pozycję Wilsona. Protestują gospodarze, bo sędzia wyciągnął z kieszeni tylko żółtą kartkę. Rzut wolny z ok. 25 metrów.

86'
1
1
85'

Bije głową w mur Arsenal.

1
1
1
84'

Wilson skiksował na szesnastym metrze. Uderzył po koźle, ale nie trafił w bramkę.

1
1
83'

Jimenez przypadkowo doszedł do piłki w polu karnym. Wyrzucił się jednak na dość ostry kąt i jego strzał został zablokowany.

1
81'

Saka świetnie przedostał się w pole karne, już składał się do strzału, jednak w ostatniej chwili zablokował go Palhinha.

1
1
80'

Groźne dośrodkowanie Trossarda, ale nikt nie zaatakował piłki. Jesus się zawahał, Gabriel Magalhaes nie zdążył.

1
1
79'
79'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Bobby De Cordova-Reid #14
79'

Arsenal przy piłce. Wymienia kolejne podania, ale niewiele z tego wynika.

77'
Calvin Bassey #3
Fulham FC
77'
76'

Kwadrans do końca. Obraz gry się nie zmienia.

75'

Gdyby Arsenal atakował z taką intensywnością, z jaką pada deszcz, to wynik byłby z ich perspektywy dużo bardziej korzystny.

74'

Nad stadionem przechodzi jakaś potężna ulewa.

1
1
1
1
1
72'
71'

Piękny strzał Cairneya z dystansu i Raya broni końcami palców.

70'

Fulham kontynuuje dobrą grę. Wysoko odbiera piłkę, nie pozwala rozpędzić się ekipie Arsenalu.

1
1
67'
67'
66'

Niecelny strzał Odegaarda z rzutu wolnego.

1
1
65'

Saka faulowany przed polem karnym. Będzie dobra okazja dla Arsenalu z rzutu wolnego.

65'
1
1
63'

Powinien być remis! Martinelli zagrał w pole karne, piłka spadła idealnie na lewą nogę Saki, ale ten strzelił po prostu koszmarnie i nawet nie trafił w bramkę.

1
1
61'

Pół godziny do końca. Bramka oczywiście zaliczona, choć VAR wszystko musiał jeszcze sprawdzić pod kątem spalonego.

60'

Jeśli sytuacja Arsenalu była zła, to teraz jest po prostu fatalna. Seria pomyłek w defensywie i Kanonierzy muszą odrabiać straty.

59'

Fulham prowadzi! Po rzucie rożnym zrobiło się olbrzymie zamieszanie w polu karnym, piłka się poodbijała i Bobby De Cordova-Reid z bliska trafia do siatki!

Fulham FC
1
1
57'

Cordova-Reid pokazał się na skrzydle, wrzucał piłkę w kierunku Jimeneza, jednak tym razem bardzo dobrze w polu karnym zachował się Gabriel.

56'

Kapitalna interwencja Saliby. Jimenez miałby sytuację sam na sam z bramkarzem po fantastycznym podaniu spod linii bocznej.

1
1
55'

Arsenal gra głównie w poprzek boiska albo do tyłu. Leno ma dziś niewiele pracy.

1
53'

Strzały: 8-9. Brakuje natomiast klarownych sytuacji z obu stron.

52'

Nieudane dośrodkowanie White'a. Ani mocne, ani precyzyjne. Piłka opuściła boisko.

2
51'

Palhinha stracił piłkę na własnej połowie, choć sędzia dopatrzył się tam faulu Odegaarda. Gdyby nie gwizdek, Arsenal miałby idealną okazję do kontry.