90+10'
Manchester United
1
90+8'

Dobra akcja Diallo. Wypracował sobie miejsce do strzału z ostrego kąta, przymierzył przy bliższym słupku, ale Turner nie popełnił błędu.

1
90+5'

Turner kapitalnie interweniuje na refleks po strzale Bruno Fernandesa z dwudziestu metrów. Był tam jeszcze rykoszet, co tylko działa na korzyść golkipera gospodarzy.

90+4'

Toffolo skiksował we własnym polu karnym. Kibice gości dopatrywali się tam zagrania piłki ręką, ale nic takiego nie miało miejsca.

90+3'

Gospodarze dobrze się bronią. Nie pozwalają przeciwnikowi na rozwinięcie skrzydeł.

90'

Sędzia dolicza minimum 10 minut!

89'

Był korner dla gości, ale po raz kolejny spokojnie łapie piłkę Turner na piątym metrze.

88'
Nottingham Forest
1
87'

Nottingham Forest. Schodzi: Anthony Elanga. Wchodzi: Willy-Arnaud Boly.

wchodzi Wchodzi
Willy-Arnaud Boly #30
schodzi Schodzi
87'

Nottingham Forest. Schodzi: Danilo. Wchodzi: Orel Mangala.

Danilo #28
87'
85'
84'

Turner pewnie na przedpolu. Szybko zapomniał o błędzie przy straconej bramce.

82'

Gol! Strzelił Morgan Gibbs-White. Asystował mu Anthony Elanga.

Mogło być 2:1 dla Manchesteru United, ale jest 2:1 dla Nottingham Forest! Gibbs White był niepilnowany przed polem karnym, uderzył mocno i niezwykle precyzyjnie i gospodarze po raz drugi dziś wychodzą na prowadzenie! Znakomity kontratak. Asystował Elanga.

82'

Mocny strzał Eriksena z dystansu i tym razem dobrze broni Turner.

1
81'

Dziesięć minut do końca. Jeśli gospodarze tego nie wygrają, będą mogli mówić o sporym niedosycie.

79'

Nottingham Forest. Schodzi: Nicolas Dominguez. Wchodzi: Callum Hudson-Odoi.

Nicolas Dominguez #16
1
78'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Alejandro Garnacho.

Gol z niczego, ale goście wyrównują! Koszmarne podanie Turnera przez środek boiska. Przejął piłkę Garnacho, natychmiast podał do Rashforda, a ten strzelił idealnie przy słupku. 1:1!

76'

Kwadrans do końca. Obraz gry za bardzo się nie zmienia.

72'

Trudno powiedzieć, by goście jakoś mocniej ruszyli do przodu po straconym golu.

72'

Dośrodkowanie Eriksena z bocznej strefy. Piłka idealnie do rąk Turnera.

69'

Varane desperacko zagrywał piłkę w pole karne. Z nadzieją, że może na farcie coś się uda. No ale się nie udało, bo Turner nie popełnił błędu na przedpolu.

68'

Ładna akcja United, nieźle się zapowiadała, natomiast w najważniejszym momencie Garnacho został zablokowany na szesnastym metrze.

67'

Niezła centra Bruno Fernandesa. Garnacho znalazł miejsce do oddania strzału, lecz nie trafił czysto w piłkę. Tylko górna siatka.

67'

Jest rzut rożny dla gości.

66'

Czekamy na reakcję Manchesteru United. Do tej pory nie potrafili zbyt wiele zrobić w ofensywie.

65'

Nie było tam spalonego, ale VAR oczywiście wszystko sprawdził. Gol prawidłowy.

1
64'

Gol! Strzelił Nicolas Dominguez. Asystował mu Gonzalo Montiel.

Świetna akcja gospodarzy. Pograli szybko z prawej strony, Elanga podał w pole karne do Montiela, ten dostrzegł jeszcze kompletnie osamotnionego Domingueza, który plasowanym strzałem trafił do bramki. Onana nawet nie drgnął!

1
1
2
1
63'

Anglik już wrócił na boisko.

62'

Rashford potrzebuje pomocy ze strony klubowych lekarzy.

61'

Podanie w pole karne w kierunku Rashforda, ale ten przegrał fizyczną walkę z Murillo. Runął na murawę, natomiast tu raczej nie ma mowy o faulu.

59'
58'

Teraz Varane uciekał się do taktycznego faulu, bo uciekł mu Elanga.

57'

Gibbs-White twierdzi, że trafił w piłkę. Groźnym wślizgiem zaatakował Varane'a, a wcześniej nie przebierał w środkach przy wejściu w nogi McTominaya.

57'
56'
55'

Wreszcie przyspieszyli goście. Po płaskim podaniu z prawej strony strzelał zza pola karnego Dalot i trafił w słupek!

55'

Nie dziwi ta zmiana. Antony znów był fatalny. Nie pokazał nic w tym meczu.

54'
53'

Eriksen ładnym podaniem uruchomił Garnacho. Ten miał dobrą sytuację, jednak wygonił się pod linię końcową i ostatecznie stracił piłkę.

53'

Aina przebojowo wbiegł w pole karne, szukał mocnego zagrania piłki w okolice piątego metra, lecz został zablokowany.

52'

Gospodarze zdecydowanie bardziej aktywni niż w pierwszej połowie.

51'

Dominguez przewrócił się w polu karnym, jednak sędzia nawet chwilę się nie zastanawiał nad użyciem gwizdka.

50'

McTominay wybijał piłkę z pola karnego, trafił w Elangę i to mogło się skończyć tragicznie dla United. Na ich szczęście futbolówka przeleciała obok bramki.

49'

Rashford szukał podania piętką w pole karne. Trochę za mocno i Eriksen nie doszedł do piłki. Szybszy Turner.

48'

Eriksen miał szansę podać w kierunku Rashforda, ale jednak wybrał podanie do przeciwnika. Można i tak.