Koniec! Resovia pewnie wygrywa z Lechią 2:0!

1
1
4
90+4'

Mena miał trochę miejsca w narożniku pola karnego, ale jego strzał został zablokowany.

1
90+5'
1
90+3'

Górne podanie w kierunku Sypka, jednak ten zagrywał już piłkę zza linii końcowej.

1
1
90+2'

Lechia gra tak wolno, że Resovia nie musi mocno się starać, by dobrze bronić.

1
2
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

90'

Zablokowany strzał Fernandeza, piłka leciała w kierunku Gliwy, chciał jeszcze powalczyć Sezonienko i wpadł w niego Gliwa. Sędzia odgwizdał faul zawodnika gości.

1
1
2
89'

Osyra w ostatniej chwili ratuje Resovię! Świetne podanie Meny, czekał na piłkę na piątym metrze Sezonienko, ale się nie doczekał.

3
1
1
1
3
88'

Conrado do Sypka, ale ten kolejny raz blokowany przy linii końcowej. Rzut rożny dla Lechii.

3
2
2
2
1
87'
2
1
1
2
86'

Bawi się Resovia w środkowej części boiska.

2
84'

Świetnie ruszył prawym skrzydłem Mena, podał do rozpędzonego Biegańskiego, ale ten nie potrafił celnie podać na piąty metr.

2
1
2
1
3
83'

Kolejny raz strzelał z dalszej odległości Żelizko, był rykoszet, ale to nie wpłynęło na interwencję Gliwy. Bezbłędny dziś bramkarz Resovii.

2
1
2
1
1
82'

Niecelny strzał Żelizko z dystansu.

2
2
2
1
1
80'

Po rzucie rożnym strzelał głową Chindris, ale w środek bramki! Trafiony Gliwa, ależ to była okazja Lechii.

1
1
2
1
2
80'

Szansa dla Lechii! Ruszył lewym skrzydłem Conrado, zagrał płasko w pole karne i Gliwa wybija piłkę zmierzającą w okienko.

1
1
2
1
2
78'

Żółta kartka dla kogoś ze sztabu gości. Konkretnie kierownika drużyny.

1
1
1
2
1
78'

Poirytowani piłkarze Lechii, bo niewiele im dzisiaj wychodzi.

1
1
1
2
2
75'

Przerwa na picie.

2
4
2
2
4
73'

Sezonienko w polu karnym, ale rywale blokują jego dośrodkowanie.

3
1
1
4
2
71'

20 minut do końca i niewiele się zmienia. Resovia kontynuuje mądrą grę i umiejętnie odpycha Lechię od swojego pola karnego. Nie pozwala na nic.

2
4
2
3
2
70'
70'
69'
wchodzi Wchodzi
Jerzy Tomal #23
schodzi Schodzi
Radosław Bąk #20
2
67'

Taktyczny faul Neugebauera. Resovia ruszała z kontrą w przewadze liczebnej.

2
2
3
1
3
67'
2
2
1
2
1
66'

Mogło być 3:0! Mikulec oddał mocny strzał z dystansu i piłka przeleciała tuż obok słupka!

3
2
1
1
1
65'
65'

Niewiele dzieje się na boisku. Resovia bardzo mądrze się broni.

2
2
1
4
62'

Sytuacja była sprawdzona przez VAR - gramy dalej. Lechia dalej bije głową w mur.

1
1
5
61'

Zawodnicy Lechii sugerują zagranie piłki ręką przez jednego z rywali, a wszystko działo się w polu karnym Resovii. Sędzia pokazał, by grać dalej.

3
2
3
61'

Ładna akcja Bugaja. Podanie do Meny, ten strzelił mocno, ale niecelnie z ostrego kąta.

1
60'

Zablokowany strzał Biegańskiego z dystansu. Bez pomysłu Lechia.

1
1
58'

Kontratak gości, jednak kolejny raz zabrakło dokładnego podania. Conrado zagrał do Zjawińskiego... minimalnie za mocno. Gliwa szybszy przy piłce.

56'

Zastawnyj i Fernandez zderzyli się ze sobą. Potrzebna była interwencja sztabu medycznego.

1
1
1
1
54'

Ciekawe dośrodkowanie w stronę Piły, ale ten został uprzedzony przez Gliwę. Dobre wyjście na przedpole.

1
53'

Obraz gry się nie zmienia. Lechia dłużej przy piłce, ale sytuacji z tego nie ma żadnych.

1
51'

I znowu akcja Resovii. Górski uderzył z półobrotu, mocno, ale broni Sarnawśkyj!

1
50'

Z bliska pudłuje Górski. Nie spodziewał się, że piłka spadnie mu na głowę. Na usprawiedliwienie - leciała bardzo szybko.

2
1
50'

Tymczasem rzut rożny dla gospodarzy po akcji lewą stroną.

1
49'

Lechia w wysokim pressingu od początku, ale póki co bez konkretów pod bramką rywala.

1
46'

Zaczynamy drugą połowę!

3
czas Druga połowa
46'

komentarz

Przerwa. Resovia jest bardzo konkretna, z kolei Lechia gra najgorszy mecz w tym sezonie. Póki co 2:0 dla gospodarzy.

2
1
4
4
45+1'

Kiepskie dośrodkowanie Bugaja w pole karne. Piłka leciała zbyt wysoko, kontrolowali sytuację rzeszowianie.

1
1
45'

Sędzia dolicza minimum 3 minuty.

1
1
44'

Gliwa oczywiście nie spieszy się ze wznowieniem gry. Resovia ma korzystny wynik.

1
1
1
43'

Fernandez zagrał mocno w pole karne, ale żaden z partnerów nie ruszył do piłki.

1
1
1
42'

Faulowany Neugebauer. Rzut wolny dla gości, do bramki ok. 35 metrów.

2
1
41'

Długo rozgrywa swoje akcje Lechia, ale kompletnie nic z tego nie wynika.

2
2
40'

Nic nie było. Gramy dalej.

1
40'

Czyżby coś było sprawdzane przez VAR? Czekamy.

1
39'

Blisko Lechia! Zjawiński uprzedził Gliwę i wygarnął piłkę. Wygonił się jednak pod linię końcową i nie miał pozycji do strzału. Próba zagrania wzdłuż piątego metra i nie trafia Piła!

1
1
37'

W odpowiedzi Resovia. Mocny strzał Mikulca z dość ostrego kąta i Sarnawśkyj z trudem broni!

1
1
36'

Kolejna próba z dystansu, tym razem Fernandez. Obok bramki.

2
1
2
35'

Mocne uderzenie Conrado z dystansu. Rykoszet i kolejny korner.

2
1
1
34'

Bugaj obszernie przyjmował piłkę, zagrał ją na wślizgu, a przy okazji poturbował Urynowicza. Faulu nie było.

1
33'

Ależ skiksował Osyra. W prostej sytuacji wykopał piłkę za boisko i sprezentował Lechii rzut rożny.

1
1
33'

Wrzutka Mikulka, był rykoszet, ale tym razem pewnie na piątym metrze Sarnawśkyj.

1
1
32'

Lechia jest w posiadaniu piłki przez 66 proc. czasu gry. Tymczasem statystyka strzałów to 9-2 dla Resovii.

1
2
31'

Gra wznowiona.

1
29'

1
29'

I wracamy do sytuacji, gdy Lechia jest w ataku pozycyjnym. Resovia jednak dość dobrze się broni.

1
1
28'

Rozbity zespół gości. To były trzy minuty, które wstrząsnęły piłkarzami Szymona Grabowskiego.

1
1
26'

To Lechia robi w defensywie?! Sarnawśkyj wyszedł przed pole karne, miał prostą sytuację, ale po prostu podał piłkę pod nogi Górskiego, a ten...kopnął bez zastanowienia w kierunku bramki. 2:0!

3
3
5
24'

To spora niespodzianka, bo dotychczas Resovia praktycznie nie zapuszczała się na połowę rywala.

23'

Lechia nie wyciąga wniosków i przegrywa! Resovia dobrze wykonała rzut rożny, pierwszy strzał Urynowicza z szesnastu metrów został jeszcze zablokowany, ale po chwili Kanach posłał taką bombę w kierunku bramki, że Sarnawśkyj nie miał żadnych szans!

22'

Dużo szczęścia po stronie Lechii. Piła interweniował na linii bramkowej i uchronił Lechię od straty gola!

3
2
1
21'

A teraz źle zachował się Neugebauer. Koślawo interweniował w polu karnym i Resovia ma rzut rożny.

1
2
20'

Lechia spokojnie rozgrywa piłkę i bez większych problemów omija pressing Resovii.

3
1
18'

Kolejna doskonała szansa gości. Fernandez był w sytuacji sam na sam z bramkarzem po podaniu Kapicia, ale nie strzelał, tylko szukał podania do krytego Zjawińskiego. Zmarnował to Hiszpan!

1
1
2
17'

A tymczasem Resovia! Mikulec uderzył płasko z dalszej odległości, bardzo mocno, jednak Sarnawśkyj broni bez problemu.

2
1
1
16'

To była kapitalna szansa dla Lechii. Conrado ruszył lewym skrzydłem, zagrał mocno w pole karne, ale nie trafił w piłkę na piątym metrze Zjawiński.

2
3
14'

Kolejna kontra Resovii. Podanie w kierunku Górskiego, ten poradził sobie z Olssonem, ale strzelił bardzo niecelnie.

1
1
1
1
4
12'
12'

Kontra Resovii. Górski składał się do strzału przewrotką, ale nie trafił w piłkę.

2
1
11'

Wrzutka Neugebauera z rzutu rożnego i wybijają piłkę rzeszowianie.

10'

Kapić podawał prostopadle w kierunku Zjawińskiego. Piłka nie dotarła do napastnika Lechii, a niewiele brakowało, by Osyra strzelił jeszcze gola samobójczego. Kolejny rzut rożny.

1
9'

Póki co gra toczy się głównie na połowie Resovii.

6
2
1
8'

Kapić zagrał w pole karne do Piły, ten miał trochę przestrzeni, ale strzelił dokładnie w Gliwę. Pewna interwencja bramkarza gospodarzy.

8'

Krótko to rozegrali gdańszczanie, ale trochę przekombinowali. Wrzutka Fernandeza blokowana.

7'

Dobre otwierające podanie otrzymał Mena, jednak za długo zwlekał z dośrodkowaniem i został zablokowany. Korner.

1
6'

Bugaj zagrywał po linii w kierunku Kapicia. Zdecydowanie za mocno. Pretensje ma kolega z drużyny. Sporo niedokładności na początku.

5'

Zjawiński nie opanował piłki po dłuższym podaniu z własnej połowy. Gliwa rozpoczyna akcję Resovii.

1
3'

Gramy. Służby techniczne szybko posprzątały boisko.

1
1'

Kibice Resovii rzucili serpentyny na murawę. Spotkanie przerwane.

1
1'

Z lekkim poślizgiem, ale zaczynamy mecz w Rzeszowie!