Wisła Kraków. Schodzi: Miki Villar. Wchodzi: Angel Baena.

1
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Din Sula. Asystował mu Artur Pikk.

Odra na prowadzeniu! Sula trafia do pustej bramki po świetnej indywidualnej akcji Pikka!

Odra Opole
25
17
2
4
5
83'

Niziołek! Bardzo blisko kolejnego gola, ale po strzale zza pola karnego piłka przeleciała obok słupka. Powinien być rzut rożny, lecz sędziowie nie zauważyli, że futbolówka odbiła się jeszcze od Jarocha.

1
1
1
2
2
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Piotr Żemło. Asystował mu Maciej Makuszewski.

1:1! Dośrodkowanie Makuszewskiego, kolejne niepewne wyjście Ratona i Żemło pakuje piłkę do siatki!

15
11
3
7
8
80'

Kolejny raz z dystansu uderzył Galan. Za nisko, za lekko, został zablokowany.

5
1
2
2
79'

Odra zrobiła w tym meczu bardzo dużo, by zdobyć punkty, ale jest przeraźliwie nieskuteczna.

5
1
3
1
78'

Antczak strzelał płasko zza tzw. zasłony i kolejny blok piłkarzy Wisły.

2
3
1
2
76'
3
1
1
6
76'

Niepewne piąstkowanie bramkarza Wisły, piłka została wybita przed pole karne i Galan strzela w poprzeczkę!

2
1
3
1
75'

Gra toczy się praktycznie cały czas na połowie Wisły.

2
2
73'

Makuszewski rozpędził się prawą stroną, jednak kapitalny powrót zanotował Joan Roman. Nie odpuścił ani na moment, zaimponował szybkością i odebrał piłkę.

4
1
1
2
71'

Szybka akcja Odry, Pikk był niepilnowany na skrzydle, zagrał płasko w pole karne, ale żaden z partnerów nie powalczył o piłkę.

2
1
1
4
68'
ZMIANA
3
1
168
69'
ZMIANA
68'
ZMIANA
3
1
68'
ZMIANA
67'

Płaski strzał Szreka z dwudziestu metrów i znowu blokują to wiślacy.

5
1
1
66'

Bardzo głęboko broni się Wisła.

2
3
66'

I znowu Galan. Pokiwał w narożniku pola karnego, zgubił obrońcę, ale jego strzał i tak został zablokowany.

2
1
1
64'

Galan strzelił prosto w mur.

1
1
2
63'

Galan faulowany kilka metrów przed polem karnym Wisły.

1
1
1
62'

Wisła ruszała do kontry, jednak podanie do Gogoła było niedokładne. Spychała nie popełnił błędu.

1
1
61'

Galan w polu karnym. Chyba trochę przekombinował. Mógł strzelać z ostrego kąta, ale wdał się w drybling i nic z tego nie wyszło. Tylko rzut rożny.

1
2
60'
ZMIANA
60'
ZMIANA
Jakub Krzyżanowski #52
3
1
1
59'

Musiał opuścić boisko, ale już wrócił. Inna sprawa, że szykowana jest zmiana w Wiśle.

2
1
58'

Krzyżanowski doznał jakiegoś urazu.

2
1
1
57'

Było blisko. Makuszewski z rzutu rożnego, strącił piłkę Czapliński i na piątym metrze kiksuje Żemło! To powinien być remis.

1
1
56'

Dwie centry Makuszewskiego i za każdym razem radzą sobie obrońcy Wisły.

5
1
1
1
54'

Szot nadepnął na stopę Antczaka. Kartka niejako z urzędu.

5
1
1
1
54'
4
2
53'

Gospodarzom nie spieszy się przy okazji rzutów wolnych czy autów.

1
1
1
51'

Mimo gry w osłabieniu Wisła nie ma problemów, by utrzymać się przy piłce na połowie przeciwnika.

10
1
4
49'
4
2
4
7
48'

Kolejna szansa Odry. Galan strzelił tuż obok słupka po centrze z rzutu wolnego.

2
1
4
4
47'

Czapliński marnuje kolejną okazję. Nie trafił w piłkę na piątym metrze po płaskim dograniu z prawej strony.

komentarz

Koniec pierwszej połowy. Odra miała lepsze sytuacje, ale to Wisła prowadzi po 45 minutach 1:0.

9
2
2
4
7
45+1'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Wisła prowadzi! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niefortunnie interweniował Mateusz Kamiński i skierował piłkę do własnej bramki!

15
12
4
6
10
45'

Sędzia dolicza minimum 2 minuty.

2
2
2
45'

Strzał Nizioła z szesnastu metrów. Prosto w ręce bramkarza.

1
2
3
44'

Szybko wykonany rzut wolny przez Wisłę, lekko zaskoczona defensywa Odry, ale Duda nie popisał się przy dośrodkowaniu z linii końcowej.

3
1
1
42'

Faul w ataku zawodnika Odry. Poturbowany Duda.

4
2
41'

Makuszewski ponownie miał trochę miejsca na prawym skrzydle. Krzyżanowski starał się go pilnować i nie pozwolił na dośrodkowanie. Korner.

1
1
1
39'

A teraz Wisła miała dobrą sytuację! Goku dostał podanie w tempo od Rodado, ale za bardzo wyrzucił się do boku. Zdołał oddać strzał, lecz Haluch był tam, gdzie trzeba!

5
1
2
38'

Niziołek z szesnastu metrów strzelił minimalnie niecelnie. Odra bardzo blisko gola.

5
2
1
2
1
38'
3
2
3
37'

Co za szansa Odry! Raton dwukrotnie ratuje Wisłę! Najpierw po strzale Antczaka zbił piłkę na poprzeczkę, a po chwili obronił też uderzenie z bliska Czaplińskiego!

5
4
2
35'

Kolejny rzut rożny dla Odry. Wrzucał Makuszewski, wyskoczył na piątym metrze Galan, ale nie trafił w piłkę.

1
1
5
33'

Wydawało się, że Duda stracił piłkę na własnej połowie, jednak sędzia dopatrzył się faulu Makuszewskiego. Nici z kontry gości.

2
2
3
32'

Daleki wyrzut piłki z autu w wykonaniu Szreka, ale nie dała się zaskoczyć defensywa Wisły.

2
1
1
2
1
31'

Pół godziny za nami. Mecz jest w miarę wyrównany. Nie mieliśmy jeszcze żadnej stuprocentowej sytuacji.

1
3
1
29'

Tym razem popsuł dośrodkowanie z rzutu rożnego Krzyżanowski. Przerzucił całe pole karne. Piłka poza boiskiem.

2
1
2
1
29'

Niecelny strzał Dudy z ostrego kąta, choć był tam rykoszet i Wisła ma rzut rożny.

3
1
2
1
2
28'

Rodado nie trafił w piłkę w polu karnym po płaskim dośrodkowaniu z prawej strony. To była dobra szansa dla Wisły.

1
1
2
2
27'

Po czerwonej kartce Wisła jeszcze bez akcji ofensywnej.

4
2
1
7
1
26'

Z rzutu rożnego też Makuszewski, było lekkie zamieszanie w polu karnym. Piłka wróciła w boczny sektor, kolejne dośrodkowanie, ale niepilnowany na dalszym słupku Niziołek nie trafił w piłkę.

1
4
25'
3
3
1
1
2
25'

Makuszewski nastrzelił rywala przy linii końcowej i wywalczył rzut rożny.

1
24'

Makuszewski posłał długie podanie w kierunku Czaplińskiego, ale ten był wolniejszy niż bramkarz Wisły. Przy okazji go faulował.

1
22'

Minimalnie zbyt wysokie dośrodkowanie Makuszewskiego. Galan nie oddał strzału, przyjął piłkę i stracił trochę czasu. Później został zablokowany.

1
1
2
21'

Makuszewski zagrał miękko z rzutu wolnego, ale nie było z tego żadnego zagrożenia. I w dodatku na spalonym złapany jeden z piłkarzy Odry.

2
1
19'

Coś niesamowitego. Sapała wylatuje z boiska! Taktyczny faul przy linii bocznej i Wisła gra w dziesiątkę!

8
5
1
4
8
19'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
6
5
1
2
4
18'
6
3
2
18'

Bardzo ostry wślizg Sapały w nogi Niziołka. Kolejna kartka.

2
1
1
2
17'

Blisko Odra! Antczak dynamicznie wbiegł w pole karne i oddał strzał w kierunku dalszego słupka. Centymetry obok!

1
1
1
2
1
15'

Colley i Galan nieprzyjemnie zderzyli się głowami. Gra przerwana.

2
1
2
14'

Optyczna przewaga gospodarzy. Tym razem ruszył środkiem Krzyżanowski, nikt go nie atakował, więc po prostu uderzył zza pola karnego. Nieznacznie się pomylił.

2
1
12'

Krzyżanowski strzelał z rzutu rożnego. Odważna próba! Haluch czujny w bramce, nie dał się zaskoczyć.

2
1
1
1
12'

Jeszcze rzut rożny dla Wisły.

1
1
1
2
12'

Niezła kontra Wisły, ale na koniec Villar niepotrzebnie szukał odegrania piętą. Rywal to przeczytał i nie pozwolił Rodado na oddanie strzału.

1
1
1
11'

Błąd Rodado w przyjęciu piłki. Po chwili faulował Spychałę przy linii bocznej. Nie mogą "wejść" w mecz zawodnicy obu drużyn.

1
1
1
1
9'

W swoim polu karnym faulowany Żemło. Wściekają się kibice Wisły. Widzieli to inaczej.

1
1
1
9'

Wrzucał Sapała - bardzo źle.

1
1
1
8'

I znowu faul. Kamiński był blisko Alfaro. Rzut wolny dla Wisły, ale do bramki ponad 40 metrów.

1
2
1
7'

Odra swobodnie rozgrywa piłkę w środku boiska. Czuć pewność siebie w ekipie gości.

4
1
1
6'

Ostry atak Dudy. To nić, że pierwszy faul. Od razu kartka dla zawodnika Wisły.

5
2
2
6'
5
1
3
5'

Sędzia Marcin Szczerbowicz musi często używać gwizdka w tych pierwszych minutach. Brakuje płynności w grze.

1
1
2
4'

Szrek ścinał do środka i był faulowany. Odważnie ruszył między dwójkę rywali.

1
1
1
3'

Wisła nie schodzi z połowy przeciwnika.

4
1
1
2
1'