(1:0)
Zakończony
ŁKS Łódź
komentarz

Beniaminek PKO Ekstraklasy ŁKS Łódź mógł pokusić o się sprawienie niespodzianki w Częstochowie. Ostatecznie górą był Raków, który wygrał 1:0, po golu zdobytym już w 8. minucie.

14
5
1
3
90+11'

Wciąż gramy. Ucierpiał Nacho, który głową zblokował uderzenie z dystansu.

4
2
3
3
3
90+9'
CZERWONA KARTKA

Zmiana decyzji. Zamiast żółtej, sędzia pokazał Juriciowi czerwoną kartkę.

ŁKS Łódź
22
7
1
5
90+8'

Jeszcze mamy VAR. Będzie czerwona kartka dla Juricia?

7
2
3
90+5'

Zbyt nerwowo w ataku ŁKS. To nie przyniosło efektu. Raków coraz bliżej wygranej.

20
13
6
5
1
90+4'

Jeszcze trochę grania przed nami. Nerwowo zapowiada się końcówka potyczki.

4
2
2
1
2
90+3'
ZMIANA
90+3'

Trochę czekaliśmy na wznowienie gry. W końcu dośrodkował Plavsić, ale wprost w ręce bramkarza.

2
1
1
1
1
90'

Sędzia doliczył 6 minut, ale boisko ponownie zaczyna tonąć w dymach.

1
1
7
1
3
89'

Najpierw strzał z dystansu oddał Hoti, Racovican sprzed linii wybił piłkę! Po chwili próba Piulo poszybowała ponad bramką.

5
2
6
2
2
87'

Ostro potraktowany Zwoliński. Zmiennika Rakowa przez moment odczuwał starcie.

1
1
2
2
1
84'

Przerwa w grze. Zadymiony stadion i piłkarze mają chwilę dla siebie.

1
1
7
1
2
83'
3
82'

Problemy z łydką ma Adnan Kovacević. Gracz Rakowa jednak daje radę kontynuować mecz.

4
1
4
1
1
79'
ZMIANA
79'
ZMIANA
78'
ZMIANA
76'

Strzał z dystansu Pirulo, Kovacević zdołał odbić piłkę! ŁKS coraz groźniejszy.

6
1
7
3
4
75'
ZMIANA
73'
7
3
4
3
3
71'

Sporo szczęścia miał Raków. Dogranie z prawej strony. Adnan Kovacević skiksował i piłka uderzył w słupek!

3
1
8
1
3
69'

Mocno z dystansu uderzył lewą nogą Głowacki. Piłka minęła bramkę gospodarzy o dwa metry. Szuka swojej okazji ŁKS, Raków jednak zamierza zamknąć mecz.

5
3
3
1
1
65'

ŁKS czeka na swój moment. Raków wyraźnie oszczędza siły, co może drogo kosztować mistrza Polski.

7
5
7
62'
ZMIANA
1
4
1
1
1
62'
ZMIANA
61'

Dwa kwadranse do końca. W meczu jeszcze może się wiele wydarzyć.

1
1
3
3
3
59'
ZMIANA
59'
ZMIANA
5
2
2
3
5
59'
ZMIANA
57'

Dobra akcja Tejana, strzał z pola karnego zatrzymał Kovacević! Coraz więcej dzieje się w Częstochowie!

8
1
4
3
3
56'

Piłka uderzona z bliska przetoczyła się wzdłuż linii bramkowej, ale do siatki nie wpadła. Po chwili Drachal szarżował, ale nie dał rady uderzyć.

1
2
55'

Strzał oddał Szeliga, Kovacević popisał się dobrą interwencją!

3
1
3
1
1
52'

Błąd popełnił Vladan Kovacević, który trafił w Tejana. Ten zbyt szybko zdecydował się na strzał i w bramkę gospodarzy nie trafił.

4
6
3
3
50'

Mocno z dystansu uderzył Cebula. Piłka w niewielkiej odległości minęła bramkę gości!