Jakub Konstantyn wziął sprawy w swoje ręce. Pomocnik Korony został zatrzymany przez Henricha Ravasa.

1
1
1
90+3'

Niepotrzebnie Ronaldo Deaconu decydował się na strzał z dystansu. Bardzo niecelna próba Rumuna.

2
2
90+2'

Korona jest stroną przeważającą w samej końcówce. Zator będzie długo żałował niewykorzystanej okazji.

1
1
4
3
90'

Łukasz Kuźma doliczył pięć minut do regulaminowego czasu.

4
4
9
9
89'

Na ten moment kielczanie wciąż znajdują się w strefie spadkowej. Widzew zajmuje ósmą pozycję w ligowej tabeli.

3
2
9
9
87'

Adrian Dalmau zmarnował stuprocentową sytuację. Po chwili sędzia zasygnalizował spalonego.

1
1
2
2
85'

Wyrównana druga połowa spotkania. Żadna ze stron nie odpuszcza, ale do końca pozostało tylko pięć minut.

2
2
1
3
3
85'
Widzew Łódź
2
3
1
1
2
83'
3
2
1
1
79'

Dawid Błanik wrzucił piłkę i Dominik Zator trafił w poprzeczkę. Ależ mało brakowało!

2
2
76'

Sebastian Kerk strzałem z rzutu wolnego sprawdził czujność Xaviera Dziekońskiego. Młodzieżowy reprezentant Polski stanął na wysokości zadania.

1
1
1
74'

Znowu Martin Remacle w akcji. Bramkarz Widzewa bez trudu obronił jego strzał.

1
1
3
3
73'
73'
72'

Nono zdecydował się na strzał z dystansu. To nie mogło w żaden sposób zagrozić Ravasowi.

3
3
2
1
1
71'

Henrich Ravas nie popełnił błędu po wrzutce Marcusa Godinho. Pewny chwyt bramkarza.

3
2
1
3
3
69'
67'

Kamil Kuzera liczy na skuteczność pod bramką Adriana Dalmau. Napastnik przeprowadził się latem do Polski i szybko rozgościł się na ligowych boiskach.

1
3
65'

Bartłomiej Pawłowski szukał w polu karnym Jordiego Sancheza. Dośrodkowanie było jednak niedokładne.

1
1
1
1
1
63'
63'
62'
3
1
1
1
1
61'

Właściwie za jednym zamachem ucierpiało dwóch graczy Korony. Szykawka będzie kontynuował grę z opatrunkiem na głowie, Piotr Malarczyk również chce pozostać na murawie.

59'

Dobre dośrodkowanie Martina Remacle'a i strzał głową Jewgienija Szykawki. Snajper nie trafił w światło bramki, w dodatku mocno ucierpiał.

57'

Tak Widzew doprowadził do remisu:

56'

Lepszy początek drugiej odsłony w wykonaniu łódzkiego Widzewa. Zawodnicy Daniela Myśliwca polują na drugiego gola.

3
2
1
1
1
54'

Efektowne uderzenie Bartłomieja Pawłowskiego z rzutu wolnego. Piłka trafiła tylko w boczną siatkę.

2
2
2
53'

Klubowi lekarze zajmują się Dawidem Tkaczem. Nie wiadomo, czy młody piłkarz pozostanie na placu gry.

1
1
2
52'
4
3
1
1
2
50'

Od kilku minut trwała walka w środku boiska. Widzew próbuje teraz uspokoić grę.

1
2
49'

Widzew ruszył do ataku po zmianie stron. Dość niepewna parada w wykonaniu Xaviera Dziekońskiego.

47'

Wyróżniającą się postacią po stronie goście jest Bartłomiej Pawłowski. Strzelec gola napędza akcje Widzewa.

1
2
czas Druga połowa
45'

Arbiter przedłużył pierwszą połowę o minutę.

2
2
43'

Daniel Myśliwiec ze stoickim spokojem przyjął bramkę zdobytą przez Bartłomieja Pawłowskiego. Mimo wszystko gra Widzewa pozostawia wiele do życzenia.

1
1
42'

Gol! Strzelił Bartłomiej Pawłowski.

Goście doprowadzają do wyrównania. Bartłomiej Pawłowski oddał strzał w prawy dolny róg.

10
8
1
8
10
41'

Łukasz Kuźma wskazał na wapno! Dominick Zator sfaulował Juljana Shehu w polu karnym.

2
4
7
40'

Juan Ibiza najwyżej wyskoczył do piłki pod bramką Korony. Bezbłędna interwencja Xaviera Dziekońskiego.

2
38'

Dobry moment Widzewa Łódź. Gospodarze cofnęli się pod własne pole karne.

1
1
1
36'

Potężny strzał Dawida Tkacza z kilkudziesięciu metrów. Piłka wylądowała na trybunach.

1
1
1
1
34'

Jordi Sanchez powinien uważać, bo ma już na koncie żółtą kartkę. Miłosz Trojak zwija się z bólu po wejściu Hiszpana.

1
1
32'

Ekipa Kamila Kuzery może liczyć na gorące wsparcie z trybun. Kibice tłumnie pojawili się na stadionie.

1
1
30'

To była klarowna sytuacja! W ostatniej chwili próbujący oddać strzał Mateusz Czyżycki został zablokowany.

1
30'

Henrich Ravas zatańczył z napastnikiem Korony w polu karnym. Słowacki bramkarz podjął duże ryzyko.

1
1
29'
Widzew Łódź
2
1
2
27'

Martin Remacle zdecydował się na uderzenie z dystansu. Niewiele brakowało, piłka przeleciała obok lewego słupka.

3
25'
Widzew Łódź
4
3
4
24'

Łodzianie nie potrafią zagrozić bramce strzeżonej przez Xaviera Dziekońskiego. Nikt nie przeciął toru lotu piłki po wrzutce Fabio Nunesa.

2
1
1
22'

Jacek Podgórski nieco się przeliczył. Piłka przeleciała obok bramki i Henrich Ravas wznowi grę.

1
1
1
1
20'

Szybki kontratak Korony zakończył się złym wykończeniem Jewgienija Szykawki. Henrich Ravas wygrał pojedynek z napastnikiem.

3
1
1
1
18'

Jak dotąd zawodnicy Kamila Kuzery kontrolują wydarzenia boiskowe. Kolejne niecelne zagranie Widzewa.

3
2
16'

Marcus Godinho znowu zapędził się pod pole karne. Tylko stały fragment gry dla miejscowych.

3
14'

Kielczanie nie odpuszczają. Trwa oblężenie pola karnego przyjezdnych.

6
2
1
12'

Dużo niedokładności w grze Widzewa Łódź. Trener Daniel Myśliwiec zaczyna się niecierpliwić.

5
4
1
10'

Korona Kielce atakuje na obu flankach. Tym razem Marcus Godinho stracił piłkę tuż przed polem karnym.

6
4
8'

Obiecujący początek spotkania. Na stadionie Korony emocji z całą pewnością nie brakuje.

4
6'

Bartłomiej Pawłowski przekombinował w polu karnym. Po podaniu Jordiego Sancheza skrzydłowy nawet nie oddał strzału na bramkę gospodarzy.

1
5
3
4'

To był wręcz wymarzony początek meczu dla kieleckich kibiców. Mateusz Czyżycki doczekał się premierowego trafienia w PKO Ekstraklasie w barwach Korony.

5
1
2'

Gol! Strzelił Mateusz Czyżycki. Asystował mu Dominick Zator.

Kilkadziesiąt sekund i jest gol w Kielcach! Mateusz Czyżycki otrzymał świetne dośrodkowanie od Dominicka Zatora, po czym bez zastanowienia uderzył z powietrza. Bramkarz nie zdążył z reakcją.