3
2
2
87'

Bartosz Mrozek wybił piłkę na rzut rożny po strzale Wołkowicza sprzed pola karnego. To była interwencja na wszelki wypadek, bo piłka nie leciała w światło bramki.

5
2
1
3
86'

Kristoffer Velde finalizował szybki kontratak poznaniaków, uderzał mocno z 13 metrów, ale piłka poszybowała w trybuny.

1
2
1
3
5
85'

Teraz Stal w ataku pozycyjnym. Goście muszą zaryzykować. Przez większość drugiej połowy wyglądali, jakby nie wierzyli w odwrócenie losów wyniku.

3
3
4
81'

Afonso Sousa uderzył z 12 metrów w trybuny, a pozycja była wyśmienita!

3
2
1
4
14
79'

Z dystansu uderzył Maciej Domański i spadająca piłka zatrzymała się na górnej siatce.

6
1
1
78'

Joel Pereira dograł z boku pola karnego do Szymczaka, ale ten nieczysto trafił w piłkę na 5. metrze i w świetnej sytuacji nawet nie zatrudnił Kochalskiego!

2
2
1
5
11
76'

Widzów: 15 527.

6
2
3
5
74'

Czas leci, a na boisku nic się nie zmienia. Mielczanie wyglądają na bezradnych.

11
4
3
71'
71'
68'

Filip Szymczak wyłożył piłkę w polu karnym do Sousy, jednak Portugalczyk uderzył daleko obok słupka.

2
3
7
11
67'

Lech nie forsuje tempa, z drugiej strony dość długo utrzymuje się przy piłce, przez co bezpiecznie pilnuje wyniku.

5
4
3
1
2
64'

Przerwa w grze. Z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Radosław Murawski.

1
3
4
2
62'
62'
62'
62'
59'

Teraz było ciekawie! Po potężnym strzale Szymczaka, Kochalski odbił piłkę przed siebie, a dobitka Velde z 12 metrów była minimalnie niecelna.

3
1
2
4
6
58'

Nie ma wielkich emocji. Pierwszy kwadrans drugiej połowy przebiega bez fajerwerków.

1
3
1
55'

Atak pozycyjny Lecha zakończył się zbyt mocnym prostopadłym podaniem Sousy. Kristoffer Velde nie miał szans dojść do piłki i przejął ją Mateusz Kochalski.

2
1
1
5
2
51'

Koki Hinokio zablokowany przy próbie uderzenia z dystansu.

7
3
1
1
3
49'

Stal nie sprawia wrażenia załamanej końcówką pierwszej połowy i próbuje odpowiedzieć.

czas Druga połowa
45'

Doliczona 1 minuta.

3
3
44'
9
2
8
10
20
42'

Zapachniało kolejnym golem dla Lecha! Z kilku metrów w zewnętrzną część słupka główkował Kristoffer Velde.

19
11
1
2
1
40'

Gol! Strzelił Filip Marchwiński.

Co za metamorfoza Lecha! Velde otrzymał piłkę na boku pola karnego, z łatwością ograł Trąbkę i huknął z ostrego kąta. Tę próbę Kochalski zdołał zatrzymać, ale powstało tam ogromne zamieszanie, w którym skutecznie poprawił Marchwiński.

57
33
4
3
16
37'

Gol! Strzelił Kristoffer Velde. Asystował mu Filip Marchwiński.

1:1 po świetnej akcji! Marchwiński podał do Velde, tego zagrania nie zdołał przeciąć Ehmann i Norweg pokonał Kochalskiego płaskim uderzeniem z ostrego kąta przy dalszym słupku.

52
34
5
3
16
35'

Potężny, ale bardzo niecelny strzał z dystansu Velde.

2
2
1
3
7
34'

Afonso Sousa wyblokowany przy próbie dośrodkowania z prawej strony pola karnego.

3
2
2
2
2
34'

John van den Brom mocno poirytowany. Ta roszada ma wyłącznie taktyczny charakter.

4
3
1
1
33'
Czy Lechowi uda się wyrównać przed przerwą?
1
29'

Poznaniacy nadal nie potrafią wejść na swoje optymalne obroty. Dotąd nie zagrozili poważniej bramce Kochalskiego.

3
1
1
3
5
26'

"Kolejorz" nie grał dotąd zbyt dobrze, a Stal spokojnie poczekała na odpowiedni moment i zadała cios.

4
1
2
3
3
23'

Gol! Strzelił Maciej Domański. Asystował mu Ilja Szkurin.

I mamy niespodziankę! Szkurin podał prostopadle, a Domański wybiegł zza pleców Dagerstala i w sytuacji sam na sam z Mrozkiem bez trudu trącił piłkę do siatki.

23
11
5
11
27
20'

Za nami 20 minut i to był bardzo spokojny czas przy Bułgarskiej. Żadna z drużyn nie stworzyła dotąd klarownej sytuacji.

1
1
5
3
3
17'

Koki Hinokio oddał niezły strzał z 17 metrów i Bartosz Mrozek interweniował niepewnie.

5
4
1
1
3
17'
15'

Hotić ma problem z pachwiną. Za chwilę zastąpi go Elias Andersson.

3
1
2
5
3
14'

Będzie chyba pierwsza zmiana w Lechu. Ucierpiał Dino Hotić.

1
1
1
9
3
10'

Alan Czerwiński wpadł w pole karne, chciał dośrodkować, ale nie zdążył do piłki przed linią końcową. Duża w tym zasługa naciskających go obrońców.

1
1
3
9'

Nic wielkiego się na razie nie dzieje. Oba zespoły rozkręcają się powoli.

2
1
6'

Mielczanie przecięli podanie do wbiegającego w pole karne Velde. Norweg mógł mieć bardzo dobrą okazję.