Górnik jeszcze wierzy. Jest rzut rożny dla gości.

6
21
90+2'

Gol! Strzelił Igor Strzałek. Asystował mu Paweł Wszołek.

Legia strzela w końcówce! Świetnie urwał się prawą stroną Wszołek, zagrał mocno w pole karne i na 2:1 trafia młody Igor Strzałek! Akcja rezerwowych.

110
54
4
30
71
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

27
10
11
16
29
90'

Tym razem Elitim strzelał i został zablokowany. Legia przycisnęła w końcówce.

25
13
7
6
15
89'

Josue podał do Elitima, ten wbiegał w pole karne, ale nie decydował się na strzał. Nagle się przewrócił, jednak nie było mowy o faulu. Świetna interwencja Kostasa.

13
16
5
7
8
88'

Goście rozpaczliwie wybijają piłkę, byle dalej od własnej bramki.

17
13
10
11
5
86'

Ładna akcja Górnika, mogło być groźnie, lecz w decydującym momencie Olkowski podawał za mocno do Kapralika. Tobiasz zdążył z interwencją.

21
13
8
13
15
85'
83'

Teraz mieli szansę goście. Byli w przewadze liczebnej, ale popsuł akcję Ennali i strzelił nad bramką zza pola karnego.

8
6
4
10
15
82'

Górnik w defensywie. Czeka na jakąś kontrę, choć póki co żadna się nie trafiła.

9
8
6
7
6
81'

Baku... dośrodkowanie do nikogo. Piłka oddana za darmo rywalom.

12
12
3
2
9
80'

Muci zabawił się w polu karnym Górnika, położył na murawę dwóch rywali, wypracował sobie pozycję do strzału, ale został zablokowany.

12
10
5
5
7
78'

Muci wystawił piłkę Josue przed polem karnym, ten uderzył bez przyjęcia, jednak bardzo wysoko nad bramką.

16
20
6
8
8
78'
77'
6
6
2
3
4
77'
76'

24 409 kibiców obecnych na stadionie. A więc do zapowiadanego kompletu jednak trochę brakuje.

8
5
2
76'

Kwadrans do końca. Nie są to piorunujące ataki Legii, choć gospodarze mają optyczną przewagę.

7
9
1
2
1
73'
13
8
2
4
3
73'

Na kłopoty Ernest Muci. To będzie kolejna zmiana w zespole Legii.

15
5
4
3
5
71'

Josue z rzutu rożnego i pewnie chwyta piłkę Bielica.

11
10
2
1
4
70'

Wszołek miał mnóstwo miejsca w polu karnym, jednak nie potrafił precyzyjnie dograć piłki na głowę Pekharta.

6
8
5
67'

Dośrodkowanie Josue z lewej strony, wygrał walkę na szóstym metrze Wszołek, lecz strzelił zbyt blisko środka bramki. Bielica broni.

13
11
5
4
6
65'
65'
64'

Błąd Janzy we własnym polu karnym. Odebrał mu piłkę Wszołek, od razu decydował się na strzał lewą nogą... tuż obok słupka!

8
7
3
4
4
62'
62'
8
6
2
1
62'
61'

Josue, Wszołek, Elitim za moment wejdą na boisko.

12
8
3
2
4
59'

Yokota, co za akcja! Jędrzejczyk ograny jak junior, piękne podanie na piąty metr do Musiolika, ale ten strzela w głowę Tobiasza! Instynktowna obrona bramkarza Legii. Powinno być 1:2!

11
6
4
8
12
58'

Ribeiro podawał za mocno po linii w kierunku Kuna. Na tyle mocno, że piłka znalazła się w rękach Bielicy.

8
5
2
1
1
56'

Ależ świetna akcja Lukoszka. Wbiegł między dwóch rywali, utrzymał się przy piłce i dograł w pole karne, ale strzał Yokoty z kilku metrów broni Tobiasz!

8
6
4
5
9
54'

Poza tą jedną sytuacją niewiele dzieje się w drugiej połowie. Dużo jest niecelnych podań i strat.