Zakończony
Manchester City
90+1'

Gol! Strzelił Oscar Bobb. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Oscar Bobb! Ależ on się tu zabawił. Guardiola szaleje! Znakomite podanie De Bruyne w pole karne, Bobb przyjął piłkę w pełnym biegu, ograł jeszcze Dubravkę i strzelił do pustej bramki!

Oscar Bobb #52
6
2
1
1
1
90'

Sędzia dolicza minimum 3 minuty.

1
1
1
1
1
88'

Nic się nie zmienia. Manchester City cały czas przeważa.

1
1
1
1
1
86'
1
84'

Dubravka bohaterem Newcastle! Znakomita interwencja po strzale Rodriego z piętnastu metrów! Ależ to wyciągnął.

2
1
3
1
1
82'
1
1
2
1
1
80'

Foden chciał zaskoczyć Dubravkę strzałem niemal z połowy boiska, ale w porę wrócił na swoje miejsce bramkarz Newcastle.

1
2
2
2
1
80'

Wrzucał Trippier i piłka wybita przez Manchester City. Nic z tego.

2
2
1
1
1
79'

W końcu odgryźli się zawodnicy Newcastle. Gordon strzelał z kilkunastu metrów, lekki rykoszet i mamy rzut rożny.

1
1
1
1
1
77'

Strzał Fodena zza pola karnego i ponownie blokują to gospodarze.

1
1
1
1
1
76'

Druga połowa toczy się zdecydowanie pod dyktando ekipy Guardioli. Newcastle nie ma nic do gadania.

1
2
1
1
1
74'

Ależ to jest powrót De Bruyne do Premier League! Miał zdecydowanie za dużo przestrzeni przed polem karnym. Strzelił niezbyt mocno, ale za to bardzo precyzyjnie!

7
5
1
1
1
73'

Znowu protestuje Rodri, bo sędzia nie zauważył oczywistego rzutu rożnego dla Manchesteru City i nakazał grę od bramki.

2
2
2
2
2
71'

Po znakomitym podaniu De Bruyne strzelał Alvarez, ale trafił w Schaera, który się poślizgnął ułamek sekundy wcześniej. Po chwili skiksował Foden i strzelił w aut.

1
1
1
1
1
70'

Jeszcze kontynuowali akcję przyjezdni. Alvarez miał setkę, jednak koszmarnie przestrzelił z dziesięciu metrów!

1
1
1
1
1
70'

Strzelał De Bruyne, ale prosto w mur.

1
1
1
1
1
69'

Będzie rzut wolny dla gości tuż przed polem karnym.

1
1
1
1
1
69'
68'

W odpowiedzi mieliśmy uderzenie Kovacicia z dystansu. Był tam lekki rykoszet, ale to nie sprawiło problemów Dubravce.

1
1
1
1
1
67'

Bruno Guimaraes strzelał z szesnastu metrów, ale chyba trafił w kolegę z drużyny. To powinno się inaczej zakończyć.

1
1
1
65'

Przycisnęli goście z Manchesteru.

2
64'

Potężny strzał Alvareza z kilkunastu metrów, ale trafił prosto w Dubravkę. Świetnie ustawiony był bramkarz Newcastle.

1
63'

Za moment na boisku zamelduje się Kevin De Bruyne.

1
1
62'

Doskonały powrót Bruno Guimaraesa. Brazylijczyk wybił piłkę, a po chwili był faulowany we własnym polu karnym. Walker podał idealnie do Fodena, ale ten miał problemy z opanowaniem futbolówki na piątym metrze. Zabrakło strzału.

1
60'

Bardzo niecelny strzał Fodena z dystansu.

60'

Długo, cierpliwie, w swoim stylu gra Manchester City. Na razie bez efektów.

58'

Foden strzelał z 20 metrów. Zbyt lekko. Pewnie broni Dubravka.

56'

Trippier nieźle zacentrował z rzutu wolnego, ale zabrakło tam czystego strzału głową. Piłka w rękach Ortegi.

55'

Kartka dla Bernardo Silvy. Faulowany Schaer, który nieoczekiwanie podłączył się do akcji środkiem pola.

55'
52'

Dobry strzał Alvareza z rzutu wolnego, ale efektownie broni Dubravka.

1
1
51'

Rodri faulowany przez Burna parę metrów przed polem karnym. To będzie dobra okazja dla gości.

1
51'

Zablokowany strzał Kovacicia zza pola karnego. Za długo składał się do tego uderzenie Chorwat.

1
49'

Rodri popisał się ładnym podaniem do Walkera, ten miał sporo wolnej przestrzeni, ale nie potrafił celnie dograć piłki w pole karne.

1
48'

Manchester City próbuje odzyskać równowagę. Przerwa chyba dobrze podziałała na zespół gości.

1
46'

Gramy!

czas Druga połowa
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

45+6'

Goście przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

45+5'

Rodri protestuje. Jeszcze trochę i zobaczy drugą żółtą kartkę.

45+4'
45+2'

Nie ma Manchesteru City w tym meczu w ostatnich minutach. Coś się posypało po stracie pierwszego gola.

45+1'

Almiron przewrócił się w polu karnym, ale sędzia pokazał, że o faulu nie było mowy.

45'

Sędzia dolicza minimum 8 minut.

1
44'

Almiron w dogodnej sytuacji strzelał minimalnie obok słupka, choć i tak był tu duży spalony.

43'

Świetne dośrodkowanie Trippiera w okolice piątego metra. Wystarczyło dostawić nogę i byłby trzeci gol! Nie zdążył jednak Gordon.

41'

Isak przed szansą na kolejnego gola! Nie dogonił go Ruben Dias, ale strzał był zbyt lekki i Ortega to broni!

1
39'

Botman w świetnym stylu powstrzymał Doku, który - wydawało się - będzie w sytuacji sam na sam z Dubravką.

37'

Ależ to są minuty Newcastle United! Szybka akcja gospodarzy i Gordon fantastycznym "rogalem" zmieścił piłkę przy samym słupku! Walker znowu nie zdążył z blokiem. On się tylko przyglądał.

2
2
5
4
4
36'

Gvardiol strzelał z narożnika pola karnego, ale po raz kolejny został zablokowany.

36'

Cudowne gole padają dziś na St. James' Park.

35'

Gol! Strzelił Alexander Isak. Asystował mu Bruno Guimaraes.

1:1! Kapitalna akcja Newcastle United. Zaczęło się od idealnego wręcz podania Bruno Guimaraesa. Później Isak zabawił się z Walkerem i strzelił nie do obrony przy dalszym słupku!

1
1
3
3
3
33'

Poślizgnął się Burn i momentalnie Manchester City ruszył z akcją. Foden podał do Alvareza, ten strzelił płasko z ostrego kąta i broni Dubravka.

32'

Ortega popełnił błąd, po chwili Isak był już w polu karnym, ale jego strzał został zablokowany.

31'

Posiadanie piłki: 26-74. Spora przewaga gości.

29'

Błąd Newcastle na własnej połowie, Bernardo Silva strzelił z woleja i Dubravka odbija piłkę na poprzeczkę!

1
29'

Foden przed szansą na drugiego gola. Pokiwał trochę w polu karnym, uderzył mocno prawą nogą, ale nie trafił w bramkę.

26'

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Asystował mu Kyle Walker.

Genialna bramka Manchesteru City! Bernardo Silva strzelił krzyżakiem po płaskim dośrodkowaniu Walkera z prawej flanki!

4
3
2
1
1
25'

Gordon chciał się rozpędzić przy linii bocznej, ale umiejętnie zablokował go Ruben Dias. Sędzia nie dopatrzył się tam faulu.

2
2
24'

Olbrzymia przewaga gości. Nawet nie ma prób pressingu ze strony Newcastle.

1
1
22'

Spore problemy ma Newcastle. Gra toczy się praktycznie cały czas na ich połowie.

1
1
21'
3
3
20'

Niecelny strzał z dystansu oddał Walker. Sporo zabrakło.

1
1
19'

Doku z osiemnastu metrów, był rykoszet i rzut rożny dla gości.

1
1
18'

Tym razem z narożnika pola karnego uderzał Alvarez, ale i on jest blokowany.

2
2
1
1
1
18'

Doku zablokowany w polu karnym! Strzelał mocno z woleja, ale w porę doskoczył jeden z rywali.

1
1
17'

Szybka akcja Manchesteru City. Doku podał do Kovacicia, ale ten nie opanował piłki w polu karnym. Miał jeszcze szansę Bernardo Silva, jednak skiksował i strzelił nad poprzeczką.

1
1
16'

Tym razem Almiron uniknął spalonego. Podawał płasko w pole karne, lecz Isak nie oddał czystego strzału. Doskonale spisał się Ruben Dias.

1
1
15'

Almiron złapany na spalonym. Był rozpędzony, miał przed sobą tylko bramkarza, ale sytuacja była klarowna.

1
1
13'

Foden otrzymał świetne podanie z głębi pola i miał dużo miejsca w polu karnym, ale niepotrzebnie szukał jeszcze odegrania do Alvareza. Trzeba było strzelać, a tak został zablokowany.

1
1
12'

Klepią goście. Zbliżają się w okolice "szesnastki", ale nie znajdują miejsca do oddania strzału.

1
1
9'

Manchester City chce narzucić swój styl gry, ale na razie nie potrafi przedostać się pod pole karne rywala.

2
2
1
1
1
8'
6'

Przed momentem Brazylijczyk kopnął piłką w Almirona we własnym polu karnym, ale gospodarze nie skorzystali z tego prezentu.

1
1
6'

A jednak nie. Ederson już pokazał, że nie da rady.

1
1
5'

Gra została wznowiona. Ederson może kontynuować zawody.

1
1
4'

Ederson jest opatrywany przez fizjoterapeutów.

1
1
3'

Jeszcze w tej sytuacji ucierpiał Ederson. Krótka przerwa w grze.

1
1
2'

Longstaff strzelił gola z kilku metrów po przytomnym podaniu Isaka, ale sędzia asystent podniósł chorągiewkę. Był tam spalony w początkowej fazie akcji.