(0:2)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Wbrew oczekiwaniom, Real Madryt w Bilbao miał niezbyt trudną przeprawę. Królewscy pokonali Athletic 2:0. Największym problemem gości w potyczce był uraz jakiego doznał w 2. połowie Eder Militao.

90+3'

Końcowe akordy meczu. Tutaj już się nic nie zmieni. Real zaksięguje komplet punktów.

1
90+1'

Dogranie z rzutów wolnego, Paredes głową uderzył kilka metrów obok słupka.

90'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
90'

Uderzył z woleja Sancet, ale kilka pięter ponad poprzeczką.

1
87'
86'

Real Madryt ma mecz pod kontrolą. Po wejściu Modrica Athletic niewiele potrafi zdziałać w środku pola.

5
2
83'

Płaski strzał Modricia z pola karnego. Simon pewnie złapał piłkę.

1
1
82'

Po zmianach Real uspokoił grę. Athletic nie jest w stanie zbliżyć się pod pole karne gości.

1
79'
79'
79'

W końcu pokazał się Rodrygo. Strzał z okolic linii pola karnego poszybował wprost w bramkarza.

76'
Real Madryt
1
75'

Berenguer uderzył ponad poprzeczką, dodatkowo był na wyraźnym spalonym.

74'

Athletic jeszcze stara się wrócić do meczu. Łunin jest czujny na przedpolu i wyłapuje dogrania.

2
72'

Uderzał Sancet, Alaba wystawił nogę i zablokował strzał gracza z Bilbao!

2
1
71'
wchodzi Wchodzi
I. Garcia de Albeniz #19
schodzi Schodzi
1
70'
70'

Vinicius uderzył z pola karnego, Simon był czujny i zdołał odbić piłkę!

1
1
68'

Mocne, ale niecelnie z rzutu wolnego uderzył Valverde.

67'
Dani Vivian #3
67'

Zagranie w pole karne do Viniciusa. Brazylijczyk nie uderzył z pierwszej piłki i szansa przepadła.

1
64'
64'

Berenguer zagrywał na przedpole. Szybszy obrońca Realu Madryt.

1
1
63'

Garcia dogrywał w pole karne, Rodrygo wślizgiem starał się skierować piłkę do bramki. Trochę mu zabrakło.

1
2
60'

Godzina gry za nami. Real Madryt ma mecz pod kontrolą. Gol dla Athleticu jednak sporo może w meczu zmienić.

1
57'

Kontra Realu, w pole karne wpadł z piłką Vinicius, ale w decydującym momencie przewrócił się.

1
1
55'

Real Madryt pozwala rywalom konstruować swoje akcje, ale Athletic nie jest w stanie poważniej zagrozić gościom.

3
53'

Berenguer dośrodkował z kornera, ale dobrze interweniowali obrońcy Królewskich. Athletic stara się coś zdziałać.

50'
49'

Źle to wygląda. Militao poślizgnął się na murawie, wygląda to na poważniejszy uraz nogi. Defensor wciąż leży na murawie.

1
1
48'

Urazu doznał Militao, zawodnik Reali cierpi na murawie.

1
1
czas Druga połowa
46'
Gorka Guruzeta #12
46'
Unai Gomez #30
46'
Oihan Sancet #8
komentarz

Real od początku wiedział czego potrzebuje i do tego dążył. Dwa gole już raczej zamknęły ten mecz.

1
45+3'

Real bez większych problemów stara się dotrwać do przerwy bez strat.

45'

Sędzia doliczył 4 minuty.

43'

Próba Nico Williamsa padła łupem czujnego między słupkami Łunina.

1
41'

Gracze Athletiku starają się odpowiedzieć rywalowi, ale wyraźnie nie mają ku temu argumentów.

2
1
38'

Gomez wpadł w pole karne, płaski strzał bez większych problemów obronił Łunin.

3
3
1
1
1
36'

Gol! Strzelił Jude Bellingham. Asystował mu David Alaba. Dogranie z kornera wprost na nogę Bellinghama, który uderzył z pierwszej piłki. Bramkarz nie był w stanie skutecznie interweniować! 0:2!

7
5
1
36'

Kolejny błąd obrony gospodarzy. Przed szansą Vinicius, ale górą Simon!

34'

Niepewnie pod własną bramką zachował się Lekue. Na swoje szczęście bez konsekwencji. Alaba nie był w stanie pokonać Simona. Bramkarz odbił strzał głową na słupek!

31'

Kwadrans do przerwy. Real Madryt zrobił w meczu więcej i zasłużenie prowadzi. Czekamy na Athletic.

28'

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Asystował mu Dani Carvajal. Carvajal ruszył prawą stroną, w polu karnym zagrał do Rodrygo. Brazylijczyk znalazł sobie miejsce do strzału i mocnym uderzeniem z ok. 11 metrów pokonał Simona! 0:1!

5
2
1
27'

Real Madryt na połowie gospodarzy. Królewscy jednak wciąż nie potrafi poważniej zagrozić drużynie z Bilbao.

25'

Real Madryt ma więcej z gry, ale nie ma to przełożenia na wynik. Wciąż brakuje sytuacji podbramkowych.

22'

Już trochę gramy, ale wciąż czekamy na groźne sytuacje. Przed momentem szarżował Rodrygo, ale dobrze między słupkami zachował się Simon.

19'

Vinicius po raz kolejny w pojedynkę starał się sforsować defensywę gospodarzy. Bez powodzenia.

17'

A teraz po drugiej stronie boiska na spalonym został złapany Inaki Williams.

16'

Vinicius urwał się lewą stroną obrońcy. Wszystko zakończyło się w polu karnym. Sędzia uznał, że był spalony.

1
14'

Mocno z dystansu uderzył Valverde, piłka poszybowała ponad bramką gospodarzy.

14'

Alaba dogrywał z kornera, Simon został w bramce, ale wyręczył go obrońca wybijając piłkę na rzut rożny.

11'

Atak pozycyjny Athletiku. Real jednak dobrze się broni. Wciąż bez groźnych szans bramkowych.

1
8'

Starał się szarżować Vinicius, sędzia uznał, że to Brazylijczyk faulował i przerwał grę.

6'

Athletic wysoko atakuje Real. Królewscy jak na razie nie są w stanie zagrozić gospodarzom.

4'
1
1
4'

Gospodarze, jak się można było spodziewać, nie zamierzają kłaść się przed Realem. Real nie potrafi zdominować rywala.

1'

Już pierwsza wrzutka w pole karne Realu. Ostatecznie będzie korner dla Athleticu.