(3:0)
Zakończony
Lech Poznań
90+3'

5:0! Deklasacja. Fornalczyk otrzymał kapitalne podanie z głębi pola i w sytuacji sam na sam pokonał Mrozka!

63
36
8
2
3
90+2'

Przechwyt Pogoni przed polem karnym rywala. Fornalczyk huknął z 25 metrów, ale tym razem świetnie interweniował Mrozek.

11
5
6
5
6
90'

Sędzia dolicza minimum 3 minuty.

13
5
3
3
4
90'

Lech już chyba nie odrobi strat. Zimny prysznic po ograniu mistrza Polski w środku tygodnia.

29
19
5
2
2
88'

Przyborek zabawił się z rywalem w polu karnym Lecha, uderzył płasko przy bliższym słupku... tylko w boczną siatkę.

25
14
2
3
6
86'
85'
85'
85'

Dobre dośrodkowanie Koutrisa, ale Fornalczyk potrzebował za dużo czasu na opanowanie piłki i ostatecznie został zablokowany.

6
6
2
8
7
82'

Pogoń przed szansą na kontrę, ale Kurzawa podawał za mocno na skrzydło do Fornalczyka.

6
5
3
8
9
80'

Ba Loua! Świetny techniczny strzał z 20 metrów. Piłka leciała w okienko i znakomicie broni Cojocaru.

23
12
4
2
2
78'

A Pogoń spokojnie. Jedno podanie, drugie. Bez większego ciśnienia.

38
14
2
2
3
77'
76'

Kwadrans do końca. Lech bije głową w mur.

31
29
3
3
5
73'

Ishak strzela gola po ładnym podaniu Velde, jednak był wyraźny spalony.

21
21
4
6
7
72'

Pogoń trochę wyhamowała. Lech ma więcej z gry, ale w dalszym ciągu mało z tego wynika.

2
3
2
4
3
70'

Wreszcie dobre dziś dośrodkowanie Pereiry. Wydawało się, że idealne w okolice piątego metra, jednak nie trafił w piłkę Sobiech.

6
33
3
3
7
69'
68'

Świetnie w defensywie Velde. Była kontra Pogoni w przewadze liczebnej, Grosicki zagrał na wolne pole do Koutrisa, jednak ten nie wygrał biegowego pojedynku z Velde.

5
3
1
5
3
66'
10
5
3
13
13
65'

Po strzale głową Gamboy piłka została wybita z linii bramkowej przez Blazicia! Pogoń blisko piątego gola.

19
9
6
8
6
64'
62'

Jest i drugi celny strzał gości. Też z dystansu, tym razem spróbował Murawski, ale lekko i w środek bramki. Cojocaru broni bez problemu.

8
7
3
2
4
61'

Kolejorz w ataku, ale wciąż bez efektów. Pogoń nie popełnia dziś praktycznie żadnych błędów w defensywie.

15
12
5
4
5
59'
6
7
3
3
5
59'
4
5
4
4
5
58'

58. minuta i pierwszy celny strzał Lecha. Velde huknął zza pola karnego, ale nie popełnił błędu Cojocaru. Uderzenie mocne, ale w środek bramki.

8
6
3
4
6
57'

Dużo miejsca na skrzydle miał Pereira, ale dośrodkowania nie są dziś jego mocną stroną. Czytelna wrzutka i spokojnie złapał piłkę Cojocaru.

7
4
2
3
4
55'

Velde na jeden kontakt do Marchwińskiego. Wyraźny spalony. Kolejna nieudana akcja Lecha.

12
16
4
5
6
53'

Niewiele się zmieniło w grze Lecha po tych zmianach w przerwie. Dalej jest to wszystko dość niemrawe, Pogoń bez problemu się broni.

20
5
4
4
5
51'

Szymczak wygrał fizyczną walkę z Wahlqvistem w polu karnym, ale z ostrego kąta strzelił tylko w boczną siatkę.

3
3
4
4
3
49'
11
5
4
7
9
48'

Można zaryzykować stwierdzenie, że Lech nie wszedł dobrze w drugą połowę.

19
25
4
4
5
47'

Zabawa w Szczecinie trwa! Po strzale Koutrisa odbił piłkę Mrozek, ale zrobił to idealnie z perspektywy Grosickiego, który popisał się skuteczną dobitką głową!