Mac Allister doznał urazu. Potrzebna pomoc medyczna. To było nieprzyjemne zderzenie z Casadei, który dopiero wszedł na boisko.

Chelsea FC. Schodzi: Cole Palmer. Wchodzi: Cesare Casadei.

Cesare Casadei #31
schodzi Schodzi
1
84'

Strzał Darwina Nuneza, ale spokojnie broni Petrović. To jedenasta próba Urugwajczyka w tym meczu!

1
1
1
83'
Bobby Clark #42
82'

Coraz mniej czasu do końca. Jeśli gol Nkunku dawał wiarę Chelsea, to trafienie Luisa Diaza definitywnie pogrążyło ekipę gości.

79'

Gol! Strzelił Luis Diaz. Asystował mu Darwin Nunez.

Nie potrafił strzelić, no to chociaż dał asystę! Świetne płaskie podanie Darwina Nuneza i Luis Diaz z bliska trafia na 4:1!

2
2
2
1
78'

Liverpool szybko otrząsnął się po chwili lekkiej dominacji Chelsea.

2
2
2
76'

Dośrodkowanie Robertsona idealnie na głowę Darwina Nuneza, ale ten strzela w poprzeczkę!

2
1
1
76'
1
1
1
73'

Malo Gusto oddał soczysty strzał zza pola karnego, jednak Alisson nie wypuścił piłki z rąk.

1
1
1
73'

Nkunku runął w polu karnym, ale sędzia nie dopatrzył się tam faulu.

1
1
1
73'

Lekkie pomruki niezadowolenia na Anfield, bo Chelsea chyba zwietrzyła swoją szansę i dłużej utrzymuje się przy piłce.

71'

Niewiele na to wskazywało, ale Chelsea trafia po raz pierwszy tego wieczora. Ładnie rozegrana akcja. Nkunku miał bardzo dużo swobody w polu karnym, bez problemu ograł trzech rywali i trafił od słupka.

1
1
1
1
69'
69'
68'
Conor Bradley #84
65'

Gol! Strzelił Dominik Szoboszlai. Asystował mu Conor Bradley.

3:0! Bradley dał kolejny konkret. Idealnie dorzucił piłkę z prawej strony, Szoboszlai dołożył głowę i strzelił nie do obrony!

Asysta:
2
2
1
1
64'

Piłkarze w niebieskich koszulkach biegają po boisku bez jakiegokolwiek pomysłu. Nie potrafią odebrać piłki.

1
1
1
63'

Naiwny drybling Mudryka. Bradley przeczytał go bez problemu, a następnie Ukrainiec faulował.

3
2
1
62'

Mudryk przewrócił się w polu karnym i zwija się z bólu, ale oczywiście nie było mowy o faulu.

2
2
1
1
61'

Kapitalne przepuszczenie piłki przez Szoboszlaia. Darwin Nunez miał dzięki temu czystą pozycję w polu karnym, jednak strzelił zbyt lekko. Petrović po raz kolejny broni!

1
1
2
61'

Pół godziny do końca. Nie za bardzo widać światełko w tunelu dla Chelsea. Liverpool ma kontrolę nad meczem.

2
2
1
60'

Nkunku na spalonym po spóźnionym podaniu Sterlinga. Kolejna beznadziejnie rozwiązana kontra przez Chelsea.

1
1
1
59'

Był rzut wolny dla Liverpoolu z około 30 metrów, ale po strzale Szoboszlaia piłka otarła się o mur.

1
1
1
56'

Zablokowany strzał Diogo Joty. Niesamowicie skuteczni w pressingu są gospodarze.

1
1
1
55'

Joe Gomez wrzucał miękko w pole karne, ale Darwin Nunez został wzięty w kleszcze i nie dał rady oddać strzału.

1
1
54'

Nkunku faulował w ataku. Nie dał rady wbiec przed Bradleya i następnie przegrał fizyczny pojedynek.

1
1
1
53'

Mocny i celny strzał Luisa Diaza z ostrego kąta, ale tym razem Petrović broni. Pewny chwyt.

1
1
1
51'

Była okazja dla gości! Malo Gusto ruszył prawym skrzydłem, podał - wydawało się - idealnie w pole karne, ale Mudryk fatalnie przestrzelił, choć miał przed sobą tylko Alissona.

1
1
50'

Trzy zmiany przeprowadził trener Pochettino, ale obraz gry się nie zmienił. Wyjście spod pressingu stanowi duży problem dla ekipy z Londynu.

1
1
1
49'

Była okazja do kontry, ale Sterling w końcowej fazie podawał niedokładnie w pole karne. Nkunku nie miał szans nic z tego zrobić. Zbyt małą liczbą piłkarzy zaatakowali goście.