1
2
2
90+2'

3:1 dla Arsenalu. To już jest koniec emocji! Świetna zmiana Trossarda, który ruszył lewym skrzydłem, wbiegł w pole karne i oddał dość lekki strzał z ostrego kąta, ale pomógł rykoszet od van Dijka i piłka przeleciała między nogami Alissona.

4
3
1
2
1
90'

Sędzia dolicza minimum 7 minut.

1
1
90+1'
1
1
1
1
90'
1
1
1
1
1
88'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
3
4
4
3
3
87'

Liverpool w ataku pozycyjnym. Czasu coraz mniej.

2
1
85'
84'

Wrzucał Odegaard, miał szansę Kiwior na jedenastym metrze, nie miał wokół siebie żadnego rywala, ale strzelił prosto w Alissona.

1
82'

Mac Allister... chyba chciał wrzucać, ale ewidentnie piłka zeszła z buta, zrodził się z tego strzał, jednak spokojnie broni Raya.

1
81'

Coraz mniej czasu do końca meczu. I niewiele dzieje się pod bramką Arsenalu.

1
1
1
79'
77'

Saka doznał urazu i potrzebuje pomocy medycznej.

1
2
77'

Blisko Mac Allister. Dobre uderzenie z dystansu i ponownie brakuje centymetrów.

2
1
1
76'

Kwadrans do końca. Liverpool przy piłce, gwizdy kibiców.

2
2
1
1
74'
73'

Liverpool musi ponownie zaatakować. Dobrze weszli goście w drugą połowę, lecz pechowo stracony gol trochę wybił ich z rytmu.

2
3
2
1
1
70'

Arsenal złapał drugi oddech po tym golu. Zepchnął Liverpool do obrony.

4
5
2
1
1
69'
2
2
69'

Strzał Mac Allistera zza pola karnego. Obok bramki.

2
1
1
1
67'

Niewiarygodne rzeczy dzieją się dziś w Londynie! Kolejny kuriozalny gol! Kompromitacja van Dijka i Alissona po długim zagraniu Gabriela. Jeden nie wybił piłki, drugi w nią nie trafił i Martinelli strzelił do pustej bramki.

5
5
1
1
2
64'

Sprawdzone. Nie ma rzutu karnego.

2
2
1
1
64'

Sytuacja jest sprawdzana przez VAR.

2
1
1
1
63'

Havertz przewrócony w polu karnym po wejściu Mac Allistera. Sędzia uznał, że nie było tam faulu.

1
1
1
62'

Diogo Jota przebiegł kilkanaście metrów, w końcu zagrał do Luisa Diaza, ale ten strzelił za lekko. Broni Raya.

1
61'

Pół godziny do końca. Pierwsza od dawna akcja Arsenalu, zejście Saki ze skrzydła do lewej nogi, ale zabrakło celnego strzału.

58'
57'
1
1
56'

Dośrodkowanie Odegaarda z rzutu wolnego i Gabriel strzelał obok słupka.

55'
1
1
55'

Fizyczna walka Havertza z Konate. Francuz faulował i przy okazji zarobił kartkę.

55'

Liverpool naciska, częściej przebywa na połowie przeciwnika.

52'

Odegaard tym razem oddał zaskakujący strzał z 16 metrów po podaniu Jorginho. Był tam rykoszet od nogi Konate i piłka przeleciała tuż obok słupka.

52'

Odegaard zaplątał się w drybling przed polem karnym. Wyszło ostatecznie z tego podanie do Saki, ale ten był na spalonym.

50'

Z kolei Arsenal wygląda na zespół kompletnie wytrącony z równowagi.

48'

Curtis Jones! Technicznie uderzył w kierunku dalszego słupka i zabrakło centymetrów!

48'

Gol wyrównujący dał dużą dawkę pewności siebie zawodnikom z Liverpoolu.

47'

Luis Diaz ruszył lewą stroną, zagrał w pole karne, ale nikt nie oddał strzału.

46'

Gramy!

czas Druga połowa
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

45+3'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Gabriel Magalhaes.

Co tu się wydarzyło?! Luis Diaz był na przegranej pozycji, Saliba miał piłkę pod kontrolą w polu karnym, ale z niezrozumiałych względów jej nie wybijał. Czekał nie wiadomo na co, Luis Diaz wsadził nogę i po chwili futbolówka wtoczyła się do siatki. Odbiła się jeszcze od ręki Gabriela.

6
4
2
1
2
45+1'

Piękne podanie Jorginho w pole karne. Martinelli przyjął piłkę, ale następnie skiksował.

2
2
1
1
45'

Sędzia dolicza minimum 3 minuty.

1
44'

Alexander-Arnold zagrywał płasko w okolice szesnastego metra, ale Luis Diaz nie opanował piłki. Momentalnie był przy nim Saliba i nie pozwolił na nic.

1
1
1
42'

Strzały 7-3 na korzyść Arsenalu. Celne 4-0.

1
2
1
41'

I znowu dobrze w obronie Kanonierzy. Luis Diaz ani nie wbiegł w pole karne, ani nie oddał strzału. Piłkę przejmuje Raya.

1
1
1
40'

Niedokładne podanie Alexandra-Arnolda w pole karne. Świetnie ustawiony Gabriel bez problemów wybił piłkę. Słabo w ataku wyglądają zawodnicy Kloppa.

1
1
1
38'

Krótko wykonany rzut wolny przez Arsenal. Trochę było w tym przypadku, piłkę na szesnastym metrze miał pod nogą Gabriel, jednak strzelił za lekko. Pewna obrona Alissona.

1
1
1
36'

Niestety nie jest to mecz z dużą liczbą sytuacji. Poza strzelonym golem nie ma wielu okazji, by kibice wstawali z krzeseł.

1
34'

Arsenal szuka okazji do kontrataków, choć nie forsuje tempa przy każdej okazji. Za chwilę mogą posypać się kolejne kartki za opóźnianie gry.

1
1
1
31'

Kartka za grę na czas. Dziwne to zachowanie, dopiero 31. minuta.

1
31'
Arsenal FC
2
1
1
1
30'

Nieco odważniej gra Liverpool od kilku minut, choć w dalszym ciągu nie ma z tego większego zagrożenia pod bramką Arsenalu.

2
27'

Wreszcie akcja gości. Alexander-Arnold wrzucał w pełnym biegu i po interwencji Gabriela mogło dojść do gola samobójczego, ale czujny był Raya.

1
1
2
25'

Faul taktyczny. Rice odebrał piłkę, następnie Havertz się rozpędził i został powalony na murawę.

1
1
1
2
2
25'
1
1
1
24'

Luis Diaz urwał się z lewej strony, jednak zbyt czytelnie składał się do strzału i został łatwo zablokowany.

23'

Obraz gry się nie zmienia. Arsenal cały czas jest zdecydowanie groźniejszy.

1
1
1
21'

I znowu Arsenal. Zagubiony Liverpool, koszmarna strata Alexandra-Arnolda, przejął piłkę Odegaard, ale za długo zwlekał ze strzałem i zablokował go van Dijk.

2
1
19'

Kanonierzy na własnej połowie. Liverpool zmuszony do gry w ataku pozycyjnym. Teraz to goście muszą gonić i się starać.

1
1
1
16'

Kwadrans za nami. Na razie Liverpoolu raczej nie ma w tym meczu. Pełna kontrola Arsenalu.

1
1
1
14'

1:0 Arsenal! Fantastyczne podanie Odegaarda na jeden kontakt. Havertz był sam na sam z Alissonem, obronił to bramkarz gości, ale dobitka Saki była już skuteczna!

Arsenal FC
5
5
1
5
5
13'

Gakpo oddał bardzo groźny strzał zza pola karnego i piłka przeleciała minimalnie obok słupka. To była najlepsza szansa gości!

2
2
1
2
11'

Raya świetnym wyrzutem uruchomił Martinelliego. Ten zaimponował szybkością, zagrał niemal idealnie na głowę Saki, jednak Anglik nie trafił czysto w piłkę i mieliśmy niecelny strzał.

1
1
11'

Liverpool przygotował akcję, jednak Joe Gomez centrował zbyt czytelnie. Raya spokojnie złapał piłkę na przedpolu.

2
2
1
8'

Niewiele mają do zaoferowania zawodnicy Liverpoolu. Wolno rozgrywają swoje akcje, praktycznie nie przebywają na połowie przeciwnika.

1
1
1
3
6'

Gospodarze mają póki co optyczną przewagę. Liverpool w defensywie.

2
1
1
1
4'

Saka w polu karnym. Łatwo minięty van Dijk, ale trzeba było strzelać prawą nogą z ostrego kąta i to nie wyszło najlepiej.

1
3'

Arsenal przycisnął. Pogubiony Liverpool we własnym polu karnym. Sporo nerwowości.

1
1
1
1
1'

Akcja gości. Długie podanie do Gakpo, ten strącił piłkę na jeden kontakt do Diogo Joty, ale Portugalczyka zawiodło przyjęcie i zdążył z interwencją Raya.