(0:1)
Zakończony
Śląsk Wrocław
komentarz

Siódme zwycięstwo z rzędu Śląska Wrocław stało się faktem! Podopieczni Jacka Magiery wygrali w sobotnim starciu 1:0 po bramce Buraka Ince.

11
3
1
2
90+8'
13
7
1
2
2
90+3'
90+2'

Strzał Tiru głową! Leszczyński sparuje piłkę na poprzeczkę.

7
3
1
3
2
90+1'

Sędzia doliczył aż osiem minut!

1
1
7
11
20
87'

20
87'

"Jedenastka" dla Warty Poznań!

27
10
5
12
20
86'

Sędzia Marcin Szczerbowicz obejrzy całą sytuację na monitorze VAR.

5
1
3
2
7
85'

Cały czas czekamy na ostateczną decyzję.

4
1
3
1
6
84'

Czyżby rzut karny dla Warty Poznań? Łukasz Bejger zagrywał ręką we własnym polu karnym. Zastanawia fakt, jak zinterpretują to jednak sędziowie.

6
2
3
1
5
83'

Sporo nerwów, fauli w ostatnich minutach. Bez większych konkretów jeśli chodzi o sytuacje bramkowe.

1
1
2
84'
1
1
1
1
81'
78'
76'

Bardzo niecelny strzał Macenko zza pola karnego Warty.

3
75'

Zabrał się z piłką Savić, który dośrodkował w kierunku Kupczaka. Zawodnik Warty oddał strzał głową wprost w Leszczyńskiego.

2
71'

Piłka w siatce bramki Śląska Wrocław. Nie ma jednak gola, ponieważ chwilę wcześniej sędzia odgwizdał faul w ataku jednego z zawodników Warty Poznań.

10
16
2
1
4
70'
70'
67'

Za wysoka piłka dla Żukowskiego, który lekko musnął ją głową.

2
65'

Nieco inny obraz gry. Aktualnie to Śląsk Wrocław rozgrywa piłkę.

10
4
1
1
62'
61'

Leży na murawie Olsen, który starł się w polu karnym Warty z Szymonowiczem. Nie ma jednak "jedenastki".

8
2
5
60'

Bardzo dobra okazja Vizingera, który po dośrodkowaniu Szmyta nieczysto trafił w piłkę głową.

1
2
2
4
3
57'

Strzał Matuszewskiego zza pola karnego z łatwością broni Leszczyński.

5
3
1
57'

Wślizg Buraka Ince przy linii końcowej i rzut rożny dla Warty Poznań.

1
1
3
4
54'

I mamy komplet! Komplet trzech stoperów Warty Poznań z żółtymi kartkami.

10
4
2
2
1
53'

Źle przyjął piłkę Kajetan Szmyt.

2
1
1
50'

Podanie w kierunku Nahuela Leivy, który wywalczył rzut z autu w pobliżu pola karnego Warty Poznań.

4
1
2
48'

Pierwsze minuty drugiej połowy bez większego szału.

1
2
2
czas Druga połowa
45+1'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Śląsk Wrocław wygrywa po bramce Buraka Ince. Czekamy na drugą odsłonę.

9
4
2
45'

Wpadła futbolówka pod nogi Vizingera, który jej nie opanował. Leszczyński wyjaśnił całą sytuację.

3
2
42'

Ostro gra Warta w defensywie. Stempel Bartkowskiego, który faulował Leivę.

4
1
1
1
40'

Znalazł się na prawej stronie Exposito, który dośrodkował w pole karne Warty. Nikt jednak za akcją nie podążył.

2
3
1
38'

Upomniany przez arbitra głównego Pleśnierowicz, który trzymał za koszulkę Ince.

9
2
2
1
37'

Dobre zachowanie Exposito przed własnym polem karnym. Hiszpan znów faulowany.

1
1
1
35'

Niedokładne dośrodkowanie Ince w kierunku Macenki. Piłka wyleciała za linię końcową.

3
2
33'
12
4
1
1
32'

Dośrodkowanie Patricka Olsena z prawej strony. Problem w tym, że jego kolegów w polu karnym rywala praktycznie nie było.

3
1
2
31'

Sporo dośrodkowań w "szesnastkę" Śląska Wrocław. Dobry moment Warty Poznań.

1
3
2
29'

Dośrodkowanie na głowę Stavropoulosa. Jego strzał broni Leszczyński.

4
1
27'

Faulowany Petr Schwarz na połowie Warty Poznań.

2
2
24'

Chaos w polu karnym wrocławian. Zaczęło się od błędu Nahuela Leivy, który podał piłkę do rywala. Na szczęście dla podopiecznych Jacka Magiery - bez konsekwencji.

2
1
2
1
22'

Wyrzut z autu Warty i faulowany Exposito we własnym polu karnym.

1
1
21'

Starają się odpowiedzieć gospodarze. Poznaniacy rozgrywają piłkę na połowie Śląska.

1
1
18'

Świetna akcja zapoczątkowana przez Erika Exposito. Piłkę otrzymał Burak Ince, który przymierzył po długim rogu. Piękna bramka tureckiego pomocnika!

37
23
3
3
7
16'

Obie strony nie stworzyły sobie jeszcze dogodnej sytuacji. Spokojny początek spotkania.

2
1
1
14'

Odnalazł się w polu karnym rywala Savić, który oddał niecelny strzał głową.

1
1
1
11'

Nahuel Leiva, wychodził z kontrą, która przerodziła się w atak pozycyjny wrocławian.

2
9'

Akcja Śląska zakończona kompletnie nieudanym strzałem Exposito z dystansu.

3
1
5
6'

Piłka wpadła pod nogi Erika Exposito, który uderzył z półwoleja. Spokojnie broni golkiper Warty Poznań.

3
1
2
1
2
5'

Exposito zaprezentował umiejętności grą tyłem do bramki. Faulował go Szymonowicz i jest rzut wolny dla Śląska.

5
2
2
1
1
3'