Koniec tego czegoś. Nie nazwiemy tego meczem. 0:0.

4
1
4
90+8'

Sarnawśkyj nie spieszy się ze wznowieniem gry. Niestety, ale wygląda na to, że remis zadowala oba zespoły.

2
7
1
7
90+7'

Coraz mniej czasu do końca, a żadna z drużyn nie potrafi przeprowadzić składnej akcji.

1
2
1
3
7
90+4'
ŻÓŁTA KARTKA
2
1
10
90+3'

Spore zamieszanie w polu karnym po wrzutce Neugebauera. Piłka została wybita z linii bramkowej!

5
3
1
1
11
90+3'
7
4
1
1
1
90+2'

Rzut wolny dla gości z bocznego sektora boiska.

9
4
3
1
1
90+2'

Doliczony czas gry. Bugaj szarżował prawym skrzydłem, ale na koniec popsuł dośrodkowanie.

90'

Sędzia dolicza minimum 9 minut.

5
2
3
89'
ZMIANA
90'
ZMIANA
87'
ZMIANA
86'

Mikinić zagrywał na bliższy słupek, ale uprzedzony został Czapliński.

6
2
86'

I jest decyzja - rzut rożny dla Odry.

11
2
2
85'

Bardzo długo to wszystko trwa.

1
1
1
5
84'

Sytuacja analizowana przez VAR.

4
6
84'

Akcja Galana prawą stroną. Wywalczył rzut rożny, a domaga się rzutu karnego za rzekome zagranie piłki ręką.

6
83'

Wrzucał Biegański... bardzo źle. Nawet nie było mowy o oddaniu strzału.

3
82'

Prostopadłe podanie Neugebauera w pole karne, ale Kamiński uprzedził Fernandeza. Rzut rożny dla gości.

4
1
80'

Zmiana chyba nie będzie konieczna.

80'

Mamy przerwę w grze, bo ucierpiał Czapliński. Potrzebna pomoc medyczna.

77'
6
77'

Taktyczny faul Biegańskiego.

1
3
76'

Lechia w ataku pozycyjnym, ale Odra dobrze się broni. Nie zostawia wiele miejsca.

3
5
73'

Zbyt wysoko podniósł nogę Kamiński. Wsadził głowę Bobcek i został trafiony przez zawodnika Odry.

1
7
73'
71'

Celne uderzenie Bugaja z osiemnastu metrów, jednak było to zbyt czytelne. Pewnie broni Haluch.

1
3
69'

A jednak. Sytuacja sprawdzona i nie ma rzutu karnego.

3
1
1
2
6
69'

Być może chodzi o zagranie piłki ręką.

4
2
68'

Sędzia odgwizdał spalonego, ale jeszcze czekamy na jakiś sygnał z VAR.

1
67'

Lechia odpowiada! Świetnie ruszył lewą flanką Kałahur, idealnie zacentrował na piąty metr, ale Bobcek strzelił prosto w bramkarza!

2
2
64'

Znowu daleki wyrzut Szreka. Czapliński strzelił w słupek, a po chwili piłkę złapał szczęśliwie Sarnawśkyj!

3
1
1
2
62'

Szrek raz jeszcze daleko wyrzucił piłkę z autu i ponownie doszło do faulu w ofensywie.

1
2
1
61'
ZMIANA
58'

Lechia utrzymuje się przy piłce w środku pola, ale nic z tego nie wynika. Gra jest zbyt wolna.

12
9
8
8
10
56'

Odra nie stworzyła zagrożenia po tym rzucie rożnym, a w dodatku jeden z zawodników gospodarzy był na spalonym.

5
2
1
1
1
56'

Znowu chaos w defensywie Lechii. W prostej sytuacji goście podarowali rzut rożny rywalom.

2
1
53'

Dośrodkowanie Bugaja lewą nogą... przeciągnięte. Fernandez nie miał szans dojść do piłki.

2
3
2
2
4
51'

Purzycki bardzo ostro zaatakował wślizgiem Biegańskiego. Zasłużona kartka.

4
2
1
1
1
51'
50'

Faul, faul, faul. I tak w kółko. Płynności nie ma w ogóle.

1
2
49'

Niestety nie widać progresu w grze obu drużyn. Chaos, niedokładność, długie podania, straty. Cóż...

1
48'

Fernandez narzeka na jakiś uraz. Gra przerwana.

2
1
1
47'

Czapliński w polu karnym. Długo składał się do strzału i został zablokowany.

2
1
46'
ZMIANA
2
1
1
1
1
46'

komentarz

Zawodnicy wracają na boisko. Liczymy na cokolwiek pozytywnego.

1
komentarz

Przerwa. Na szczęście, bo można tu zasnąć. Nudny mecz w Opolu, niewiele się dzieje.

3
2
1
45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Bobcek.

1
1
1
8
45+3'

Kapić zablokowany w polu karnym. Świetnie znalazł go Fernandez i zabrakło niewiele, a Lechia cieszyłaby się z gola.

1
6
45+2'

Po dośrodkowaniu Mikinicia z rzutu wolnego był faul w ofensywie. Galan nieprzepisowo atakował zawodnika Lechii.

2
1
4
45'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Antczak.

7
1
1
45'

Sędzia dolicza minimum 3 minuty.

3
43'

Lechia ruszała z groźną kontrą, ale po podaniu Meny piłkę musnął... sędzia Arys. Przeprasza, ale i tak wściekają się goście, bo mieli dobrą szansę.

2
2
10
42'

Kapić podał do Sypka, ten wypracował sobie sytuację do strzału, ale został zablokowany.

1
1
2
2
41'

Kontra Odry, Antczak uciekł na skrzydle, ale Galan strzelił niecelnie.

2
1
1
39'

Conrado zachował się świetnie w swoim polu karnym, w ostatniej chwili wybił piłkę Spychale.

5
1
1
38'

Była krótka przerwa w grze spowodowana urazem zawodników jednej i drugiej drużyny, ale już spotkanie toczy się dalej.

36'

Minimalnie niecelny strzał Kapicia zza pola karnego. Wcześniej źle podawał Fernandez, ale Kapić powalczył i odzyskał piłkę.

6
1
2
1
34'

Mikinić z rzutu rożnego i Lechia wyjaśnia sytuację.

5
2
32'

Kapić zagrał w tempo do Meny, ten od razu centrował płasko w pole karne, lecz Żemło nie popełnił błędu.

4
4
31'

Kolejna wrzutka Antczaka w pole karne, ale piłka leciała zbyt długo i zbyt wolno. Sarnawśkyj pewnie na przedpolu.

3
1
30'

Ciekawy pomysł Antczaka, podanie za linię obrony, ale Szrek nie dopadł do piłki w obrębie boiska.

1
1
28'

Chaos, niedokładność. Duża agresywność z obu stron. Przez to wszystko mecz stoi na niskim poziomie, a przecież grają lider tabeli i kandydat do awansu.

1
27'

I znowu niedokładne podanie. Tym razem Niziołek szukał Galana, ale zagrał za mocno i niecelnie.

3
1
24'

Dobre dośrodkowanie Antczaka z lewej strony. Goście to zlekceważyli i dopuścili do strzału z ostrego kąta Galana, ale ten nie trafił w bramkę.

2
5
1
1
3
23'

Pressing Odry wymusił długie podanie bramkarza Lechii, ale Bobcek nie utrzymał się przy piłce.

2
1
5
22'

Faule z jednej i drugiej strony. Teraz ostro potraktowany Fernandez. Na razie jednak sędzia nie pokazuje kartek.

3
4
19'

Na razie oglądamy dużo chaosu na boisku. Nie jest to mecz toczony w szybkim tempie.

16'

Mikinić zagrywał miękko na dalszy słupek, ale Lechia nie dała się zaskoczyć.

4
15'

Faulował Olsson i Odra ma rzut wolny z ok. 35 metrów.

1
4
14'

Fernandez z rzutu rożnego. Piłka wybita przez zawodników Odry.

1
1
12'

Tymczasem na trybunach trwa pokaz fajerwerków.

1
1
12'

Fernandez otrzymał podanie, opanował piłkę w polu karnym, jednak jego strzał został zablokowany. Tylko rzut rożny dla gości.

1
10'

Kapić podawał prostopadle, jednak dokładnie pomiędzy Bobceka i Sypka. Niecelnie. Czujny Haluch.

9'

Ale nie będzie rzutu karnego. Sytuacja sprawdzona.

1
1
9'

Sędzia pokazuje, by czekać.

1
9'

Gospodarze sugerują, że należy się im rzut karny. Sygnalizowali zagranie piłki ręką.

1
7'

Kolejny aut dla Odry. I znowu daleki wyrzut Szreka. Tym razem jednak bez zagrożenia pod bramką Lechii.

6'

Ładna kontra Lechii. Fernandez szukał miejsca w polu karnym, jednak został zablokowany. Piłka spadła jeszcze pod nogi Kapicia, ale ten koszmarnie skiksował i uderzył nad bramką.

4'

Szrek daleko wyrzucił piłkę z autu, było lekkie zamieszanie w polu karnym, ale ostatecznie Czapliński strzelił za lekko i pewnie broni Sarnawśkyj.

2'

Pierwsza akcja gości, Bugaj wrzucał z linii końcowej, Mena uciekł rywalom, ale nie trafił dobrze w piłkę i strzelił obok słupka.