(2:0)
Zakończony
ŁKS Łódź
komentarz

Radomiak nie dał żadnych szans ŁKS-owi pokonując beniaminka PKO Ekstraklasy 3:0.

90+2'

Jurić znalazł sobie miejsce do uderzenia, ale próbę z siedmiu metrów odbił Posiadała!

3
1
90'

Sędzia doliczył do 2. połowy 5 minut.

1
1
2
89'

Dankowski zdecydował się na strzał z rzutu wolnego z ok. 30 metrów. Jak nie idzie, to nie idzie.

2
2
1
86'
86'

Lewą nogą z ok. 16 metrów uderzył Małachowski. Daleko od bramki.

1
1
1
86'
3
3
1
85'
83'

Dobre dogranie łodzian z prawej strony. Jednak żaden z zawodników ŁKS-u do piłki nie doszedł.

1
1
80'

ŁKS na połowie Radomiaka. Do bramki strzeżonej przez Posiadałę jednak daleko.

1
1
78'

Nieśmiałe próby ŁKS-u, bez powodzenia. Łodzianie starają się uratować honor.

1
1
1
75'
75'
74'

ŁKS już nie wierzy w możliwość odrobienia strat. Radomiak panuje na placu gry, wszystko ma pod pełną kontrolą.

4
3
1
72'

Już wszystko jasne! Spalonego nie było i Radomiak prowadzi 3:0!

7
5
1
1
70'

Ale, ale! Wydaje się, że był spalony. VAR ponownie mierzy i sprawdza!

2
3
3
71'
69'

Gol! Strzelił Edi Semedo. Asystował mu Rafał Wolski. Tymczasem Radomiak zamknął mecz! Zagranie z lewej strony do Semedo, a ten głową na 3:0!

9
6
4
1
1
69'

VAR potwierdził, że był spalony. Wciąż 2:0 dla Radomiaka.

4
2
1
69'

Mokrzycki do Dankowskiego, ten głową przelobował bramkarz. Sędzia odgwizdał spalonego, ale co na to VAR?

1
2
68'

ŁKS mógł złapać kontakt. Dwa uderzenia łodzian z linii bramkowej piłkę wybijali obrońcy i bramkarz!

2
2
1
67'
65'

Radomiak stara się zamknąć mecz. Wciąż inne plany ma ŁKS. Piłka jest raz pod jedną, po chwili pod drugą bramką. Tutaj może być jeszcze ciekawie!

1
62'

Radomiak ma więcej z gry, ŁKS stara się dać sobie nadzieję. Jednak cały czas gościom czegoś brakuje. Tam jak przed momentem, kiedy piłka padła łupem Posiadały.

1
1
59'

Mokrzycki dośrodkował w pole karne, piłki frunęła trzy metry przed bramką, ale nie miał kto jej wbić do bramki!

2
1
1
57'

Główkował Henrqiue, tym razem Arndt pofrunął i wybił piłkę, która szybowała pod poprzeczkę!

4
2
2
55'

ŁKS stara się coś zorganizować, ale łodzianom niewiele wychodzi w ofensywie.

2
1
3
4
52'

Wolski nieatakowany przez rywali biegł środkiem pola. Nie podawał do partnerów, tylko uderzył z ok. 16 metrów. Obok bramki!

4
4
4
1
49'

Radomiak szuka trzeciego trafienia. Przed momentem zagranie do Semedo, jednak gracz gospodarzy był na spalonym.