Zakończony
Górnik Zabrze
90+4'
GOOOOOOL!!!

Niesamowite! 1:1 we Wrocławiu! Zza pola karnego celnie strzelił Szymon Czyż! To była praktycznie ostatnia akcja meczu.

31
12
6
16
21
90+3'

Rzut rożny dla Górnika. Wrzutka w pole karne Śląska, gdzie piłkę pewnie złapał Rafał Leszczyński.

10
7
3
1
4
90+3'

Śląsk dobrze oddala grę od własnego pola karnego.

9
5
3
2
1
90'

Doliczone cztery minuty.

11
2
6
14
17
88'
ZMIANA
87'

Górnik rozgrywa piłkę na połowie Śląska. Zabrzanie jeszcze szukają okazji na gola.

7
4
5
8
84'
ZMIANA
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
1
82'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska, błąd w defensywie WKS-u i okazja dla Górnika. Goście wywalczyli jednak tylko rzut rożny.

10
5
5
3
9
81'

Rzut rożny dla Górnika i zagranie w pole karne Śląska. Po chwili piłka wybita, ale goście dalej ją rozgrywają.

4
3
9
2
5
78'

Kolejne minuty mijają. Gra toczy się daleko od bramki WKS-u.

11
3
3
2
5
79'
ŻÓŁTA KARTKA
2
1
1
6
9
74'

Zza pola karnego niecelnie strzelał Lawrence Ennali.

7
7
4
3
1
74'
ZMIANA
72'
10
8
2
5
4
71'
ZMIANA
70'

Z dystansu strzelał Erik Exposito. Piłkę pewnie złapał bramkarz Górnika.

7
4
4
3
4
69'

Górnik szuka okazji na wyrównanie, lecz Śląsk dobrze prezentuje się w defensywie.

10
5
5
5
2
65'

Gra wznowiona.

7
5
4
4
1
64'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzegował zawodnik Śląska.

7
6
7
7
5
66'
ZMIANA
66'
ZMIANA
5
3
2
3
4
59'

Efektowną indywidualną akcją popisał się Jehor Macenko, który w polu karnym Górnika oddał niecelny strzał. Akcja mogła się podobać!

14
5
2
2
1
57'

Rozegranie piłki z rzutu wolnego przez zawodników Górnika. Po chwili futbolówkę przejęli wrocławianie.

11
7
3
6
6
5656'

Będzie rzut wolny dla Górnika. Okazja na strzał, ale i na dośrodkowanie w pole karne Śląska.

7
2
1
4
8
53'

Erik Exposito świetnie dograł do Nahuela Leivy. Ten miał przed sobą tylko bramkarza Górnika, strzelał z ostrego kąta, ale Daniel Bielica nie dał się zaskoczyć.

11
5
4
3
6
52'

Erik Janza zagrywał z rzutu rożnego. Wrocławianie wybili piłkę. Górnik kontynuuował grę, aż ostatecznie piłkę złapał bramkarz Śląska Wrocław.

7
3
1
2
2
48'

Zamieszanie przed bramką Górnika. Ostatecznie jednak zabrzanie zdołali wybić piłkę.

4
2
4
4
5
czas Druga połowa
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA
4
3
1
1
1
46'
ZMIANA
45+1'

Rafał Leszczyński daleko wyszedł z bramki, by wybić piłkę. Trafił w zawodnika Górnika, ale piłka przeleciała obok bramki WKS-u.

5
7
4
3
4
45'

Doliczona jedna minuta.

6
2
1
7
8
44'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Górnika. Zabrzanie wybili piłkę.

5
4
3
3
40'

Sporo nerwów i brzydkich fauli na boisku w ostatnich minutach.

3
6
4
7
40'
14
9
4
9
15
37'
15
10
6
4
7
35'

Śląsk od kilku minut był blisko strzelenia gola - głównie za sprawą znakomitych akcji Erika Exposito.

17
9
4
3
8
33'
GOOOOOOL!!!

Erik Exposito potwierdza swoją wspaniałą dyspozycję! Kapitalnie to zrobił Hiszpan! Po zagraniu z rzutu wolnego Exposito przyjął sobie piłkę, poradził z trzema rywalami i strzelił nie do obrony pod poprzeczkę!

32
31
12
13
34
29'

Erik Exposito wpadł w pole karne Górnika i oddał strzał z ostrego kąta. Daniel Bielica nie dał się zaskoczyć. Świetnie dysponowany jest hiszpański napastnik WKS-u.

15
8
5
5
6
26'

Poprzeczka uratowała Górnik przed stratą gola! Strzelał zza pola karnego Erik Exposito!

18
12
9
8
7
23'

Świetna okazja dla Śląska! Erik Exposito świetnie podał do Nahuela Leivy, który nie zdołał wykorzystać sytuacji sam na sam z bramkarzem Górnika. Po chwili jeszcze dobitka, ale futbolówka ostatecznie nie wpadła do bramki gości.

16
8
5
8
8
20'

Łukasz Bejger oddał strzał na bramkę Górnika Zabrze. Wynik nie uległ zmianie.

11
6
6
4
18'

Wrocławianie spokojnie wymieniają podania w okolicy linii środkowej boiska.

7
5
5
4
6
14'

Spotkanie się wyrównało. Więcej gry w środkowej strefie boiska.

11
4
6
5
1
11'

Dalekie zagranie w pole karne Górnika. Piłkę przejął Daniel Bielica.

10
5
4
3
8'

Niecelne uderzenie głową na bramkę Śląska. Co chwilę groźnie jest w polu karnym WKS-u.

9
6
7
5
12
8'

Sporo rzutów rożnych dla Górnika. Śląsk na tę chwilę w defensywie.

10
3
1
3
6'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Szala. Dobrze piłkę wybił Rafał Leszczyński.

3
2
3
3
5'

Górnik szuka okazji na gola. Piłkarze z Zabrza starają się atakować. Gra toczy się na połowie WKS-u.

5
3
2
2
3'

Daisuke Yokota dryblował w polu karnym Śląska Wrocław. W ostatniej chwili zablokował go Łukasz Bejger.

1
5
5
2'

Górnik spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska. Po chwili dośrodkowanie w pole karne Śląska, gdzie piłkę pewnie złapał bramkarz.