A jednak bez karnego. Sędzia wskazał na rzut rożny.

13
9
2
90+2'

Sędzia analizuje ewentualny rzut karny dla Lechii. Bugaj przewrócił się w polu karnym po wejściu Brzozowskiego.

5
3
90'

Rzut rożny dla Lechii. Przekombinowali w polu karnym, Bobcek szukał hat-tricka i był zablokowany.

2
1
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

2
1
89'

Minimalnie niecelny strzał Zjawińskiego z szesnastu metrów.

1
1
88'

Kudła z odważną kiwką we własnym polu karnym. Skutecznie!

3
2
1
85'
wchodzi Wchodzi
Dawid Brzozowski #24
schodzi Schodzi
84'

5:1! Kontratak Lechii, trochę przekombinował Zjawiński w polu karnym, został zablokowany, ale przechwycił piłkę Bobcek i pewnie umieścił ją w siatce.

4
1
1
83'

Powinno być 5:1! Piła zagrał płasko w pole karne, dotknął futbolówkę jeden z obrońców GKS-u, ale i tak przed stuprocentową szansą stanął Sypek... i nie trafił z bliska!

1
81'

GKS już absolutnie bez argumentów. Lechia grająca o dwóch zawodników więcej ma dużą przewagę, choć nie forsuje przesadnie tempa.

78'

GKS Katowice. Schodzi: Sebastian Bergier. Wchodzi: Bartosz Baranowicz.

Bartosz Baranowicz #21
78'
77'

Gol! Strzelił Elias Olsson. Asystował mu Jakub Sypek.

4:1! Dośrodkowanie Neugebauera, strącił piłkę Sypek i z bliska wpakował ją do bramki Olsson.

2
1
1
72'

Komor strzelał nad poprzeczką po rzucie rożnym.

71'

GKS ruszył z akcją i wywalczył rzut rożny. W dziewiątkę to duża sztuka.

70'

Teraz Bugaj strzelił z dystansu. Bardzo niecelnie.

68'
67'

Niepewna interwencja Kudły po strzale Fernandeza z dystansu. Nie zdążył jednak do dobitki Bobcek.

65'

Absolutnie kuriozalne gole padają w tym meczu. Fernandez strzelał z osiemnastu metrów, został zablokowany, ale piłka odbiła się od głowy Bobceka, ustawiła się idealnie do strzału prawą nogą i mamy 3:1!

9
3
2
63'

Blisko trzeciego gola! Ładnie ruszył skrzydłem Bugaj, zagrał płasko w pole karne, jednak nie trafił czysto w piłkę Bobcek. Powinien to lepiej uderzyć.

61'

Czerwona kartka dla Jędrycha! Fernandez brutalnie zaatakowany w okolice Achillesa.

3
2
1
61'
CZERWONA KARTKA
3
1
1
2
60'

Sędzia podbiegł do monitora. Czyżby kolejna czerwona kartka?! Fernandez mocno ucierpiał.

3
1
58'

Kolejny raz poturbowany Fernandez. Konieczna pomoc medyczna.

2
2
58'
58'

Bergier! Przyjęcie kierunkowe, był już w polu karnym, ale strzelił za lekko. Sarnawśkyj broni.

1
1
55'

Lechia prowadzi po kontrataku! Chłań podał przed pole karne, Fernandez opanował piłkę, uderzył lewą nogą z szesnastu metrów, futbolówka odbiła się od Repki i po wyraźnym rykoszecie wpadła do siatki!

8
3
3
54'

Odważnie GKS mimo gry w osłabieniu. Stara się zakładać wysoki pressing.

2
52'

Faul w ataku po tym rzucie rożnym. Piłka dla Lechii.

51'

Dość nieoczekiwanie GKS w ataku. Najpierw nieudana wrzutka z prawej strony, po chwili jeszcze uderzenie z dystansu Błąd, ale był rykoszet i piłka wyleciała poza boisko.

49'

Lechia teraz będzie miała egzamin z gry w ataku pozycyjnym. GKS zagra znacznie bardziej defensywnie.

1
46'

Ależ początek drugiej połowy! Shibata nie trafił w piłkę, a przy tym kopnął Biegańskiego. GKS w dziesiątkę!