Śpiewak strzelił mocno z ostrego kąta, ale tylko w boczną siatkę.

1
6
90+12'

Oczywiście trudno spodziewać się, by cokolwiek sensacyjnego w tym meczu jeszcze się wydarzyło. Ale przeciąga nam się to niesamowicie.

2
3
1
90+9'

Wisła Kraków. Schodzi: Miki Villar. Wchodzi: Angel Baena.

wchodzi Wchodzi
Angel Baena #77
schodzi Schodzi
6
4
1
90+5'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Bartosz Wolski. Kolejny piłkarz ukarany za protesty na ławce.

13
10
2
2
3
90+5'
2
1
1
13
90+5'
1
2
10
90+4'

Budziłek odbił piłkę po uderzeniu Joana Romana, ale był bezradny wobec dobitki. 4:1 dla Wisły!

17
11
2
2
3
90+4'
NIESTRZELONY KARNY
2
5
1
3
90+2'

Czerwoną kartkę otrzymał Kamil Wojtkowski. Siedzący na ławce Wojtkowski protestował najbardziej i sędzia odesłał go na trybuny.

15
14
1
2
90+1'

Rzut karny dla Wisły!

15
12
4
90'

Sędzia dolicza minimum 9 minut.

4
89'

Ale... chodzi o zagranie ręką Króla we własnym polu karnym.

5
8
1
2
2
89'

Sędzia został wezwany do monitora.

1
1
88'

I chyba jest to sprawdzane przez VAR.

1
2
87'

Alfaro dostał żółtą kartkę... ale wcale na tym nie musi się skończyć. To było bardzo brutalne wejście.

1
1
86'

Niesamowite zamieszanie w polu karnym po strzale Krzyżanowskiego. Goście mieli jeszcze dwie okazje, żeby wepchnąć piłkę do siatki, ale jakimś cudem wybronił się Motor.

1
1
1
85'

Coraz mocniej pada w Lublinie. Warunki gry są trudniejsze z minuty na minutę.

1
83'

Basha stracił piłkę i następnie faulował biegnącego do kontry rywala.

83'
1
81'

Gąsior bardzo blisko. Strzelił technicznie z narożnika pola karnego, ale nie dokręcił tej piłki. Minimalnie niecelnie.

78'
Jakub Krzyżanowski #52
2
1
1
78'
77'

Tym razem dobrze zachowała się obrona Wisły. Piłka wybita.

76'

Kolejny rzut rożny. Motor przycisnął.

2
74'

Gol! Strzelił Arkadiusz Najemski. Asystował mu Damian Sędzikowski.

Gospodarze jeszcze wierzą! Kolejny rzut rożny, precyzyjne dośrodkowanie Sędzikowskiego i Najemski trafia z pięciu metrów!

Asysta:
Damian Sędzikowski #20
3
3
3
74'

Był rzut wolny dla Wisły z ok. 25 metrów, ale niecelnie strzelał Ceglarz.

73'
Patryk Romanowski #8
72'

Wisła nie zmienia swojego pomysłu na ten mecz. Przede wszystkim defensywa i dość ekonomiczny tryb.

1
70'

Lekki strzał głową Króla, a raczej było to podanie do bramkarza. Raton pewnie łapie piłkę.

1
68'

Doszedł do strzału w polu karnym Luberecki, ale ofiarnie wślizgiem zablokował go Uryga.

1
66'
65'
64'

Motor Lublin. Schodzi: Bartosz Wolski. Wchodzi: Damian Sędzikowski.

63'

Rodado bardzo pewnie z jedenastu metrów! Na nic "czary" Budziłka.

7
6
1
3
3
61'

Rzut karny dla Wisły! Ceglarz w absurdalny sposób blokował piłkę po dośrodkowaniu Alfaro.

3
2
2
59'

Gąsior strzelił bardzo źle zza pola karnego, piłka leciała, leciała... i w końcu spadła na poprzeczkę. Ciekawa sytuacja.

3
1
56'

Szansa dla Motoru! Najemski główkował po rzucie rożnym, uderzył po koźle, ale piłka przeleciała nad poprzeczką!

2
1
54'

Wisła nie może albo nie chce wyprowadzać kolejnych kontr. Sporadycznie przedostają się przyjezdni na połowę przeciwnika.

2
51'

Akcja gości, próbował strzelać z szesnastu metrów Alfaro, ale nie trafił czysto w piłkę. Dość komiczny był to widok, bo machnął się niemiłosiernie.

2
1
50'

Bardzo nieudany strzał Ceglarza z narożnika pola karnego. Piłka poszybowała wysoko nad bramką.

1
1
49'

Motor w ataku pozycyjnym. Niewiele jednak z tego wynika. Wisła spokojnie odpiera te ataki.