88'
87'
86'

Gol! Strzelił Scott McTominay. Asystował mu Diogo Dalot.

Ależ to się wszystko zmienia! Dalot zacentrował idealnie w pole karne, a McTominay mocnym strzałem głową zapakował piłkę do siatki. Fantastyczna akcja!

1
1
85'

Goście trochę oddalili grę od własnej bramki. Chyba przetrwali ten najtrudniejszy moment.

82'

Garnacho ruszył środkiem. Wszystko zrobił dobrze, ale tylko do momentu oddania strzału. Zawiodło uderzenie z osiemnastu metrów. Pewnie interweniował Martinez.

81'

Dziesięć minut do końca. Goście pierwszy raz od dłuższego czasu zapędzili się nieco odważniej do ataku.

79'

Kontratak Aston Vilii trzech na dwóch! Ależ popsuł to Diaby. Nie podał, kończył sam i oddał koszmarny strzał lewą nogą.

79'

Moreno w indywidualnej akcji. Chyba przesadził. Chciał wbiec między trzech rywali w polu karnym i to nie miało żadnych szans powodzenia.

77'

Diaby na dalszy słupek. Nie trafił czysto w piłkę Dalot, sprezentował dobrą sytuację dla Douglasa Luiza, jednak ten skiksował. Onana bez problemu obronił ten kiepski strzał.

76'

Jeszcze mieliśmy bardzo niecelną próbę Casemiro z dystansu.

76'

Cash blokuje strzał Garnacho. Dobrze przyjął piłkę, złożył się do tego uderzenia, ale Cash w porę ruszył do bloku.

73'
Aston Villa
73'

Odłożona kartka za jakiś wcześniejszy faul.

72'

Douglas Luiz miał idealną okazję, przepuścił piłkę Diaby, jednak doskonale zablokował ten strzał Varane.

70'

Ale teraz ruszył indywidualnie Garnacho. Z łatwością przedostał się w okolice szesnastego metra, uderzył płasko przy dalszym słupku i zabrakło centymetrów, by United wrócili na prowadzenie!

70'

Trudno powiedzieć, co stało się z zespołem Manchesteru United po strzeleniu gola na 1:0. Wtedy goście stanęli.

69'

Aston Villa chce pójść za ciosem. Gra toczy się cały czas na połowie United.

1
67'

Remis! To musiało się tak skończyć. Po rzucie rożnym Onana obronił strzał Lengleta z kilku metrów, ale piłka wróciła w pole karne i z bliska bramkę zdobył Douglas Luiz!

Aston Villa
1
1
65'
Boubacar Kamara #44
64'

Gra przerwana na moment, bo Kamara ma jakieś problemy zdrowotne.

63'

Dobra akcja United, Hojlund do Garnacho, ten wycofał piłkę przed pole karne, ale Bruno Fernandes strzelił bardzo niecelnie.

61'

Aston Villa w ataku. Niewiele brakuje, w coraz większych tarapatach goście z Manchesteru.

60'
Aston Villa
1
59'

Co to była za kontra. Bailey wyprowadził świetną akcję, ale w najważniejszym momencie podawał minimalnie niecelnie do Ramseya. To byłaby sytuacja sam na sam z Onaną.

58'

Teraz Cash został łatwo ograny przez Rashforda w polu karnym. Na koniec jednak strzał Anglika zablokowany.

57'

Zablokowany strzał Casha zza pola karnego. Z nieprzygotowanej pozycji uderzał reprezentant Polski.

56'

Bailey biegł do linii końcowej, szukał płaskiego dogrania, ale doskonale zablokował go Lindelof.

56'

Pierwsza połowa była znacznie ciekawsza. Po przerwie  nie mamy zbyt wielu emocji.

54'

Varane nie pozwolił, by Watkins przyjął piłkę w polu karnym po podaniu Kamary. Pechowo jednak interweniował Francuz, bo Aston Villa ma rzut rożny.

52'

Podanie w kierunku Bruno Fernandesa, ale ten był wyraźnie wolniejszy i Martinez zdążył z interwencją niemal na linii pola karnego.

52'

Ponownie mamy trudniejszy moment w grze Aston Villi. Goście zyskali przewagę.

51'

Raz jeszcze Garnacho. Mocny strzał z ostrego kąta, choć bardzo niecelny.

50'

Garnacho pogubił się w polu karnym. Mógł oddawać strzał, ale wdał się w drybling i doskonale interweniował Lenglet. Był tam jednak spalony po podaniu Casemiro.

49'

Ramsey przewrócił się tuż przed polem karnym, ale sędzia po raz kolejny nie reaguje. Pozwala dziś na dużo.

48'

Tu powinien być remis! Świetna akcja Casha, mocne dośrodkowanie na piąty metr, ale Watkins strzela prosto w Onanę!

46'

Rashford w indywidualnej akcji. Pięknie to zrobił, jeszcze ruleta w polu karnym, ale na koniec zabrakło mu siły przy strzale. Pewnie broni Martinez.