Velde przepychał się z obrońcą przed polem karnym i tę walkę przegrał.

1
3
5
87'

Przewaga Cracovii nie ulega wątpliwości, ale po stracie gola, Lech stara się odzyskać piłkę.

4
3
1
4
84'
1
1
2
2
2
84'
83'

Gurgul dośrodkował w pole karne, podanie przeciął Knap, a piłkę złapał Madejski.

2
1
2
3
82'

Lech w opałach, a Cracovia idzie po pełną pulę.

7
7
5
2
1
80'

Gol! Strzelił Virgil Ghita. Asystował mu Cornel Rapa. Krótko rozegrany rzut wolny, piłka trafiła pod nogi Rapy, ten dośrodkował z prawej strony, a futbolówka szczęśliwie dotarła do Ghity. Ten od razu uderzył i trafił na 1:1!

14
12
8
9
13
79'
79'
79'

Dośrodkował Rakoczy, ale Makucha zawiodła precyzja.

1
1
1
78'
1
1
2
4
8
78'

Murawski ostro potraktował Makucha. Rzut wolny.

2
1
1
77'

Cracovia ciągle przeważa, jednak do konkretów jej bardzo daleko.

3
75'
75'
74'
74'

Tymczasem na murawie usiadł Dagerstal. Nie będzie w stanie dalej grać.

1
1
2
2
3
73'

Rzut rożny dla Cracovii.

2
2
3
2
3
70'

Knap mocno zagrał piłkę w światło bramki, lecz obyło się bez zagrożenia bramki Mrozka.

1
3
2
2
1
69'

Douglas powalił Rózgę tuż przed polem karnym, ale w jego bocznym sektorze.

2
1
1
1
68'

Kallman znalazł się na dalszym słupku i zgrywał piłkę głową. Poradzili sobie obrońcy.

3
2
1
2
2
65'

Strzał Velde z dystansu zablokowany przez Knapa.

3
3
3
3
6
64'
64'
63'
62'

Jeden z nielicznych wypadów Lecha w drugiej połowie zakończony strzałem Kwekweskirego w ręce Madejskiego.

1
2
2
2
60'

Cracovia przeważa po przerwie.

3
2
1
3
1
59'

Rakoczy bardzo mocno uderzył z dystansu. W środek bramki, ale piłkę "wypluł" Mrozek. Sytuację wyjaśnił Douglas.

2
2
3
57'
2
2
1
3
2
56'

Niezła wrzutka Knapa, lecz Makuch główkował wysoko ponad bramką.

3
2
3
2
2
55'

Pereira powalił Makucha. Rzut wolny dla Cracovii.

1
1
1
3
3
53'

Ba Loua odegrał przed pole karne. Problem w tym, że do rywala.

1
3
2
3
5
51'

Zablokowany strzał Śmiglewskiego.

3
1
5
5
51'

Próbuje zaatakować Cracovia na początku drugiej połowy, ale brakuje jej konkretów.

1
5
6
48'

Na lewym skrzydle rozpędzał się Velde, ale zatrzymał go Kakabadze.

1
2
1
2
2
46'

komentarz

Długo to trwało, ale karnego nie będzie.

Lech po golu Velde do przerwy prowadzi 1:0 z Cracovią.

19
10
1
20
21
45+5'

Długo trwa analiza...

5
6
5
15
23
45+2'

Z dystansu Knap, niepewnie Mrozek, a sędzia jeszcze czeka na sygnał z VAR-u, czy Cracovii nie należy się rzut karny.

2
3
4
19
21
45+1'

Gol! Strzelił Kristoffer Velde. Asystował mu Radosław Murawski. Do trzech razy sztuka! Velde uderzył z ok. 20 metrów, piłka przełamała ręce Madejskiego i Lech ma gola do szatni!

48
31
4
18
18
45'

Doliczona minuta.

1
1
15
15
44'
5
3
3
3
43'

Douglas dopadł do odbitej piłki, ale świetnie zatrzymał go Madejski!

1
1
1
5
41'

Rakoczy uderzył z dystansu, pewnie łapie Mrozek.

5
3
1
1
40'

Knap w pole karne, ale obyło się bez zagrożenia.

4
3
1
2
40'

Velde zablokował dośrodkowanie. Korner dla Cracovii.

4
1
2
1
1
37'

Ostatnie minuty nieco lepsze w wykonaniu Lecha, lecz Kolejorz nie zdołał tego udokumentować golem.

6
2
3
3
35'

Ba Loua uruchomił prostopadłym podaniem Ishaka, Szwed poradził sobie z Hoskonenem i oddał mocny strzał. Na posterunku Madejski.

5
3
1
2
33'

Z dystansu przymierzył Rakoczy, a piłka po nodze obrońcy wylądowała w rękach Mrozka.

2
2
3
2
2
32'

Tym razem Velde szukał podania do Ishaka, ale zagrał fatalnie i od bramki Madejski.

3
3
1
3
29'

Po ziemi uderzył Ishak. Zbyt lekko i wprost w ręce Madejskiego.

2
3
1
3
28'

Velde! Norweg kapitalnie przymierzył sprzed pola karnego, a Cracovię uratowała poprzeczka!

2
2
4
4
28'

Mieli jakiś pomysł na ten rzut wolny goście, ale po krótkim zagraniu do Murawskiego i ladze w pole karne, piłkę wybili obrońcy.

1
1
1
2
3
27'

Faulowany Velde. Szansa dla Lecha na dośrodkowanie.

3
2
2
1
24'

Jedyne sytuacje obie drużyny stworzyły po błędach rywali. Ciągle liczymy, że mecz się rozkręci.

1
1
1
1
22'

Optyczną przewagę ma Lech, ale niewiele z niej wynika.

6
2
1
2
20'

Fatalny błąd Hoskonena, który w polu karnym stracił piłkę na rzecz Velde. Norweg płasko przymierzył, a Cracovię uratował Madejski.

4
2
2
6
18'

Strzał ze stojącej piłki oddał Douglas. Prosto w mur.

3
3
1
4
6
18'

Skovgaard zaatakował Ishaka i Lech ma szansę z rzutu wolnego.

5
4
2
2
15'

Pereira źle zachował się pod swoim polem karnym, piłkę przejął Rakoczy i zagrał w pole karne. W ostatniej chwili Bochnaka zablokował Douglas.

3
1
3
14'

Z dystansu niecelnie uderzył Knap.

2
1
1
14'

Po dograniu Knapa obyło się bez zagrożenia.

1
1
3
3
13'

Szybka kontra Cracovii, ale na rzut rożny piłkę wybił Douglas.

4
2
1
1
11'

Do przodu ruszył Rakoczy. Kapitan Cracovii szukał podaniem Śmiglewskiego, ale zagrał zbyt głęboko.

1
1
2
10'

Pierwsze minuty raczej bez szału. Czekamy na więcej.

1
2
1
1
8'

Przyjezdni spokojnie wymieniają piłkę między sobą.

7
2
2
6'

Długo wymieniali podania gracze Lecha, czym nieco uśpili defensywę Cracovii. W końcu poszło szybkie dogranie do Ishaka, lecz kapitan gości był na spalonym.

1
3
5'

Próbuje odważniej zaatakować Cracovia, ale brakuje jej dokładności.

1
1
4'

Makuch szukał miejsca do dośrodkowania. Znalazł, ale poradzili sobie obrońcy.

2
2
1
3'
Lech Poznań
4
3
3
1
8
3'

Kakabadze starł się z Ishakiem i obaj leżą na murawie.

1
1
2
1'