(0:1)
Zakończony
Chelsea FC
komentarz

Koniec meczu! Manchester City zremisował z Chelsea 1:1. Dla "The Blues" to na pewno sukces, a ekipa broniąca tytułu może odczuwać pewien zawód.

1
1
1
90+4'

Domagali się jeszcze rzutu karnego piłkarze Manchesteru City, ponieważ piłka odbiła się jeszcze od ręki jednego z defensorów Chelsea. Nie ma jednak "jedenastki"!

1
90+1'

Tego dziś jeszcze nie było! Celny strzał głową Haalanda.

1
90+1'

Sędzia doliczył cztery minuty.

85'
ŻÓŁTA KARTKA
1
1
1
2
83'
GOOOOOOL!!!

Manchester City dopiął swego! Piłka wpadła pod nogi Rodriego, który oddał strzał i doprowadził do remisu! Po drodze był jeszcze rykoszet, a ten zapewne przeszkodził nieco golkiperowi Chelsea.

3
3
1
3
82'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
Cesare Casadei #31
schodzi Schodzi
1
1
78'

Znów fatalny strzał Haalanda, który otrzymał znakomite dośrodkowanie od De Bruyne. Uderzenie Norwega poleciało wysoko nad bramką.

1
2
76'

Leżał przez jakiś czas De Bruyne przed polem karnym Chelsea, ale sędzia puścił grę. Wydaje się, że była to decyzja na niekorzyść Manchesteru City, ponieważ zespół Pepa Guardioli ma problem z dojściem do konkretnej sytuacji.

1
1
72'

Pozostało niecałe dwadzieścia minut. Przypomnijmy, że Manchester City po raz ostatni nie strzelił gola na własnym terenie... w marcu 2022 roku.

1
1
71'
ZMIANA
66'

Kontry Chelsea są naprawdę groźne. Podanie otrzymał Nkunku, który zawahał się z oddaniem strzału. Później przeszkodzili sobie Fernandez i Jackson. Powtórki telewizyjne pokazały jednak, że mógł być spalony.

1
1
1
2
64'
ZMIANA
63'
2
1
1
1
61'

Z nieudanego strzału Fodena powstało niemałe zagrożenie dla Chelsea. Do piłki dopadł bowiem Haaland, którego strzał z bliskiej odległości zablokował jeden z defensorów.

1
1
60'
1
1
komentarz
58'

Tempo meczu utrzymuje się na wysokim poziomie. Wydaje się, że kolejne bramki to tylko kwestia czasu.

1
1
55'

Ależ szansa dla Chelsea! Sterling oddał mocny strzał z bliskiej odległości, który wybronił Ederson. Chwilę później bramkarz Manchesteru City zatrzymał próbę Chilwella.

54'

Gra toczy się przede wszystkim na połowie Chelsea. Natomiast "The Blues" wyszli z kontrą, którą niecelnym podaniem zepsuł Jackson.

51'

Szturm Manchesteru City! Kibice na stadionie wstali po starciu Sterlinga z Walkerem. Domagali się oczywiście rzutu karnego. Tego jednak nie podyktowano. Chwilę później "Obywatele" pognali z kontrą. Niecelnym strzałem zakończył ją Haaland.