2
2
3
90+4'

Może, gdyby Śląsk dostał jeszcze ze dwie czerwone kartki, to Cracovia wyrwałaby remis.

25
52
4
2
2
90+4'

Rakoczy z dystansu obok bramki.

11
6
2
2
2
90+1'

Uderzył Makuch, piłka odbiła się od Knapa i o centymetry minęła słupek.

10
10
3
3
3
90'

Doliczone 5 minut.

5
1
3
16
20
88'

Cracovia bije głową w mur... Dobrze, że Pasy grały już z Piastem remis Gliwice, bo to w obecnej sytuacji byłby to mecz dla kogoś więcej niż dla koneserów.

6
6
3
3
3
86'

Oshima zagrał przed bramkę, lecz i tym razem obronił się Śląsk.

18
5
3
8
11
85'
ŻÓŁTA KARTKA
11
6
1
6
8
83'

Śląsk broni się głęboko i nie ma co się dziwić. Cracovia atakuje nieporadnie i to też niespecjalnie dziwi.

10
5
5
5
7
80'

Zakotłowało się w polu karnym Śląska, ale wybronili się goście.

10
4
3
16
18
79'
ZMIANA
79'

Śląsk będzie kończył mecz w dziewiątkę!

6
6
6
6
15
78'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Yehor Matsenko.

#0
17
14
3
6
14
77'

Knap dośrodkował prosto w ręce Leszczyńskiego.

3
2
2
2
2
76'
ZMIANA
75'

Cracovia przeważa, wymienia podania i męczy się z piłką.

4
4
2
2
2
73'
ZMIANA
73'

Żółtą kartkę otrzymał Yehor Matsenko.

9
7
1
3
9
70'
ZMIANA
68'

Kakabadze płasko wstrzelił piłkę przed bramkę. Skończyło się na rzucie rożnym.

3
3
4
3
3
67'

Cracovia ma optyczną przewagę. Jej problem polega na tym, że na takiej przewadze się kończy.

9
2
6
5
5
65'

Rakoczy wrzucił na głowę Makucha, ale o strzale lepiej zapomnieć.

3
4
5
2
2
63'

Knap strzelił w środek bramki, a piłka po rękawicy Leszczyńskiego wyszła poza boisko.

6
3
6
3
3
62'

Pokorny sfaulował Rakoczego przed polem karnym Śląska. Można pokusić się o uderzenie.

2
2
4
2
2
62'

Rakoczy próbował przebić się przez tłum obrońców. Bez skutku.

4
4
1
2
2
60'

Jugas posłał "centrostrzał" obok bramki Śląska.

4
4
4
1
1
58'

Chciał zabawić się z obrońcami Exposito, ale wywalczył tylko rzut rożny.

5
4
4
4
1
56'

Płaski strzał Makucha pewnie zatrzymał Leszczyński.

6
2
2
4
4
53'

Nahuel z główki zaatakował Jugasa i arbiter całkowicie zasłużenie wyrzucił zawodnika Śląska z boiska.

Inna sprawa, że chwilę wcześniej, to Jugas sfaulował Nahuela, ale sędzia nie odgwizdał przewinienia gracza Cracovii. Gdyby to zrobił, to Nahuel nadal byłby na boisku.

3
1
11
5
5
52'

Dymy w Krakowie! Sypią się kartki!

3
3
2
2
2
52'
CZERWONA KARTKA
25
17
5
6
11
51'

Fajny pomysł miał Samiec-Talar, ale podanie do Schwarza przecięli obrońcy.

4
2
2
2
2
50'

Rakoczy dośrodkował na bliższy słupek, ale obrońcy zdołali wybić piłkę.

2
2
2
3
2
48'

Naładowani na drugą odsłonę wyszli gospodarze.

2
2
2
2
2
47'

Niemal z połowy boiska na siłowe uderzenie zdecydował się Ghita. Widywaliśmy już lepsze pomysły.

1
4
2
1
1
46'

czas Druga połowa
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA
komentarz

Do przerwy Śląsk prowadzi w Krakowie 1:0 po golu Leivy.

14
8
3
3
4
44'

Płaskie zagranie Rakoczego w kierunku Knapa. Ten drugi nie zdołał przejąć piłki.

4
1
1
2
2
42'

Skovgaard dośrodkował na głowę Kallmana, który pod presją obrońców nie zdołał celnie uderzyć.

3
1
2
1
1
41'

Świetnie rozegrali akcję piłkarze Śląska, ale strzał Matsenki zatrzymał Madejski.

6
1
2
2
3
39'

Wieje nudą od dłuższego czasu...

2
4
3
3
36'

Śląsk nieco się cofnął i czeka na ruch Cracovii, która nie ma pomysłu na przebicie się przez zasieki gości.

4
4
6
1
34'

Makuch padł tuż przed polem karnym po starciu z Pokornym, a sędzia - ku niezadowoleniu piłkarzy i kibiców Cracovii - gwizdka nie użył. Wydaje się, że słusznie.

8
4
1
15
15
33'

Ostatnie minuty bardzo spokojne, bez zagrożenia pod którąś z bramek.

1
1
2
3
2
31'

Oshima miękko wrzucił piłkę w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie był w stanie oddać strzału.

5
2
1
2
1
30'

Nieźle zapowiadała się akcja Śląska, ale sędzia przerwał grę. Piłka dla Cracovii.

2
2
3
6
28'

Atanasov dopadł do wybitej piłki i mocno uderzył, czym zmusił do sporego wysiłku Leszczyńskiego.

5
5
1
27'
4
2
1
3
9
26'

Schwarz wrzucił piłkę w pole karne, a sędzia przerwał grę. Faulował gracz Śląska.

1
1
5
3
25'
11
6
1
2
3
24'

Exposito powalony w środku pola i potrzebował chwili, by się pozbierać.

1
1
3
5
22'

Śląsk wygląda lepiej i szuka drugiego gola.

9
5
1
1
4
20'

Madejski zmuszony do interwencji dalej od swojej bramki.

3
2
2
18'

Schwarz szukał Samca-Talara podaniem pod polem karnym, lecz zagrał niedokładnie.

2
2
1
1
17'

Błyskawicznie mogła odpowiedzieć Cracovia, ale czujnie na linii zachował się Leszczyński!

11
7
2
2
2
16'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nahuel Leiva. Asystował mu Petr Schwarz. Śląsk prowadzi! Schwarz odegrał do Leivy, ten ułożył sobie piłkę i obrońcę i trafił do siatki tuż przy słupku!

36
20
6
4
5
11'

Mocny strzał Exposito z ostrego kąta minął bramkę.

9
5
6
2
3
10'

Kakabadze dryblował z lewej strony, ale okiwał jedynie siebie i od bramki Śląsk.

4
5
1
3
2
8'

Mocne wstrzelenie piłki w pole karne Śląska, lecz pewnie wyłapał ją Leszczyński.

8
4
1
1
2
6'

Janasik zagrał w pole karne, piłkę do siatki wpakował Samiec-Talar, ale był na spalonym.

5
4
3
3
4
4'

Wrzutka Janasika z prawej strony i bardzo niecelna główka Exposito.

2
1
4
2
1
2'

Wydaje się, że Rafał Leszczyński złapał piłkę w ręce po zagraniu od kolegi, ale sędzia nie zareagował.

2
1
2
3
2
1'