1
1
1
85'

Miłosz Kozak huknął z rzutu wolnego w poprzeczkę. Po raz drugi ostemplowane obramowanie Radomiaka w tym meczu. Piłka zmierzała za kołnierz Alberta Posiadały, a następnie odbiła się blisko linii bramkowej od ziemi. Coraz więcej pecha mają zawodnicy odpowiedzialni za atakowanie po stronie beniaminka.

2
2
1
1
83'
82'

W ostatnich minutach były dwa uderzenia celne zawodników Radomiaka. Nie zdobyli nimi prowadzenia kolejno Christos Donis oraz Dawid Abramowicz.

1
2
2
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Raphael Rossi za faul na boku boiska na Danielu Szczepanie.

1
1
77'

Dopiero po 75. minucie były pierwsze zmiany w Radomiaku. To dlatego, że początek drugiej części wyglądał obiecująco z obu stron. Drużyny nie wykorzystały jednak tego fragmentu do zdobycia prowadzenia.

1
1
74'

Dopiero niebawem pierwsza zmiana.

2
3
1
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Kaput za ostre przewinienie blisko własnego pola karnego.

1
1
2
1
1
73'

Przesadnie brawurowa akcja przeprowadzona na prawej stronie boiska przez Miłosza Kozaka. Poradzili sobie z przyspieszeniem tego aktywnego zawodnika Dawid Abramowicz oraz Luizao.

1
1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Sadlok za odłożone w czasie przewinienie.

3
3
2
2
2
68'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Szczepan za próbę wymuszenia rzutu karnego.

1
1
2
65'

Ponownie akcja zakończona uderzeniem. Pudło Daniela Szczepana, ale trudno nie odnieść wrażenia, że piłkarze Ruchu Chorzów zjedli po wiaderku witamin przed powrotem z szatni na boisko.

1
1
64'

Dobre zachowanie w obronie Mike'a Cestora i nie pozwolił zawodnikom z województwa śląskiego na oddanie uderzenia. Na możliwość pokonania po raz pierwszy Alberta Posiadały czekali już Daniel Szczepan oraz Dominik Steczyk.

60'

Kwadrans po przerwie był o niebo bardziej energiczny niż cała pierwsza połowa. Dość wspomnieć o nieuznanym golu Daniela Szczepana czy też strzałach Franka Castanedy oddanych prosto w Krzysztofa Kamińskiego.

58'

Piłka znalazła się w bramce Radomiaka, ale nie ma gola Daniela Szczepana z powodu spalonego! Sędziowie nie pozwolili gospodarzom cieszyć się ze zdobycia prowadzenia dłużej niż przez kilka sekund.

2
2
1
1
2
56'

Radomiak miał sporo szczęścia po przerwie i delikatnie uspokoił sytuację na własnej połowie boiska.

2
2
1
1
1
53'

Uderzenie Tomasza Wójtowicza zatrzymało się na słupku, a kolejne uderzenie Dominika Steczyka okazało się jeszcze bardziej niedokładne! Przyspieszenie Niebieskich po przerwie to absolutna metamorfoza. Trzy sytuacje podbramkowe w mniej niż 10 minut.

2
2
1
1
3
50'

Miłosz Kozak autorem kolejnego niebezpiecznego uderzenia. Piłka poszybowała nieznacznie ponad poprzeczką w bramce Radomiaka. Ponownie ostrzeżenie dla Radomiaka od zawodników beniaminka, którzy postanowili zdecydowanie przyspieszyć po powrocie z szatni na boisko.

1
1
2
46'

Kilkanaście sekund po wznowieniu meczu i od razu najlepsza sytuacja podbramkowa. Daniel Szczepan strzelił prosto w Alberta Posiadałę! Totalnie pomylił się Mike Cestor, co pozwoliło wybiec na czystą pozycję napastnikowi Niebieskich. Nie zdecydował się na podanie do Tomasza Wójtowicza, co z perspektywy czasu wydaje się bardziej fortunnym rozwiązaniem.