schodzi Schodzi
90+3'

Strzał rozpaczy Maddisona. Wysoko nad bramką.

90+1'

Goście rzucili wszystkie siły do ataku. Teraz strzelał Hoejbjerg, ale w porę zablokował go rezerwowy Acheampong.

90'

Sędzia dolicza minimum 6 minut.

90'

Bentancur w polu karnym... i znowu brakuje dobrego strzału.

87'

Kolejny rzut wolny dla Chelsea. Strzelał Palmer, ale za blisko środka bramki. Vicario pewnie broni.

85'
Josh Acheampong #63
Alfie Gilchrist #42
84'

Gilchrist doznał jakiegoś urazu. Potrzebuje pomocy.

84'

Chelsea w defensywie. Nie musi jednak zbyt dużo robić, bo Tottenham jest mizerny w ataku. Na kontrataki też za bardzo nie ma co liczyć.

1
81'

Maddison wszedł na boisku i dostosował się poziomem gry do kolegów. Przed momentem miał miejsce na skrzydle, popatrzył w pole karne i zagrał piłkę tam, gdzie nie było żadnego z partnerów.

1
1
78'
Bryan Gil #11
Brennan Johnson #22
77'

Romero ucierpiał w powietrznej walce i nie podnosi się z murawy. To było nieprzyjemne zderzenie głowami z Casadei.

1
76'

Kwadrans do końca. Sytuacja Tottenhamu daleka jest od idealnej, a przecież kibice tej drużyny mieli nadzieję na odrobienie punktów do Aston Villi.

74'

A Tottenham kontynuuje beznadziejną grę. Po kapitalnym podaniu Hoejbjerga w pole karne fatalnie skiksował Johnson. Miał przed sobą tylko bramkarza, a strzelił obok słupka.

1
74'
Cesare Casadei #31
1
1
72'

2:0! Co prawda Cole Palmer strzelił w poprzeczkę z rzutu wolnego, ale nie wyłączył się Nicolas Jackson i ruszył ze skuteczną dobitką!

2
2
71'

Cucurella wywalczył rzut wolny 30 metrów od bramki Tottenhamu. Wyciągnął z tego maksimum, bo wcześniej fatalnie przyjmował piłkę Gallagher.

1
1
68'

Mogło być 1:1. Świetna kontra gości, Johnson podawał płasko w pole karne, ale nie trafił w piłkę na piątym metrze Emerson.

1
2
67'
Micky van de Ven #37
66'

Chelsea delikatnie spuściła z tonu, stara się bardziej szanować piłkę i nie forsować każdej akcji.

63'
Pape Sarr #29
61'

W końcu zaatakowali goście. Pedro Porro podłączył się do akcji, dostał podanie w tempo i oddał soczysty strzał z ostrego kąta, ale Petrović zachował czujność.

60'

Palmer... indywidualna akcja, dość nieoczekiwanie ograł Emersona i ustawił sobie piłkę na strzał prawą nogą. No właśnie, i ta noga zawiodła, bo strzał okazał się bardzo słaby.

58'

Son indywidualnie, ale tuż przed polem karnym po prostu odbił się od Caicedo. Zdecydowane wejście pomocnika Chelsea.

55'

Nudy na Stamford Bridge. Tottenham wciąż szuka możliwości dostania się w okolice pola karnego Chelsea.

52'

Chelsea natychmiast ruszyła z szybkim atakiem, lecz Palmer zachował się jak nie on i strzelił bardzo niecelnie lewą nogą.

52'

Mocne dośrodkowanie Pedro Porro. Liczył, że ktokolwiek wpakuje piłkę do siatki, ale to się nie udało.

51'

Son w polu karnym, ale kompletnie bez pomysłu. Wykorzystał jednak Koreańczyk błąd Gilchrista, był faulowany tuż poza "szesnastką".

49'

Trudno powiedzieć, by Tottenham rzucił się do zmasowanych ataków od początku drugiej połowy. Nic takiego nie ma miejsca.