Zakończony
Korona Kielce
90+3'

Gol! Strzelił Miłosz Trojak. Asystował mu Jewgienij Szykawka.

Niesamowite, mamy remis! Desperacka akcja Korony, dośrodkowanie z prawej strony, strącenie piłki przez Szykawkę i z bliska do siatki trafia Trojak!

14
10
5
3
10
90+2'

Ależ szansę miał Konstantyn. Miał dużo miejsca po dośrodkowaniu z prawej strony, ale jego strzał z woleja został zablokowany.

2
4
1
2
90'

Sędzia doliczył minimum 4 minuty.

1
1
1
3
6
90'

Sprytnie to rozegrali chorzowianie, ale strzał Kozaka był zablokowany.

4
2
1
1
89'

Feliks długo składał się do strzału, aż w końcu był faulowany. Rzut wolny dla Ruchu, do bramki ok. 35 metrów.

1
1
1
88'
86'

Bardzo nieudany strzał Zatora z woleja.

1
2
1
1
1
86'

Szczepan odbił się od Hofmeistera. Nie przypilnował piłki i nic nie wyszło z kontry Ruchu.

1
2
2
82'
1
3
82'

Krótko rozegrany rzut rożny, ale Sadlok nie popisał się przy dośrodkowaniu. Dziekoński łapie piłkę na przedpolu.

1
82'

Ruch utrzymuje się przy piłce na połowie przeciwnika.

1
80'
1
78'
76'

Kamiński pewnie łapie piłkę po kiepskim dośrodkowaniu z prawej flanki.

1
1
2
1
74'

Dynamicznie lewą stroną Konstantyn. Ograny Michalski, ale strzał pozostawiał wiele do życzenia.

2
3
2
1
1
73'

Wreszcie pokazali się goście. Szykawka zagrał piłkę przed pole karne i mocno uderzył Podgórski, jednak nie trafił w bramkę.

2
1
2
71'

Słabszy fragment spotkania. Ruch jest zadowolony ze skromnego prowadzenia, a Korona chyba nie ma argumentów, żeby cokolwiek zrobić w ofensywie.

1
1
1
70'

Korona Kielce. Schodzi: Nono. Wchodzi: Dalibor Takac.

1
1
65'

Kapitalny kontratak Ruchu. To było czterech na dwóch! Michalski opanował piłkę w polu karnym po podaniu Długosza, ale jego strzał został zablokowany. Powinno być 2:0!

1
1
1
2
84'
62'
60'

Szykuje się potrójna zmiana w zespole Korony.

1
1
60'

Dzisiejszy mecz ogląda 13 099 kibiców.

1
3
59'

Nono tym razem soczyście uderzył z dystansu, ale to była zbyt prymitywna próba, by zaskoczyć Kamińskiego.

1
58'

Błanik i Nono strzelali zza pola karnego. W obu przypadkach byli blokowani.

1
2
58'

Niedokładne podanie w kierunku Szczepana i ten nie opanował piłki. Ruch stara się wyprowadzać groźne kontry.

1
1
56'

Teraz to Korona ma problem z płynnym konstruowaniem akcji.

1
1
1
1
54'

Ruch bardzo dobrze wszedł w drugą połowę. Korona trochę oszołomiona.

2
2
2
2
53'

Kozak wycofał piłkę na szesnasty metr, ale Szczepan strzelił bardzo wysoko nad bramką.

2
2
2
51'

VAR to sprawdził, o faulu nie było mowy.

4
3
1
50'

Szczepan przewrócił się w polu karnym. Sędzia pokazuje mu, żeby wstawał.

2
3
1
1
2
50'

Nie było spalonego, bo Moneta przy podaniu wychodził z własnej połowy. 1:0!

6
2
3
4
49'

Gol! Strzelił Daniel Szczepan. Asystował mu Łukasz Moneta.

Ruch nieoczekiwanie wychodzi na prowadzenie! Szczepan trafia do pustej bramki! Wcześniej Moneta był w sytuacji sam na sam z Dziekońskim po doskonałym prostopadłym podaniu. Moneta przegrał ten pojedynek, ale piłka wróciła mu pod nogi i dostrzegł niepilnowanego przed bramką Szczepana.