90'

Doliczone trzy minuty do podstawowego czasu.

89'

Gol! Strzelił Miki Villar.

Gospodarze poczuli się już swobodnie i w 89. minucie dołożyli gola na 4:1. Miki Villar dostał podanie blisko linii pola karnego i pokonał technicznym strzałem kompletnie bezradnego bramkarza Resovii. Biała Gwiazda podsumowała w ten sposób mecz.

28
13
1
2
3
88'
3
2
1
1
85'

Gol! Strzelił Szymon Sobczak.

Ciekawie było tylko do 85. minuty, w której Wisła odzyskała dwubramkowe prowadzenie strzałem Szymona Sobczaka na 3:1. Napastnik znalazł się na końcu łańcucha podań i nie kombinował. Po prostu oddał mocne uderzenie między bliższym słupkiem a zdezorientowanym Branislavem Pindrochem.

20
9
1
81'

Gol! Strzelił Kamil Mazek.

Niewykorzystane okazje lubią się mścić, o czym przypomniał Kamil Mazek w 81. minucie. Zmiennik z Resovii dostał podanie na wolne pole w szesnastkę i pozbawił czystego konta Alvaro Ratona. Po golu kontaktowym na 1:2 zanosi się na pasjonującą końcówkę spotkania.

4
3
7
76'
75'
75'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Angel Rodado!

W 75. minucie gospodarze mieli ogromną szansę na trzeciego gola. Angel Rodado oddał uderzenie z rzutu karnego w słupek po wymanewrowaniu Branislava Pindrocha. Hiszpan miał czego żałować, ponieważ stracił szansę na skompletowanie dubletu. Jedenastka została przyznana gospodarzom za faul golkipera na Mikim Villarze.

2
1
2
1
73'

Rzut karny dla Białej Gwiazdy za przewinienie Branislava Pindrocha na Mikim Villarze. Szansa na trzeciego gola!

1
1
66'

Wisła Kraków. Schodzi: Angel Baena. Wchodzi: Miki Villar.

2
66'

Resovia. Schodzi: Jerzy Tomal. Wchodzi: Radoslaw Bak.

Radoslaw Bak #20
Jerzy Tomal #23
65'

Wisła Kraków. Schodzi: Jesus Alfaro. Wchodzi: Bartosz Talar.

Bartosz Talar #18
65'

Resovia. Schodzi: Marcin Urynowicz. Wchodzi: Volodymyr Zastavnyi.

Volodymyr Zastavnyi #90
63'

Angel Rodado podwyższył wynik swoim strzałem. 2:0!

6
2
1
1
1
60'

Godzina meczu za drużynami. Absolutnie nic na razie nie wskazuje na potknięcie zespołu z województwa małopolskiego.

2
56'

Resovia. Schodzi: Hlib Buchał. Wchodzi: Dylan Lempereur.

Dylan Lempereur #21
1
55'

Gol! Strzelił Angel Rodado. Asystował mu Dawid Szot.

W 55. minucie Wisła uspokoiła sytuację na boisku golem na 2:0. Angel Rodado wyprzedził zagapionego Hliba Buchała i pokonał strzałem głową Branislava Pindrocha. Napastnik nie miał problemu z zakończeniem ataku dobrym uderzeniem w kierunku dalszego narożnika. Wymarzoną wrzutkę dostał z lewej strony boiska od Dawida Szota.

11
6
1
2
3
52'

Na początku drugiej połowy gra była już całkiem wyrównana. Resovia zaryzykowała i odsłoniła się. W ten sposób Wisła miała możliwość przeprowadzania kontrataków. Dwóch z nich nie potrafili zakończyć skutecznym strzałem Angel Baena.

2
1
1
1
1
49'

Angel Baena został powstrzymany przez twardo grających zawodników z Podkarpacia. Przez moment wydawało się Hiszpanowi nie pozostanie nic innego niż stoczenie pojedynku z Branislavem Pindrochem po podaniu Angela Rodado.

1
2
1
1
1
47'

W przerwie szkoleniowcy obu zespołów nie zdecydowali się na przeprowadzenie zmian w wybranych przed pierwszym gwizdkiem jedenastkach.