ŁKS ma kolejny trudniejszy moment w tym meczu.

7
87'
ZMIANA
83'

Gil Dias pudłuje z kilku metrów! Po dośrodkowaniu z prawej strony nie trafił w piłkę Gual, miał kapitalną okazję jego kolega, ale strzela koszmarnie.

8
9
1
11
12
82'

Co tu się dzieje! Po mocnym dośrodkowaniu Guala piłka odbiła się od nogi nieświadomego niczego Guelena i przeleciała centymetry obok słupka! Blisko kuriozalnego gola samobójczego.

8
7
3
5
10
82'

Josue z rzutu wolnego. Trochę strzał, trochę dośrodkowanie. Kapitalna interwencja Bobka i znowu poprzeczka!

8
2
2
6
6
79'

Trochę się uspokoiło. Legia już nie atakuje tak mocno.

6
2
2
2
7
78'

Indywidualnie Gil Dias, ale nie przedarł się w pole karne. Zaplątał się w drybling i stracił piłkę.

3
2
1
4
4
76'
ZMIANA
4
2
3
75'

Teraz z dystansu spróbował strzału Mokrzycki, ale został zablokowany.

3
2
1
3
74'

Kolejny strzał Josue z dalszej odległości. Piłka przeleciała nad bramką.

6
3
1
2
2
72'
ZMIANA
3
1
1
1
71'

Gra wznowiona. Najpierw w polu karnym skiksował Flis, a następnie strzelił obok słupka.

2
3
3
1
68'

Sędzia ponownie przerywa spotkanie. Kibice odpalili pirotechnikę.

4
4
6
2
7
67'
6
2
1
3
4
66'
ZMIANA
7
5
2
1
3
65'

Słupek! Fura szczęścia ŁKS-u. Josue huknął z dystansu i zabrakło mu centymetrów. Po chwili Kramer nie trafił do pustej bramki.

6
8
4
3
5
64'

ŁKS nie potrafi wydostać się z własnej połowy. Legia do przerwy grała fatalnie, a teraz na murawie oglądamy zupełnie inny zespół.

7
3
1
2
61'

Wrzucał Muci, jednak Kramer strzelał obok bramki. A przy okazji faulował Flisa.

4
2
3
2
5
60'

Nad poprzeczką strzelał Ribeiro, który zgubił krycie przy bliższym słupku.

2
3
2
1
3
59'

Przygniatająca przewaga Legii. ŁKS ma duże kłopoty.

6
4
1
1
3
58'

I znowu Legia! Ależ było blisko. Piękne dośrodkowanie Wszołka, strzelał głową niepilnowany Muci i Bobek odbiła piłkę na poprzeczkę!

9
6
1
5
58'

10 087 kibiców ogląda dzisiejszy mecz z trybun.

2
1
57'

Legia strzela już z każdej pozycji. Spróbował Augustyniak, lecz nie trafił w bramkę. Rośnie przewaga gości.

2
2
1
2
3
56'

Potężne uderzenie Ribeiro i piłka trafia w poprzeczkę!

5
2
5
1
8
54'

Po rzucie rożnym strzelał głową Slisz, ale został zablokowany. ŁKS ruszył z kontratakiem, jednak Slisz wrócił kilkadziesiąt metrów za akcją i odebrał piłkę.

4
3
4
1
52'

Z kilkunastu metrów strzelał Zając i broni Tobiasz.

4
2
4
4
1
52'

Łodzianie protestowali, bo wcześniej stracił piłkę Hoti. Leżał na murawie, Legia nie wybiła piłki. VAR jednak nie dopatrzył się faulu. Gol prawidłowy.

4
2
3
7
7
51'
GOOOOOOL!!!

Slisz dał pierwsze ostrzeżenie, drugiego nie było. Wszołek zachował zimną krew w polu karnym, ograł rywala na prosty zwód i strzelił nie do obrony.

16
11
3
9
23
50'

Potężne uderzenie Slisza z 40 metrów! Bobek z problemami, ale odbił piłkę. Pierwszy celny strzał Legii w tym meczu.

2
1
1
4
48'

Legia w posiadaniu piłki, choć nie ma z tego żadnych konkretów.

4
1
1
46'

1
45+6'

Ribeiro przegrał fizyczną walkę z Tejanem i faulował go w okolicach linii środkowej. Kartka dla obrońcy Legii.

11
6
2
1
45+6'
12
12
2
1
3
45+6'

Niezły rajd Kuna, pokonywał kolejne metry, ale na koniec zawiodło podanie w pole karne.

7
5
1
2
2
45+4'

I kolejna próba Legii. Tym razem Augustyniak z 20 metrów, jednak ponownie brakuje precyzji.

6
3
1
1
1
45+4'

Guelen blokuje bardzo mocny strzał Muciego z dystansu.

3
3
1
1
1
45+3'

Kibice ŁKS-u rzucają śnieżkami w kierunku piłkarzy Legii.

9
9
3
1
3
45+2'

Legia ruszała z kontrą, ale Elitim pomagał sobie ręką, gdy przyjmował piłkę.

1
4
3
4
45'

Sędzia dolicza minimum 7 miut.

3
2
5
45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jędrzej Zając.

ŁKS prowadzi! Koszmarny strzał oddał Ramirez, ale piłka szczęśliwie odbiła się od Jędrzeja Zająca i wpadła do siatki. Debiutant trafia w starciu z Legią!

34
23
8
4
11
44'

Elitim nie zgadza się z kartką. To jego czwarta w tym sezonie, więc będzie pauzował w kolejnym meczu. Wybił piłkę, ale później trafił w nogę przeciwnika.

2
4
2
3
1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Juergen Elitim.

7
5
2
1
2
43'

Mocny strzał Elitima z 20 metrów, ale prosto w zawodnika ŁKS-u.

2
3
3
42'
ZMIANA
41'

Choć póki co Hiszpan wrócił na boisko i próbuje to "rozbiegać". Pytanie, czy nie ryzykuje.

2
2
3
1
2
40'

Konieczna będzie zmiana. Nacho ma problem z kolanem i nie będzie mógł kontynuować gry.

2
3
3
39'

Gra przerwana przez sędziego, bo jakiś uraz zgłosił Nacho.

2
3
4
38'

Faul, strata, niecelne podanie. I tak ten mecz się toczy. Z jednej i drugiej strony oglądamy podobne popisy.

2
2
1
2
37'

Jeden wielki chaos na boisku. Zrobiła nam się kopanina.

1
1
3
2
1
34'

Ależ beznadziejne podanie Flisa na własnej połowie! Lekko, w poprzek boiska. Przechwycił piłkę Muci i huknął prawą nogą, ale nie trafił w bramkę. Co za pudło.

2
1
3
2
1
33'

Niewiele dzieje się na boisku. ŁKS nieporadnie wyprowadza kontry, Legia zaś ma problemy w ataku pozycyjnym.

2
1
3
1
30'

Wrzucał Ramirez... do nikogo. Jeszcze sędzia dostrzegł faul na Josue.

2
2
1
30'

Dobra szarża Głowackiego lewym skrzydłem. Udało się wywalczyć rzut rożny.

3
1
28'

Gra została wznowiona.

5
1
1
1
1
26'

Sędzia przerywa spotkanie. Widoczność nie jest wystarczająca.

2
4
4
2
4
25'

Dodatkowo zadymiło się nad boiskiem.

1
1
3
1
1
24'

ŁKS z kontratakiem. Dośrodkowanie z lewej strony, Ribeiro źle wybijał piłkę przed pole karne, dzięki czemu miał pozycję do strzału Ramirez, ale wyraźnie się pomylił.

4
2
1
22'

W Łodzi zaczął padać śnieg, ale murawa pozostaje zielona. Zobaczmy jak długo.

5
1
5
3
22'

Kun strzelał z dystansu i on również był zablokowany.

1
1
1
21'

Strzały celne: 0:0. Cóż. Czekamy.

1
2
1
20'

I akcja Legii. Josue podał na kilkadziesiąt metrów do Muciego, ten efektownie opanował piłkę w polu karnym i oddał mocny strzał lewą nogą, lecz tym razem został zablokowany przez jednego z obrońców.

4
2
1
19'

Ramirez szukał prostopadłego podania w kierunku Tejana, jednak ten był momentalnie zaatakowany przez dwójkę legionistów i nie miał szans, by opanować piłkę.

3
1
1
1
3
19'

Groźny strzał Josue zza pola karnego, ale piłka przeleciała obok bramki. Kontrolował sytuację Bobek.

3
2
2
17'

ŁKS cały czas ma problem z dłuższym utrzymaniem się przy piłce. Optyczna przewaga Legii jest widoczna.

5
1
1
1
5
15'

Bardzo dobre długie podanie Josue do Kramera. Napastnik Legii opanował piłkę w trudnej sytuacji, już składał się do strzału, ale doskonale powstrzymał go Bobek.

5
2
1
14'

Składna akcja Legii. Kun wrzucał z lewej strony w pole karne, Wszołek wygrał walkę o pozycję, jednak strzelił obok słupka.

2
2
1
1
1
13'

Ribeiro nieodpowiedzialnie stracił piłkę na własnej połowie na rzecz Tejana. Mogło być groźnie, ale szybko naprawił błąd kolegi Augustyniak i nie pozwolił rozpędzić się przeciwnikowi.

2
2
2
1
1
11'

Akcja Kuna lewą stroną, jednak dobrze blokował go Szeliga. Dośrodkowanie z linii i piłkę spokojnie łapie Bobek.

2
2
2
9'

Tymczasem łodzianie. Prosta strata Legii w środku pola i rywale ruszyli z kontrą. Tejan ograł Pankova, uderzył mocno lewą nogą, ale Augustyniak uratował Tobiasza. Po chwili Pankov był faulowany przez Hotiego.

2
2
1
1
1
9'

Bardzo defensywnie ustawiony ŁKS. Legia ma problemy z konstruowaniem akcji.

2
1
1
1
1
7'

Kun i Szeliga już na boisku. Nie zanosi się na wymuszone zmiany.

1
1
1
1
1
7'

Gra wznowiona. Oba zespoły w dziesiątkę.

1
1
2
1
1
6'

Nie wygląda to dobrze. Kun już z opatrunkiem na głowie. Szeliga też jest opatrywany.

1
1
1
1
2
4'

Bardzo nieprzyjemne zderzenie Szeligi i Kuna. Natychmiast sędzia przerwał grę. Potrzebna interwencja medyków.