Koniec meczu! Ruch dopiął swego i doprowadził do remisu 2:2 z Zagłębiem Lubin.

90+1'
ZMIANA
90'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółta i czerwona kartka dla Daniela Szczepana. Ruch przez cztery minuty, bo tyle doliczył sędzia, będzie musiał radzić sobie w osłabieniu.

Ruch Chorzów
34
32
6
7
12
89'
ZMIANA
85'
ŻÓŁTA KARTKA
4
3
2
5
7
84'

Ukarani zostali zawodnicy Zagłębia Lubin, którzy za bardzo się cofnęli.

6
4
4
1
2
82'
GOOOOOOL!!!

Bramka typu stadiony świata w Chorzowie! Bartolewski wystawił piłkę Letniowskiemu, a ten strzałem w samo okienko doprowadza do remisu! Coś niesamowitego!

25
26
3
3
3
81'

Miłosz Kozak za daleko wypuścił sobie piłkę, która wyleciała za linię końcową.

1
2
2
2
2
80'

Podniosła się temperatura na Stadionie Śląskim.

4
3
2
1
2
78'
GOOOOOOL!!!

I jest bramka kontaktowa! Ruch ma jeszcze szansę, żeby zapunktować. Dośrodkowanie z prawej strony Kozaka i Feliks trafił do siatki... barkiem.

24
25
5
80
79
76'
ZMIANA
2
2
2
34
50
76'
ZMIANA
75'

Lepsze minuty ze strony Ruchu Chorzów. Podanie Swędrowskiego z prawej strony, ale nikt nie zamknął całej akcji. Potem Szczepan zaatakował Buricia wślizgiem, za co zobaczył żółtą kartkę.

2
2
2
2
2
74'
27
27
1
3
4
71'
ZMIANA
67'
ZMIANA
64'

Dośrodkowanie Kozaka w kierunku Starzyńskiego, który główkował wprost w ręce Buricia.

3
3
3
1
1
62'

Znalazł pozycję do oddania strzału Kurminowski. Uderzył celnie, broni Kamiński!

5
3
3
61'

Dośrodkowanie na głowę Szczepana, który uderzył niecelnie.

2
2
2
2
2
61'
ZMIANA
60'

Bardzo dobra sytuacja Kasolika, który wygrał walkę o górną piłkę przy dośrodkowaniu. Jego strzał głową przeleciał nad bramką.

2
2
2
1
1
58'

Daleka piłka w kierunku Szczepana. Dobrze ustawieni defensorzy Zagłębia wyjaśnili sytuację.

2
2
2
2
2
55'

Dobra pozycja Monety i strzał zza pola karnego. Pewnie broni Burić.

2
2
3
1
1
54'

Ręka Ławniczaka operowała na wysokości twarzy Szczepana. Sędzia Gryckiewicz pokazał drugą żółtą kartkę w tym meczu.

KGHM Zagłębie Lubin
3
2
2
1
1
52'

Sędziowie VAR sprawdzali jeszcze, czy nie było spalonego Wdowiaka. Wszystko odbyło się jednak zgodnie z przepisami.

1
1
1
1
2
50'
GOOOOOOL!!!

Znów świetnie rozpoczęło Zagłębie. Wymiana podań na lewej stronie i świetne zachowanie Wdowiaka, który obsłużył Chodynę precyzyjnym podaniem. Zawodnik "Miedziowych" dołożył nogę, 0:2!

4
4
3
4
48'

Początek drugiej połowy i można zauważyć, że w pewnej kwestii nic się nie zmieniło. Zagłębie wciąż zbiera drugie piłki.

1
1
1
3
2
czas Druga połowa
46'
ZMIANA
43'

Ruch ponownie oddał szybko piłkę. Fatalna gra w ofensywie zawodników gospodarzy.

8
8
4
4
3
40'

Stempel Chodyny, który został ukarany żółtą kartką.

6
3
3
3
5
39'

Kolejny faul ze strony zawodników gospodarzy.

1
1
2
1
1
37'

Wrzutka z rzutu rożnego na głowę Ławniczaka, który oddał strzał nad bramką.

1
2
3
1
36'

Aktywny Wdowiak wywalczył kolejny rzut rożny dla Zagłębia.

1
2
3
1
33'

Brzydki faul Szymańskiego na Wdowiaku. Sędzia wstrzymał się jeszcze z żółtą kartką.

1
2
3
2
2
32'

Sporo podań ze strony piłkarzy gospodarzy, a jednego z nich nie przyjął Kozak.

1
29'

Gwizdy na Stadionie Śląskim. Kibice oczekują konkretniejszej gry od zawodników Ruchu.

4
4
1
1
1
27'

Corner dla Ruchu. Górna piłka i zagrożenie oddala Chodyna.

1
3
2
26'

To była dobra okazja dla Ruchu! Odebrana piłka przez Ruch na połowie boiska. Kozak wbiegł w pole karne Zagłębia, ale zbyt indywidualnie podszedł do sprawy i oddał strzał, który został zablokowany.

1
2
1
24'

Długa akcja Zagłębia. Niecelne uderzenie Dąbrowskiego zza pola karnego rywala.

1
2
3
22'

Podcięty Ławniczak i sędzia odgwizdał faul.

2
2
2
2
2
19'

Teraz trochę więcej przy futbolówce widzieliśmy drużynę gospodarzy. Akcja zakończona celnym strzałem Monety z dalekiej odległości.

1
2
3
1
18'

Źle wygląda Ruch, który ma problem z utrzymaniem się przy piłce.

1
2
2
2
1
16'

Ładnie wyglądała przez moment szybka akcja Ruchu Chorzów. Ławniczak zatrzymał jednak Kozaka.

1
2
3
2
2
14'

Dośrodkowanie Dąbrowskiego i pewnie z bramki wychodzi Kamiński.

4
3
3
3
3
11'

Lubinianie się nie zatrzymują. Strzał Bułecy broni Kamiński.

3
1
2
1
9'
GOOOOOOL!!!

Niepilnowany Kurminowski wykorzystuje precyzyjne dośrodkowanie z rzutu rożnego. Piękny strzał głową przy słupku zawodnika Zagłębia.

10
5
5
5
8'

Ofensywne wejście Wdowiaka, którego dośrodkowanie zablokował Szymański.

2
2
6'

Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry przez Zagłębie. Dośrodkowanie w pole karne Ruchu i dobre zachowanie defensorów klubu ze Śląska. Chwilę później błąd popełnił Kamiński, który chciał wykorzystać Chodyna. Zawodnik gości zdecydował się na strzał, ale ten był bardzo niecelny.

1
1
1
1
1
5'

Zablokowane dośrodkowanie przez Starzyńskiego i rzut rożny dla gości.

2
1
1
1
1
4'

Kolejny faul ze strony gospodarzy. Ucierpiał teraz Kurminowski.

1
2
3'

Starcie z udziałem Kacpra Chodyny, który leży na murawie. Ucierpiał piłkarz "Miedziowych".

1
1
1
1
1
2'

Ruch Chorzów rozpoczynał spotkanie, ale cały czas przy piłce utrzymuje się Zagłębie Lubin.